Sony KD-55XF9005 [obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod fukybox 20. 5. 2020 11:02

ano o problemoch s diskami sa pisalo v roku 2018, clovek by cakal ze v roku 2020 bude taky banalny problem davno vyrieseny aktualizaciou.

a ako inak sa teda tie disky daju riesit?
fukybox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gustoh 20. 5. 2020 13:14

Napriklad si do pocitaca nainstalujes Serviio.Samozrejme ked budes chciet pozerat filmy ci foto musel by si mat zapnuty pocitac.
Dalej sa da zakupit nejaky DLNA server s diskami.Napr. Synology.
Dalsia moznost je pripojit si ten externy existujuci disk k Tvojmu routeru do USB portu.
V tomto pripade ale musis mat router ktory to umoznuje.
Samozrejme kazde riesenie je o kompromisoch.
gustoh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 20. 5. 2020 16:37

fukybox píše:ano o problemoch s diskami sa pisalo v roku 2018, clovek by cakal ze v roku 2020 bude taky banalny problem davno vyrieseny aktualizaciou.

a ako inak sa teda tie disky daju riesit?


V 2020 se tento predpotopni způsob už nepouziva.
Proč rovnou nemít kazety VHS to fungovalo taky, proč se vůbec nějaké disky po roce 2000 zaváděny?
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulo78 20. 5. 2020 20:38

ja som predtym mal 8 rocne lcd Sony,ktore malo skvely obraz,a ked som kupil tento, obraz je este perfektnejsi.Realny.
napr HDR je UZASNE. nemal som pri prechode na tento tv ziadny extremny waw efekt,ale...naco?

mam k tv pripojene vsetko mozne, vsetko mam na jeden ovládac, ja som velmi spokojny, uplne som si zvykol na pouzivanie
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fukybox 20. 5. 2020 21:48

polda píše:
V 2020 se tento predpotopni způsob už nepouziva.
Proč rovnou nemít kazety VHS to fungovalo taky, proč se vůbec nějaké disky po roce 2000 zaváděny?
tak toto je príspevok za 100 bodov :) ty budeš veľmi inteligentný policajt :)
fukybox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 21. 5. 2020 08:08

Platit si Netflix a Přátele sledovat v SD z HDD ? :mrgreen: :mrgreen:
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 21. 5. 2020 08:33

A proč by se tento předpotopni zpusob nemohl použivat ? Ta TV to prostě umožňuje a že to najde využiti mě nějak neudivuje. Jen prostě v tomhle připadě je tu evidentně problem, kdy se jestli to chapu spravně neuspava HDD s vypnutim TV což nejen zbytečně "saje" watty, ale ješte k tomu dochazi ke zbytečnemu opotřebeni.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 21. 5. 2020 09:28

Nejde o používání, to ať si každý používá co chce. Odpověď byla na divení ,že v 2020 to už nejde oproti 2018. Si vem kolik věcí otravných věcí má auto z 2020 nebo neumožňuje oproti starším.

Hlavně úplně první odpověď byla ironická, bohužel nepochopil.
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 21. 5. 2020 09:52

Tak u aut je to trochu něco jineho a docela pruser no.
Ale ja to prostě chapu tak, že se domniva v odstraněni problemu na zakladě aktualizace. Otazka je zda je to problem SW a neměl by byt problem s řešenim či HW sice netušim jaky a pak by to byl problem.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 21. 5. 2020 10:05

polda někdy je lepší a slušnější se nesnažit o ironii a pseudohumor, ale spíše poradit. No a když nevíš, tak odpovídat nemusíš. Předpotopních je hodně věcí a vlivem času a událostí se k nim lidstvo bude vracet. Ale to je na jiné téma, v jiném fóru.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 21. 5. 2020 10:46

Někomu stačí si přečíst předchozí nebo jiné příspěvky na svůj problém. A že někdo chápe jen jedním směrem? Svoji poznámku bys měl napřít na druhou stranu. O slušnosti.
Kvůli pár Jardům s myšlením 10 let nazpět nebude svět měnit naplánovanou strategii. Diskové připojování k TV je dnes passé. Spousta TV konci s flaskama, zastaralost v CR způsobuje že tu dávno ujel.vlak.
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fukybox 21. 5. 2020 17:58

polda píše:Platit si Netflix a Přátele sledovat v SD z HDD ? :mrgreen: :mrgreen:

Áno príde mi to normálne. Platím si netflix, HBO, spotify, nemám problém platiť si za obsah. Na disku mám okrem pár obľúbených filmov obľúbené seriály - priatelia, Frasier, bbt, dva a pol chlapa.

Raz si pustím to či ono, čisto ako kulisu ku krátkemu jedeniu, mám pozreté cene série niekoľkokrát, poznám to naspamäť, preto mi ani nevadí SD kvalita. A príde mi v poriadku sledovať obsah z disku a príde mi v neporiadku nevedieť vypínať disky v stadby režime...

Veľmi pekne prosím, uveď mi prosím ktoré tv po novom nemajú usb, tvrdíš že "spousta", prosím ťa o zopár príkladov....
fukybox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 21. 5. 2020 18:55

Kdo píše že nemají USB? Evidentně máš problém pochopit psaný text.


- Když jsou Přátelé na NETFLIX v HD ,tak je budu radši sledovat z disku v SD?
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fukybox 21. 5. 2020 21:30

Ok tak inak, ktoré tv končia s flashkami? Je ich "spousta", stačí mi ich uviesť pár a nezahovárať, vieš veľmi dobre ako som to myslel.

Ty si debilný že nevieš pochopiť písaný text? Čo, ako a prečo sledujem som tu už písal, pošli sem kolegu čo vie čítať nech ti to vysvetlí :).
fukybox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gembi 2. 6. 2020 13:28

Pro mě osobně je důvod proč to sledovat v SD kvalitě ten, že to mám s původním dabingem ČT na který jsem zvyklý a pokud to mám jen jako kulisu k jídlu, tak je to pro mě lepší varianta než Netflix s titulky.

Mě tohle nevypínání nevadí, protože používám ještě archaičtější způsob když něco přehrávám z disku a to ten, že to z počítače nahraju na flash disk a k televize stabilně žádný plotnový pevný disk přepojený nemám. Ale i podle mého názoru je to prostě chyba, že se to nevypne.
gembi
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků