Sony KD-55XF9005 [obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod _daRK 28. 5. 2021 14:00

Keby ste to tu nespomenuli, tiez hladam problem v telke. Nechapem, ze to vobec pustili z postprodukcie do sveta.
A trochu offtopic (netreba reagovat) - ten film som ledva zvladol dopozerat, hoci je to zaner, ktory doslova roky hltam. Nebola tam jedina symptaticka postava, same nelogicke hovadiny. Jedine pozitivum boli masky a efekty, ale to uz je v dnesnej dobe povinna jazda. A uplne ma odrovnalo, ked som sa chcel pozriet, kto to reziroval.
IEM: FiiO FH7, iBasso IT04, Blon BL01
DAC/Amp: Lotoo Paw S1(+AQ JitterBug), Chord Mojo, Hiby R3, iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM2, Galaxy Buds+
TV/Audio: SONY KD-55XF9005; Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200

Predaj: iBasso IT01s
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hannes007 29. 5. 2021 00:02

Gembi, díky za info, potvrdilo to můj názor a některým to ušetřilo neúspěšnou reklamaci obrazovky.
Pořád budu rád, za zkušenosti z aktualizace? Sám jsem zatím nezjístil problém. Vše funguje, subjektivní dojem
lehké zrychlení. Uložím řazení dvbt2 programů, reset a na čisto.
hannes007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hannes007 10. 6. 2021 22:08

Mám pocit, že tuhle telku má čím dál méně lidí?
Když jsem prosil o zkušenosti po flešování, čekal jsem nějaké reakce? Asi se musím smířit,
že tenhle model je mimo sezónu. Bohužel já telku neměním co 2 roky. Tak příště.
Tohle vlákno jsem měl rád. Pomohlo mi při rozhodování a pár problému jsem díky němu vyřešil.
Tak u nového modelu...možná někdy. :-))
hannes007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karlos.28 14. 6. 2021 19:53

Po aktualizaci se zas vrátila chyba s Doby Vision u Netflixu. Při filmu se mění barvy a intenzita podsvícení :( Budu zkoušet ještě jednou smazat data, apku Netflixu a v nejhorším továrko :(
karlos.28
Junior

Odeslat příspěvekod Fenix87 15. 6. 2021 08:07

Já mám pocit že tahle chyba se prvně objevila už v aktualizaci 6.7140 která se objevila v listopadu. A květnová aktualizace problém neřeší.

hannes007: Na AVS forum.com je komuninta pořád dost aktivní.
Fenix87
Junior

Odeslat příspěvekod gembi 15. 6. 2021 13:40

Jak píše Fenix87, chyba s Dolby Vision se mi objevila po aktualizaci 6.7140 a poslední aktualizace jí nevyřešila. Zkusil jsem smazat data aplikace Netflix a pak jí i vypnout. Zmizela ikona i kanál z domovské stránky. Po zapnutí aplikace se ikona objevila a aplikace jde normálně zapnout, ale zaboha nedokážu vrátit kanál Neflix na domovskou stránku. Prostě Netflix vůbec není v možnosti "Přizpůsobit kanály". Neuměl by někdo poradit?
Smazání dat a vypnutí aplikace problém s Dolby Vision nevyřešilo.

hannes007: Jestli to spíš není tím, že po určité době většina lidí pokud je s TV spokojená, respektive nastaví a naladí si jí dle svých potřeb, pak už nemá moc potřebu trávit čas na diskuzních fórech, pokud televize nejsou jeho koníček.
gembi
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 15. 6. 2021 19:46

hannes007 píše:Mám pocit, že tuhle telku má čím dál méně lidí?
Když jsem prosil o zkušenosti po flešování, čekal jsem nějaké reakce? Asi se musím smířit,
že tenhle model je mimo sezónu. Bohužel já telku neměním co 2 roky. Tak příště.
Tohle vlákno jsem měl rád. Pomohlo mi při rozhodování a pár problému jsem díky němu vyřešil.
Tak u nového modelu...možná někdy. :-))

Musíš vždy chvíli vydržet. Část lidí nechce honem dávat nový OS, další zase využívá hezké počasí atd.

Taky neměním telku co 2 roky. Je příjemné vidět, že na některé starší modely pořád chodí nový software.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Předchozí stránka