nehraje avi ,mkv. i jiné formáty

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod denisek56 12. 11. 2017 02:15

dobrý den, prosím, mám tv samsung UE 32 5500---- když vložím usb, tak mi některé formáty nehrají. nevím ,kde vyhledat, které formáty tv podporuje. děkuji za pomoc!!!!
denisek56
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 12. 11. 2017 06:49

Avi,mkv jsou kontejnery.
Vem soubor,který funguje a otevři ho v programu Mediainfo.
Tam uvidíš jaké kodeky videa a audia ti TV přehraje.Podle toho pak hledej další avi a mkv.
jito
HD SATan

Odeslat příspěvekod MgX 12. 11. 2017 09:55

denisek56 jestli tam máš LAN, spoj TV s PC a to, co přímo nepřehraješ v TV si pusť přes nainstalované Serviio v PC přes LAN do telky. V Serviio si nastav konkrétní televizor - jeho označení/řadu (změň defaultní profil Generic DLNA), aby Serviio mohlo video transkódovat do podoby, kterou telka přechroustá. Samozřejmě nezapomeň, že pro transkódování videa je tam defaultně nastavená složka, protože Serviio potřebuje data někde ukládat. Složku si můžeš nadefinovat vlastní. Proč to píšu? Občas lidé na toto zapomenou a jsou překvapeni, že se jim na disku ztrácí volné místo.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod ...drát 12. 11. 2017 10:04

pozri aj či máš aktuálny firmware,staršie tv majú problém napr. s DTS zvukom (dá sa skonvertovať samostatne)
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod denisek56 13. 11. 2017 22:38

dobrý den, tak jsem stáhl film mkv a dal na usb. v tv to hraje je to ok. děkuji vám za rady. prosím mám dotaz- měl jsem stažený film, který v tv nehrál, ale pak na usb v pc jsem se díval na vlastosti, kde v -obecné byl název filmu a pak když jsem překlap na podrobnosti tak tam nebyl ani název a velikost videa. asi jsem to stáhl ze špatných stránek. prosím mohu se zeptat, kde bych mohl stahovat filmy i hudbu-kde jsou stránky zabezpečené? jinak ještě jednou děkuji za rady!!!!!!
denisek56
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod trent 13. 11. 2017 22:46

Warez tu podporovaný není, takže doporučení nečekej.
A že by strejda gůgl neporadil se mi taky nezdá... ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel