Philips TV 2018 [podrobný přehled modelů]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kvok 7. 8. 2019 12:16

Letošní nástupce EX700 je GX800, kvalita obrazu je obdobná (jsou tam nějaká vylepšení, která jsou poznat, ale není to propastný rozdíl). Bohužel 65" varianta je zatím opravdu předražená, ale v nějakých akcích jako 10 % na vše, jak mívá Datart nebo "bez DPH" u Okay jde pořídit za slušnější cenu.
Ale zpátky k Philips, připlácet za 7304 oproti 7303 nemá význam. Hisense H65U8B je potom dobrá volba v té hladině do 30k.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod selicz 7. 8. 2019 12:30

no právě GX800 za 35 si můžou fakt nechat. Ve směs vždy spokojenost až na tento kus a hlavně servis byl peklo. Servis Panasonicu je v Polsku ti si najmou někoho v Praze a ti v Brně a ti někde kolem Vás. Takže už z téhle pozice je to špatně. Nebýt prodávajícího MALL před kterým smekám, protože při popsání závad a postupů servisů vyřešil do 2 dní svoz a vrátil peníze za TV obratem i proti vyjádření Panasonicu, který 2x uznal vadu a na 3 stejnou reklamaci napsal, že je špatně nastavený internet a nebo funkce jsou dostupné až po nějakém čase sledování, bych dneska byl po infarktu.

Ale zpět, uvažuji tedy správným směrem, že výbava TV v 65" kolem 30tis vs 7303 za 17tis není tak propastná aby nahradila cca 10tis rozdíl v ceně ?

Nebo je nějaká dobrá koupě kolem mírně přes 30 ze které si fakt člověk sedne na ***** ?
Hisense doma neprošla. Po zkušenostech se reklamacemi a vyjádřením prodejce v El.Wor., že TV se reklamují jedna za druhou a ani se neopravují jen vyměňují už nebyl prostor doma k dalším diskuzím ikdyž vím, že je to spíše o kuse než o značce :), navíc každá ženská prahne po blikátkách a třpytkách takže ambilight je preferována.

Jediné co mě na té 7303 štve je, že BT je rezervováno pouze pro ovladač a ne pro audio.
selicz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod selicz 7. 8. 2019 18:39

tak to nebude tak jednoduché jak jsem si myslel. Byl jsem se na ni teď podívat a po hodině nastavování jsem ve směs nic nenastavil. bílá, černá v normálu, ale strašně rozmazané celé neostré bez detailů. Všechno jsem přenastavil zresetoval a zase nastavil a stejné. Nebylo tam Oreo, ale to bych neviděl jako příčinu asi. Vedle stál Samsung 7472 a byl někde uplně jinde.
Takže jsem tam kde jsem byl, Nějaká rada nebo typ ?
selicz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radolaco 15. 7. 2020 08:48

Neviete niekto, bude Android 9? Diki
radolaco
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků