LG 55EG9A7V

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Radoo 13. 1. 2019 22:51

seppemaster píše:Ono se to hezky píše udělat reset a přeladit. Ale ztrojený a přeházený kanály budu mít v TV já a ne ty. A jak píšu, TV nechce přijmout v tuto chvíli kanály z USB, z které jsem to již dříve dělal.

Ano, předchozí verze mi fungovala správně.

Jaký je rozdíl dělat downgrade na současném nastavení nebo po resetu?


zkusil bych reset na tom novým fw, jestli se to sebere a ty kanály ze zálohy vezme, když ne, tak pak downgrade a reset a tam to tu zálohu kanálů vzít musí. Taky na ty kanály je utilitka, někde ji snad najdu. TV naladíš, kanály exportuješ, natáhneš do sw, snadno zedituješ a naimportuješ to do telky. Fungovalo mi to. Dělal jsem s tím DVB-T/C a na S to jde taky, je to jedno.
Radoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seppemaster 14. 1. 2019 08:19

To nemusíš hledat, přesně to jsem na nižší verzi FW používal a teď to nejde. Proto nebudu riskovat reset a mít nenapravitelně rozházené programy.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
seppemaster
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 14. 1. 2019 11:37

seppemaster jaký tuner v TV využíváš? Satelitní, kabelový, pozemní digitál?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radoo 14. 1. 2019 22:12

já mám i aktualizace aplikací v mobilu zakázaný
zaprvé celý systém stále nebobtná, neaktualizuje se mi něco, co nejde odinstalovat a nepoužívám to a pak se taky nedočkám nějakýho blbýho překvapení
to ale platí i o PC a atd.
Nejlepší je si to dopředu ověřit, co a jak a nebo si udělat návratovou zálohu, když to jde



jinak koukám na Heu... a aby za chvíli nebyla FHD eLGina dražší jak 4k ! :)
Radoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fantozzi99 15. 1. 2019 14:59

Chlapi, TV je perfektni, ale potreboval bych obcasne nejak jednoduse vyresit sluchatka. Jak to resite vy?
fantozzi99
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 15. 1. 2019 15:05

Nejaky prevodnik.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radoo 15. 1. 2019 15:25

fantozzi99 píše:Chlapi, TV je perfektni, ale potreboval bych obcasne nejak jednoduse vyresit sluchatka. Jak to resite vy?

koupil jsem si BT sluchátka LG
Radoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cannon522 15. 1. 2019 15:30

Bluetooth adaptér TaoTronics Vysílač a přijímač 2 V 1 Bluetooth 4.1, digitální optická audio kabel Toslink A 3,5 mm audio konektor, Aptx, malá zpoždění, Cinch konektor, dvě spojení.
mohu ti prodat toto.koupil jsem to dvakrát,je to nové,cena byla 35€,nyní 800kč.
cannon522
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radoo 15. 1. 2019 20:15

Převodník vypadá zajímavě, ale ta cena. Na TV BT sluchadla stačí, ale na hudbu nebrat. BT prostě zvuk mrší, je to ztrátový přenos.
Jinak k těm sluchadlům, lze s nimi i přepínat kanály, přímo na sluchátkách. Sami nabídnou připojení, jakmile je zapnete a po odpojení se aut. nahodí zvuk z TV.
Radoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 16. 1. 2019 05:21

Radoo píše:Převodník vypadá zajímavě, ale ta cena.
Nie kazdy uvita zvukovo podpriemerne a mizerne spracovane BT sluchadla od LG. Hlavne ked ma doma nejake lepsie kablove sluchadla. Keby sa dali sparovat aspon lubovolne BT. A hlavne v pripade BT potrebuje low latency.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 16. 1. 2019 05:21

Radoo píše:Převodník vypadá zajímavě, ale ta cena.
Nie kazdy uvita zvukovo podpriemerne a mizerne spracovane BT sluchadla od LG. Hlavne ked ma doma nejake lepsie kablove sluchadla. Keby sa dali sparovat aspon lubovolne BT. A hlavne v pripade BT potrebuje low latency.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radoo 16. 1. 2019 06:40

- Nie kazdy uvita zvukovo podpriemerne a mizerne spracovane BT sluchadla od LG - opak je pravdou, používám je i k mobilu a mile mne překvapili jak provedením, tak funkcionalitou - okamžité spárování, hlas informace.
- Hlavne ked ma doma nejake lepsie kablove sluchadla - to má každý audiofil a porovnáváš hrušky s jabkama, BT sluchátka si pořizujeme pro jejich mobilitu - těžko budeš chtít tahat 8m drátu a přitom "mejt nádobí".
- Keby sa dali sparovat aspon lubovolne BT - to bohužel nejdou, výrobci rádi nutí zákazníky kupovat jejich výrobky, novější modely to už naštěstí nemají
- A hlavne v pripade BT potrebuje low latency - tak s tím opravdu problém není
Dodám ještě, že byli s těch levnějších u LG - za 1500,- taky žádná láce, mají i za 2500,- ...
Radoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 16. 1. 2019 07:17

Nie, nie je opak pravdou. Hra to naozaj mizerne. A uz aj z principu toho co si pisal, ze ta vyrobca nuti pouzivat ich sluchadla by som to nekupoval. Ked mu nahodou nesadnu (zvuk, pohodlie...) tak urobi co? To uz radsej to riesenie co tu pisal cannon, nejaky BT adapter a k tomu lubovolne BT sluchadla podla vlastneho vyberu. A nie si nasilu obmedzovany vyberom.

Nie kazdy potrebuje pochodovat po byte ked pozera televizor. To nema potom ani logiku. Navyse to riesi preto, ze ten TV nema analogovy vystup. Keby mal, tak tam pichne normalne kablove sluchadla a ten dotaz by tu nedaval.

Latencia problem je. U vysielania ci filmov nie velka ale je, ale uplne skoncis ked si chces nieco zahrat. To je nepouzitelne. BT sa na toto puzitie nehodi (ak to nie je low latency).
Na to su urcene radiove sluchadla, ked uz niekto potrebuje surne bezdraty. A ma to aj pohodlnejsie (nabijanie atd.).
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fantozzi99 16. 1. 2019 08:36

Pro mne by byly idealni LG HBS-600, ale je to uz 4 roky stary model a nikde je nemuzu sehnat. Chci kazdopadne sluchatka na/pres usi.
https://www.lg.com/cz/prislusenstvi-pro ... -600-gruve

Chci nejake jednoduche reseni, tzn. zapnu BT sluchatka a zvuk se automaticky prepne do sluchatek, stejne jako jsem na stare TV zasunul 3.5 Jacka :-)
fantozzi99
Junior

Odeslat příspěvekod Radoo 16. 1. 2019 08:38

tak urobi co? - vrátí do 14dnů :-D
vše o čem se teď bavíme je jen otázka kompromisů a priorit.
Každý výrobek má svého kupce.

-- 16. 1. 2019 08:40 --

fantozzi99 píše:Pro mne by byly idealni LG HBS-600, ale je to uz 4 rok...

zkus Amazon.cz, k nám se nějak LG sluch. už nedováží
musí to být jak píšou v návodu HBS xxxx, identifikuje se to pro tu TV a ta to pak zkousne, jiné odmítne
Radoo
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků