Sony XE9005 - prehrávanie filmov (23.976p)

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod damegu 2. 12. 2018 22:10

O této televizi jsem uvažoval, ale po této diskuzi o problémech s Androidem/přehrávání filmů přes jejich přehravač, se porozhlédnu po alternativě :/
damegu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 3. 12. 2018 06:41

pirek.jan píše:Tak jsem to vyřešil.- stačilo použít originální přehrávač Sony. Ostatní nejdou. Ale mám problém s Androidem, restart cca 3x za víkend....
To je prave vyhoda toho androidu. Kde nejde nejake video v jednom prehravaci, pojde v inom. U konkurencie mas smolu.

Co sa restartov tyka, to moze sposobovat niektora konkretna aplikacia alebo nejaky balast. Cache si neskusal vycistit. Alebo spominany reset.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulo78 3. 12. 2018 09:03

Ja inak nechápem pojem že neustale restarty, hovoria to casto predavaci v obchodoch,hovoria to na fórach, ked nechcete neustale pády systemu nekupujte Sony, android v ňom je nestabilny..

Mozno mam iba stastie ale mne system za 2 mesiace padol mozno 1-2 x, aj ked aj to neviem či iba tak z nicoho nič,alebo až ked som robil nejaký väčší zásah s tv
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwer4 3. 12. 2018 09:41

Mam ho 2 mesiace a žiadny restart.
INTEL Core i7-2600K @4.8 GHz, MB:GIGABYTE G1.Sniper2 , MSI nVidia GeForce GTX560 Ti 2GB-SLI
, Kingston 8 Gb 1600MHz, 2X SAMSUNG 160GB RAID 0, Thermaltake ARMOR black, Corsair AX750

TV- Sony Bravia 65XE9005
qwer4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pirek.jan 3. 12. 2018 10:16

Cache jsem nečistil,jak se to dělá? :hm . Aplikací mám asi 8 a všechny instalované z ofiko Google play. Navíc primárně používám app (yutobe,airscreen,kodi,lepsi.tv,nova player, stream, seznam-pohadky).
Ještě jsem neobnovoval do továrního nastavení. Šli byste do toho továrního nastavení?
pirek.jan
Junior

Odeslat příspěvekod paulo78 3. 12. 2018 10:28

tovarni nastavení je normalny restart do povodneho stavu tv pri kúpe, samozrejme ze to je prvy taky pokus ked nieco nefunguje ako má
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pirek.jan 3. 12. 2018 15:46

Tovární nastavení vím. Ale co ta cache?- ta se čistí jak?
pirek.jan
Junior


Odeslat příspěvekod miki77 22. 12. 2018 16:26

MgX píše:Potřebuji přesné informace od majitelů Android TV Sony.

Zkuste zmíněné problematické video „Hobbit test plynulosti“, které je stáhnutelné z internetu. Nastavte na své Android TV Sony v obrazovém režimu Cinema Pro v Pokročilých nastaveních->Pohyb položku Motionflow na PERSONÁLNÍ. Položku Plynulost dejte na MAX, Čistota na MIN a Režim filmu na VYSOKÁ.

Následně zmíněné demo video (případně další, které vyjmenujete - napíšete jejich název a typ kódování, fps atp.) přehrajete v prostředí interního přehrávače Sony s označením aplikace VIDEO! Po odzkoušení napište, zda pozorujete trhání obrazu, popřípadě ho nahrajte, jako krátké video.
Znovu opakuji, že mně jde o odzkoušení v aplikaci VIDEO, nikoliv ve VLC nebo KODI. Samozřejmě můžete odzkoušet cokoliv a napsat, ale primárně mě zajímá výše uvedené.

Děkuji


Zkusil jsem test plynulosti na 55XF9005 s výše uvedeným nastavením a žádné trhání nepozoruji, obraz krásně plynulý.
miki77
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 22. 12. 2018 20:35

miki77 díky.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulo78 25. 12. 2018 12:21

Podla navodu od Mgx mi to tiez neseká,ale ked uz tento film zapnem cez Nvidia Shield-Kodi-Stream Cinema tam uz to sekanie akoby trochu bolo.
Samozrejme zvýšením "plynulosti" sa to upravi,ale zas tam prichádza to mnohými nenávidené SOE
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků