TV s Ambilight...Philips 49PUS6401?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pesek_no 4. 9. 2017 18:11

Zdravým ve spolek,
Obracím se na Vás s prosbou o konzultaci…
Mám v plánu kupovat novou TV. Vím určitě, že to bude nějaký Philips s Ambilight. Konkrétně se mi líbí (velikost / cena + cashback) https://www.alza.cz/49-philips-49pus6401-d4093175.htm
Koukal jsem na recenze po Eng Internetu a vesměs pozitivní hodnocení v poměru vůči investovaným prostředkům.

Jenže jelikož jsem se už nějakou dobu nevěnoval problematice TV tak bych měl dotaz:

- Andorid TV ? Není to past ?
- 4K ? Vypadá to, že v této tobě už jsou v nabídce pouze 4K tv...Co 4K a tv signál (UPC) a filmy fullhd? Předpokládám, že to není trable....?
- Když jsem před lety řešil TV, tak jsem řešil aby to byl alespoň 100 hz panel…Tady tento údaj ani neuvádí…Změnilo se něco? Nebo víte jaký má panel frekvenci?

A na závěr klasický dotaz…Je tato TV cajk, nebo byste doporučili nějaký jiný produkt s Ambilight? Velikost 42 – 49.

Předem díky za názory a informace
pesek_no
Junior

Odeslat příspěvekod trent 4. 9. 2017 20:47

Android není past. Ale názory na něj se různí. Já si na něj ovšem nemohu stěžovat. Doporučil bych si nějakou TV s tímto systémem vyzkoušet.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kvok 4. 9. 2017 21:44

Obsah nižšího rozlišení si ta televize přeškáluje na vyšší, to je bez problémů (kvalitu obrazu to ale nezvýší).
100Hz panel mají modely 49PUS6501 nebo 49PUS6561 (z menších 43PUS6501). Tento ne.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 5. 9. 2017 06:04

Nepises nic o rozpocte. Ale uz ked to musi byt Philips kvoli Ambilightu, tak uz rozmyslaj o vyssie spomenutom 6561. Tam mas uz 100 Hz panel a oproti 6501 je tam 3-stranny Ambi.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr_32 5. 9. 2017 06:59

Už jen rozdíl mezi Ambi2 a Ambi3 je opravdu znát :)
Petr_32
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gustoh 5. 9. 2017 10:55

Rozdiel medzi 3-strannym Ambi a 2-strannym Ambi je naozaj poznat.V ziadnom pripade by som nekupil 2-stranny Ambi.A som rad ze som si hned kupil 3-stranny.V obchode ten rozdiel moc nepoznas ale ked si doma a vecer tak ta tretia strana hore s Ambi je uplne super.
Skus si to pozriet u nejakeho znameho ked ma niekto Ambi.
gustoh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pesek_no 5. 9. 2017 18:36

okok díky za rady a názory...jeste zvazim....je to sice větší investice, ale dle názorů se to vyplati...diky !
pesek_no
Junior

Odeslat příspěvekod pesek_no 10. 9. 2017 15:21

ahoy ahoy....jeste se vracim s prosbou o radu...TV je uz objednana a vzal jsem dle Vasich doporuceni 49PUS6561 :)

Ale proc pisu, puvodní plazma TX-P42G30E ( https://www.czc.cz/panasonic-viera-tx-p ... 32/produkt ) by mela jit na zed...Lec jsem to nikdy neresil a vubec nevim jak je to s drazakama....Pujde tahle plazma pridela na zed napr. s https://www.alza.cz/connect-it-t3-cerny ... ssionPosts ?

Predem diky
pesek_no
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 10. 9. 2017 16:14

Ano pôjde.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pesek_no 10. 9. 2017 17:46

diiky !
pesek_no
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků