Sony KD-55XF9005 [obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 14. 10. 2019 20:16

Drahý poldo, když už chceš reagovat, alespoň si přečti dotazy a předcházející reakce pořádně, aby to nedopadlo, jako s tou radou ohledně loděk na sousedním fóru. O sekání v rámci příjmu vysílání přes anténu se zde tolik nehovoří. Stížnosti míří hlavně na sekání při přehrávání filmů z HDD.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 15. 10. 2019 12:18

Sousední fórum úplně není na to brát vážně. Že.
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 15. 10. 2019 20:09

Já jen abys ses nespletl a věděl, že jsi tam, kde se příspěvky berou vážněji, než na sousedním fóru :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 15. 10. 2019 22:30

Už jsem nejen zde pomohl dost lidem.Nĕkdy stačí nasměrovat, detaily málokdo popíše přesně aby druhý pochopil.
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Treborr 3. 11. 2019 21:24

Přemýšlím nad koupí tohoto domácího kina https://reprosoustavy-reproduktory.heur ... e/#section k této TV. Máte s touto kombinací někdo přímou zkušenost, případně i jen s tímto setem a je to dobrý?

Pak bych se optal, jaký kabel / konektor je potřeba na propojení digital output výstupu z této TV a případně do tohoto domácího kina i? Nemám zatím zkušenost s digitálním zvukem, tak nevím, jestli je jeden druh konektoru či více. Koukal jsem na digitální výstup na TV (s zalomenou hlavou u zdi) a v stup na tom domácím kině (na zvětšeném obrázku na internetu) a nepřišlo mi to úplně shodné. Ale třeba se mi to jen zdá.

UPDATE: Nebo doporučujete k této TV něco jiného? Chápu to správně, že když přímo na TV pustím online nebo z externího disku film s prostorovým zvukem, tak přes tento výstup se mi to přenese do (tohoto) domácího kina i?
Treborr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XaeroX 11. 11. 2019 18:41

Ahoj, nenarazil jste někdo na problém kdy tato TV nereaguje na dálkové ovládání? Ještě doplním, že mám doma druhou Sony TV KDL-43W755C se kterou ovladač od XF9005 funguje, takže chybu ovladače jsem vyloučil. Udělal jsem doporučené postupy jako výměnu baterii, reset ovladače, reset TV, tovární reset TV, ale nic z toho nepomohlo. TV lze ovládat tlačítky na zadní straně, hlasovým ovládáním z “nefunkčního ovladače” nebo z aplikace v mobilu. Aktuálně používám FW 6.6520. Díky za jakoukoliv pomoc.
XaeroX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod paulo78 11. 11. 2019 20:05

Ne.DO ide bezproblemov neustale
paulo78
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kakajan 12. 11. 2019 04:10

Ja mám 65 osem mesiacov zatiaľ ide všetko ako má.Tv si raz na začiatku urobila reštart ale to som prepol z Horizon go na zaznamenané ale od vtedy ide dobre sice stiahlo si aj nový fw asi v júni ale diaľkové ok.
kakajan
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 12. 11. 2019 21:44

XaeroX píše:Ahoj, nenarazil jste někdo na problém kdy tato TV nereaguje na dálkové ovládání? Ještě doplním, že mám doma druhou Sony TV KDL-43W755C se kterou ovladač od XF9005 funguje, takže chybu ovladače jsem vyloučil. Udělal jsem doporučené postupy jako výměnu baterii, reset ovladače, reset TV, tovární reset TV, ale nic z toho nepomohlo. TV lze ovládat tlačítky na zadní straně, hlasovým ovládáním z “nefunkčního ovladače” nebo z aplikace v mobilu. Aktuálně používám FW 6.6520. Díky za jakoukoliv pomoc.

Reset ovladače = nové párování s TV?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulo78 12. 11. 2019 21:49

Ja mam tuto tv 14 mesiacov a ani raz ziadne zamrznutie restart,nic.
A to ma aj prekvapuje ked som cital na forach ze android zamrza a nikdy viac android atd. Nechapem.

Co mi vadi ze napr ked pozeram nejaky program, a idem do menu tv,napr nastavit bluetoth tak program sledovany vypne a som v cistom,tichom menu. To mohli nejako na pozadi vymysliet. Ale to je detail

Android mam aj na Shielde,takisto spokojnoat...
paulo78
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XaeroX 12. 11. 2019 23:02

MgX píše:
XaeroX píše:Ahoj, nenarazil jste někdo na problém kdy tato TV nereaguje na dálkové ovládání? Ještě doplním, že mám doma druhou Sony TV KDL-43W755C se kterou ovladač od XF9005 funguje, takže chybu ovladače jsem vyloučil. Udělal jsem doporučené postupy jako výměnu baterii, reset ovladače, reset TV, tovární reset TV, ale nic z toho nepomohlo. TV lze ovládat tlačítky na zadní straně, hlasovým ovládáním z “nefunkčního ovladače” nebo z aplikace v mobilu. Aktuálně používám FW 6.6520. Díky za jakoukoliv pomoc.

Reset ovladače = nové párování s TV?


Reset ovladače je podle Sony vyndání baterií, 5 vteřin držet Power tlačítko, vrátit baterie. Znáš jiný způsob parovani IR ovladače? Zkusil bych
XaeroX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 13. 11. 2019 23:08

Přesně si nepamatuji z hlavy, jak je to u Sony. Resetovat ho je ale jedna věc, mělo by se - dle mého názoru - dát ho následně ještě s televizorem spárovat. Pravda - možná jim stačí párování, které se děje u mikrofonu, což uděláš z menu. To ale víš.

Některé telky mají ovladač, kde při oddělání krytu baterií se objeví dvě tlačítka právě pro párování. U jiných se po startu TV drží nějaká kombinace tlačítek v blízkosti televizoru, čímž dojde k vyvolání akce - párování. U Sony jsem se s Tebou popisovaným problémem nesetkal, nebo si na něho nepamatuji, což by bylo sice divné, ale ok.

Návod nic? Ani v TV, ani na webu, ani ani? Zkus klidně zavolat na jejich podporu, nebo do servisu. Snad mají řešení „na dálku“, které se dá prubnout.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radon 14. 11. 2019 09:40

zdravím, tak se nám do širší rodiny dostal tenhle model a majitel má velký problém s neustále se točícím diskem. Vypadá to na problém/vlastnost Sony obecně, vyřešili jste to někdo?

Jo a o NAS serverech vím :-), ale když už teda nějaké externí řešení, tak to raději doporučte nějaký malý USB hub s vypínačem, který by se nalepil oboustrannou páskou na zadní kryt :-)
Logitech Duet, DAC1, K701, Vincent SP-996, Monitor Audio RS1, Wharfedale SW150
radon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod qwer4 14. 11. 2019 11:38

Daj si tam SSD.
INTEL Core i7-2600K @4.8 GHz, MB:GIGABYTE G1.Sniper2 , MSI nVidia GeForce GTX560 Ti 2GB-SLI
, Kingston 8 Gb 1600MHz, 2X SAMSUNG 160GB RAID 0, Thermaltake ARMOR black, Corsair AX750

TV- Sony Bravia 65XE9005
qwer4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jerremy1985 16. 11. 2019 09:03

Tak jsem také novým majitelem 55xf9005, jupí! :-)
Jerremy1985
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků