Sony KD-55XF9005 [obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 30. 3. 2019 13:16

Neměl by být rozdíl, ale z osobní zkušenosti vím, že je. Dokonce některé moduly nefungují jak mají, byť by měly být kompatibilní.

Ano, pokud jde o naprosto volný signál/nekódovaný, modul vůbec neřešíme. Tam by rychlost měla být lepší. Samozřejmě, jestliže přepínám mezi dvěma nekódovanými signály.

Co se týká modulů. Některé mají chuť neustále něco sdělovat, pak se uživatel potýká s pocitem, že přepnutí trvá déle, protože modul sice pracuje/dekóduje, ale ještě honem vypraví nějakou hlášku. Ne, netýká se to všech.

//jinak řešíme rozdíl - řekněme - dvě až tři vteřiny...
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cammillo 31. 3. 2019 18:17

Nevíte jestli bude fungovat ovladač RMF-TX500E z nové řady KD-55XG9505?
Přílohy
x950g-remote-large.jpg
cammillo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JaakubM 31. 3. 2019 21:38

Nebude, respektive pres bt se sparovat neda... takze funguje pouze ir, kdyz miris na tv a nebude fungovat mikrofon
JaakubM
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod paulo78 5. 5. 2019 11:05

v poslednej dobe sa mi z casu na cas vypina TV, z nicoho nic po hodine,hodine pol,alebo v neurcenom čase. Nemam aktívny ziadny pohotovostný režim na vypnutie tv.
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gustoh 5. 5. 2019 11:19

Na Philipse je v menu moznost nastavit vypnutie TV po nejakej dobe necinnosti.Takze ked nestlacim nic na ovladaci tak za 240 minut sa TV vypne.To je default nastavenie.Mozno aj Sony ma nieco podobne.
gustoh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 5. 5. 2019 11:57

Ma to aj Sony, ale pred vypnutím sa zobrazí hláška. A veď aj sám pisal, ze nemá pohotovostný režim zapnutý.
Nemá sused oproti rovnaký televízor? :-)
Podľa mňa to bude na reklamaciu.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Scroll1 6. 5. 2019 13:23

Ahoj,

mám Sony 55XE9005 a filmy pouštím z NAS přes KODI, do verze KODI 17.6 vše fungovalo výborně, od verze 18 se mi většina filmů zasekává a probíhá načítání, je to otravný. Některý filmy méně, některé více, nepřijde mi, že by to záviselo na velikosti/kvalitě filmu, spíše od formátu, ale dřívě to běhalo vše bez problémů.
Nemá někdo stejný problém po aktualizaci KODI? Na netu jsem našel spoustu stížností na verzi 18, ale nic co by to vyřešilo.
Díky.
Scroll1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 6. 5. 2019 19:14

Mám ten pocit, že nejlepší je vrátit se zpět k původní verzi. Na novou si v podobném duchu, jestli se nepletu, stěžovalo více uživatelů. Sám to i píšeš. Může se jednat o vadu OS, takže jak ji vyřešit je jednoduché. Aktualizací OS. Takže čekat.

Máš už v TV nový Android?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Scroll1 7. 5. 2019 08:15

Ahoj,
vrátit se k původní verzi mě taky napadlo, doufal jsem ale, že verze 18.2 to třeba opraví, ale nestalo se tak.
TV mi nový android nenabízí a trošku mám obavy z nahrání nového OS, abych pak neřešil ještě víc problémů.
Každopádně díky.
Scroll1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 7. 5. 2019 16:50

Jestli TV nenabízí nový software, tak to zatím neřeš.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulo78 12. 5. 2019 09:41

Tv prestal sa uz samovolne vypínat...z nicoho nic to prešlo. Zaujímavé
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dissfer 14. 5. 2019 17:10

Zdarec chlapy,
vlastním telku 55XE9005, začal jsem používat iptv od sledovanitv, připojení netu mám přes optiku 300/30 a přípojení do TV přes kabel, koukat se ale na sport je horor, zrovna koukám na MS, ale nedá se na to dívat, jak to je sekané, jakoby ta TV nestíhala ten pohyb, vyzkoušel jsem všechny nastavení i režim sport, nevím jestli něco dělám špatně, koupil jsem nvidia shield a tam to běhá v pohodě, proto Vás prosím o radu, zda nevíte co s tím. Děkuji Vám předem moc !
Honza
dissfer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 14. 5. 2019 18:32

Zkontroluj si aktualizace televizoru, popřípadě přeinstaluj apku sledovanitv.cz. V jejím nastavení se mrkni, co tam máš... a zkus alternativní možnosti.

Když nic nepomůže, napiš na podporu aplikace - vývojářům sledovanitv.cz.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dissfer 14. 5. 2019 18:38

Televizor je aktualizovaný, appku jsem zkoušel přeinstalovat asi 3x stále to stejné, v nastavení v apce je jen možnost kvality vysílání : Vysoké nebo neomezeno a pak jen nastavení kodeku h264 nebo h265, oba jsem zkusil, je to furt stejné. Zkusil jsem napsat providerovy přes kterého mám iptv, uvidím co dál. Až bude aktualizace na Android Oreo ta by tomu nemohla pomoct ?
dissfer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 14. 5. 2019 18:41

Napsal bych na vývoj apky. Oreo by mělo/mohlo přinést změnu.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků