Samsung UE55MU6172 - zkušenosti s podsvícením panelu?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pepa 2 9. 12. 2018 16:21

Díky za tip /je pravda že v kino režimu se to podsvícení trochu zklidní nicméně musím podotknout že ty fleky vylézají stále, už sice ne v takové míře ale pořád je to nadmíru rušivé hlavně u filmů které mají tzv. černé pruhy nahoře a dole a těch je většina.
Při sledování TV programů to ani nepostřehneš ty jsou většinou fullscreen ale jakmile se objeví konec filmu a titulky tak je to tam zase. Podle mého názoru by se tato televize měla prodávat za maximálně 12000 Kč to by možná odpovídalo její kvalitě !!!
pepa 2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peppies 11. 12. 2018 16:23

Pepo já už mám na své nové Samsung TV 3 panel a bude se měnit za čtvrtý. Už pomalu začínám být skeptický.
peppies
Junior

Odeslat příspěvekod pepa 2 11. 12. 2018 18:13

No peppies já už čekám jenom na vyjádření výrobce a pokud se bude kroutit tak se na to asi vykašlu už jsem z toho unavenej a navíc blíží se svátky tak to chci ukončit a moje paní navrhla že si ji nechá že jí to nevadí...Já už jsem zakoupil PHILIPS UHD /65/ a jsem spokojený.
Má to DIRECT LED a žádné fleky se nekonají obraz jako plazma...
pepa 2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepa 2 16. 1. 2019 15:37

Tak konečně přišla odpověd od výrobce/samozřejmě jsem nic lepšího neočekával :
Na základe našej korešpondencie by som Vás informovala o vyjadrení spoločnosti Panasonic vo veci reklamácií Vášho vyrobku TX-58EX703E/ SN : NE-7460039 a ,TX-58EX703E /SN : NE-7460028 ktorý ste predložili s cieľom reklámácie.

Po prešetrení všetkých skutočností a podkladov spojených s výrobkami Panasonic a jeho reklamácií v autorizovanom servise, podklady zo servisu jednoznačne poukazujú na to, že skúška prístroja preukázala funkčnú testnosť výrobku. Spoločnosť Panasonic zastáva vyjadrenie autorizovaného servisného centra.
pepa 2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 16. 1. 2019 17:58

Je to mrzuté rozhodnutí. Bohužel LCD různých výrobců se s tímto perou....
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků