Philips po Philipsu? TV s Ambilightem na 3,4 m

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod OndřejPospa 28. 11. 2017 06:11

Problém je v tom , že na philips nejsou dobré reference . Ambilight se mě moc líbí , ale za každou cenu ho mít nemusím.
OndřejPospa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 28. 11. 2017 06:51

Referencie co sa systemu tyka mozu byt skreslujuce v zavislosti na tom akej verzie FW sa tykaju. To co bolo zle v case tych staznosti aktualne, uz po X-tej aktualizacii uz zle byt nemusi. A za vela "problemov" si mozu aj uzivatelia sami, resp. kritizuju veci bez toho aby si najprv overili fakty.
Navyse na aktualne modely uz tolko zlych referencii nie je.

Ja ta teda nenahovaram aby si si to urcite kupil, len upozornujem ze netreba brat to co sa clovek docita za nieco absolutne. Za tym sa totiz skryva vela ale..
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djpiecka1 28. 11. 2017 09:51

OndřejPospa píše:Problém je v tom , že na philips nejsou dobré reference . Ambilight se mě moc líbí , ale za každou cenu ho mít nemusím.

ved nikto netvrdi, ze je to zly tv. kludne ho kupte, nepokazite tym nic. A ak bude mat problem prehrat niektory z formatov, tak alternativa je stiahnut z google play prehravac ako napr. VLC a ten si hadam poradi s kodekom a film prehra.
djpiecka1
Junior

Odeslat příspěvekod OndřejPospa 29. 11. 2017 10:28

Tak teď jsem byl v Datartu a mají Philips 49pus6561 za 17777,- + datart k tomu dává malé rádio a Philips k tomu dává soundbar HTL3110B/12 + při registraci 5let záruka. Nicméně mě prodavač říká ať si raději vezmu Samsung mají lepší obraz. Prý Philips koupili cinani a Android je nestabilní........
OndřejPospa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek71 29. 11. 2017 10:35

Do tých 18 tisíc to majú všade. To malé rádio som dostal aj ja k Sony XE90, je to k ničomu. Napr. v Alze k tomu dávajú klávesnicu, to už sa mi zdá rozumnejšie.

Pokiaľ ten sondbar a 5 rokov záruka je akcia Philipsu, tak asi nie je nutnosť to kůpiť v Datarte...
Mazda CX-5 G195 AWD 2023
Lexus GS 450h Premium 2013 (jezdí dál v rodině)
Sony KD-55XE9005 + TV Box X96 (S905X3) + CoreELEC
Onkyo TX-L20D + repro Elac FS 78
Marek71
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinKulis 29. 11. 2017 11:00

Díky za tip, ten soundbar se hodí!
martinKulis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 29. 11. 2017 12:33

Televizní divizi Philips v Evropě spravují „Číňani“, ale to je docela irelevantní, o značku se starají dobře, vlastní vývoj apod. Není to jen využití známé značky jako u Finlux, JVC apod.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Bulldog 29. 11. 2017 18:37

OndřejPospa píše:... teď jsem byl v Datartu ... při registraci 5let záruka...

Na stránkách Datartu jsem nic nenašel, Philips říká něco jinýho, občas bacha na to, co ti "odborníci" říkají...

Akce opravdu probíhá, ale aktuálně vesměs u regionálních prodejců viz http://www.tvpromotion.eu/cz/
Nebo má někdo jinou zkušenost? Stačí zaregistrovat a prodejce nikdo neřeší?
Díky za info!
Mr.Bulldog
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OndřejPospa 29. 11. 2017 19:30

Mr.Bulldog pravdu máš , včera jsem viděl na stránkách philips 5 let záruky a nečetl to pořádně v obchodě jsem se ptal já , jestli na TV má výrobce při registraci 5letou záruku , prodavač říkal , že je to možné . Netvrdil to on mě.
OndřejPospa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr._lukas 29. 11. 2017 23:21

Přesně tuto TV jsem koupil v pátek v Datartu a dostal jsem k němu zde zmiňovaný soundbar.. cena 17.777,- a využití akce od Moneta money bank, kdy jsem zaplatil 3 kartama a každá mi o víkendu vrátila z nákupu po tisícovce, udělala z této TV super kup. Mimochodem ten soundbar dává na eshopu Datart stále, aspoň dneska tam byl ;-).
dr._lukas
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j0hn 1. 12. 2017 22:47

Mr.Bulldog píše:Na stránkách Datartu jsem nic nenašel, Philips říká něco jinýho, občas bacha na to, co ti "odborníci" říkají...

Akce opravdu probíhá, ale aktuálně vesměs u regionálních prodejců viz http://www.tvpromotion.eu/cz/
Nebo má někdo jinou zkušenost? Stačí zaregistrovat a prodejce nikdo neřeší?
Díky za info!


Podle podmínek na tvpromotion.eu nikdo nic neřeší do doby než jdeš reklamovat. Pak budou chtít doklad o koupi od prodejce uvedeného na tomto webu.

Zákazník má nárok na využití prodloužené 5 záruky pouze za podmínky, že
autorizovanému servisnímu středisku předloží následující doklady:

1. Dodatek k Prohlášení o záruce společnosti.
2. Platný doklad o koupi produktu (kopie účtu nebo faktury vztahující se k výrobku
zakoupenému v rámci akční nabídky).


Na druhou stranu ExaSoft.cz jí má teď za 18 tisíc, tam se těch pár stovek za tři roky záruky vyplatí.

Za sedmnáct se dá koupit na kasa.cz po uplatnění 4%-tní slevy od T-Mobilu, kterou by měl dostat každej zákazník T-Mobilu po odeslání SMS "PRORADOST KASA3" na číslo 4603. Před chvílí vyzkoušeno.

Z webu Datartu soundbar zmizel.
j0hn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Philips CZ 5. 12. 2017 19:04

Prodloužená záruka skutečně platí pouze u prodejců zmíněných v odkaze výše.
Philips CZ
Junior

Odeslat příspěvekod OndřejPospa 27. 12. 2017 16:46

Tak ji mám doma , zatím max. spokojenost.
OndřejPospa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TynaNov 28. 12. 2017 16:08

Dobrý den,
nechci zakládat nové téma, tak se přiživím zde.
Vybírám tv do 50ti palců s Ambilightem, výběr mám zúžený na modely 49PUS6561 a 49PUS7502.
Vyplatí se připlácet si těch cca 6K na sedmičkovou řadu? Nebo raději místo 49PUS6561 vzít třeba 49PUS7181, která se dá koupit za podobné peníze?
Díky za názory.
TynaNov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 29. 12. 2017 05:01

7502 je rozhodne komplexne lepsi televizor.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků