Sony KD-55XF9005 [obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod fofer 17. 2. 2019 06:28

no určitě nepočítám s tím že skylink bude mít hodně uhd programů jen jsem chtěl vyzkoušet ty co tam už jsou...ci modul zatím nemám žádný... právě uvažuju který koupit... a co lbn nemusí být taky nějaký s příjmem uhd?
fofer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod spyko 17. 2. 2019 21:01

MgX-nemám už nic proti párování,sat.jsem zrušil-do budoucna může mít ORCA pro tv i své výhody,nebo pro přístroje s CI+modulem,bohužel pro UNIčtečky to je s největší pravděpod.konec-tzn.výměna,je hodně lidí co používali kartu nejen doma-na chatě nebo chalupě,tj.vše!/sám používám párovanou kartu u UPC KABEL,pro tv i DM525/
spyko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fajn.snek 21. 2. 2019 18:29

Ahoj, mám dotaz na ty z vás co mají kabelovku UPC nebo třeba satelit. Mám kabelovku od UPC s kartou v CA slotu. Je normální chování, že když televizi zapnu, třeba ráno, tak se mi zobrazí obrazovka s nápisem - Ověření bylo úspěšné. Je to normální chování ? Stává se mi to každý den.
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 21. 2. 2019 18:58

Může to nastat. Záleží na modulu s kartou. Asi bych se ptal přímo na podpoře UPC... co oni na to. Ale jestli vše jinak funguje...

A vypínáš TV úplně, nebo jen do pohotovostního režimu?

Mimochodem... nevím jak Tvůj, ale některé moduly umožňují vypnutí minimálně části hlášek.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod spyko 21. 2. 2019 20:56

Modul po každem zapnutí kontroluje a hlásí,včetně kodovaných,je to normalní,nikdy jsem se nepokoušel to vypnou,celou tu dobu stejně nejde s tv nic dělat,ani stáhnout zvuk./UPC/
spyko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fajn.snek 21. 2. 2019 21:00

spyko - díky za odpověď, říkal jsem si jestli není z TV neco špatně
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod paulo78 22. 2. 2019 12:05

Mam ca kartu od UPC a nevyskakuje ziadna tabulka ani hláška. Ale co som mal starsi Sony tv,8 rocny,tam vzdy pri zapnutí tabuľka vyskakovala. Celkovo bootovaci start tejto TV je svizny,rychly... Co sa uz neda povedat o pouzivani digitalnej tv z modulu upc,,pomale prepinanie kanalov,atd
paulo78
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fajn.snek 22. 2. 2019 15:30

paulo78 a máš ten stejný modul co jsi měl ve starší TV ? Udělám tovární nastavení a zkusím znovu naladit jestli problém zmizí. V zásadě to ničemu nevadí, ale je to rušivé...
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod paulo78 22. 2. 2019 22:03

Ano ten isty modul mam. A mam este jeden uoc modul na lacnom malom lcd Tv Orava a tam tiež vyskakuje otravna tabuľka...
paulo78
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iE4rL 24. 2. 2019 09:29

mne to na xe9305 robi to iste
iE4rL
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gustoh 24. 2. 2019 10:35

Na niektorých satelitných boxoch sa dajú vypnúť hlášky CI modulov.Napríklad na lacných AB Cryptoboxoch.Mám to vypnuté a žiadne hlášky.
gustoh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 24. 2. 2019 10:54

Ono jde vždy o to, kdo hlášku vyvolá, spustí. Jestli modul, či telka. Kupříkladu u modulů Technisat pro Skylink se hlášky daly vypnout. Ne všechny, samozřejmě. Ale neskáčou potom pořád.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod rosswell 25. 2. 2019 17:48

Hoši včera mi nešla zapnout TV.Normálně jí vždy vypínám jen do pohotovostního režimu a HDD s filmy odpojuji aby přes noc hdd spočnul, když TV ho neumí vypnout.No musel jsem TV odpojit ze sítě a po cca 5min naběhla normálně.Mám asi 10dní nový android....Stalo se to taky někomu?
SONY 55XF9005
Playstation 4
Onkyo TX-NR686
Q Acoustics 3050i 5.1
rosswell
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 25. 2. 2019 18:42

Ono se mohlo stát, že po spuštění naběhl nějaký režim pro aktualizace atp. Proto nedošlo k celkovému naběhnutí. Samozřejmě - stávat bez hlášky by se to nemělo. Ale pokud se podobný stav stane jednou, ještě bych neřešil.

Píšeš, že máš 10 dnů nový Android. Tudíž jsi přešel na Oreo? Aktualizoval jsi? Jestliže ano, po aktualizaci jsi udělal obnovu přepravního nastavení s novým laděním a nastavením?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod miki77 25. 2. 2019 19:06

Po aktualizaci na Oreo by se mela delat obnova do tovarniho nastaveni a nove ladeni? Ja jsem aktualizoval, ale obnovu jsem nedelal. Proc by se mela obnova delat?
Dekuji za vysvetleni.
miki77
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka