Panasonic TX-50EX703E, nastavení

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ondratr 20. 9. 2018 06:26

Panasonic TX-50EX703E prosím a radu s nastavením dvou věcí.

1. při vypnutí zvuku je na obrazovce furt ikona vypnutí zvuku, jde nějak deaktivovat, aby tam trvale nebyla?
2. pouštěl jsem youtube, TV mne upozornila že pro puštění youtube je třeba zapnou pohotovostí režim, který jde pak opět v menu vypnout.Zapla ho sama. Youtube jsem otestoval, ale pak nenašel kde deaktivovat ten pohotovostní režim.
Do té doby TV po vypnutí svítila červená LED a připojený USB disk po chvíli zhasl LED. Nyní po vypnutí TV svítí oranžová LED a připojený USB disk furt svítí, tedy na USB portech je pořád napětí. Nevíte kde to deaktivovat
Díky za rady nemohu na to přijít, návod nepomáhá
Naposledy upravil Nick Cave dne 20. 9. 2018 08:06, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu na optimálnější
ondratr
Junior

Odeslat příspěvekod ondratr 20. 9. 2018 13:49

Bod 2. vyřešen, byl zapnut DLNA Server
ondratr
Junior

Odeslat příspěvekod Abox 20. 9. 2018 16:51

ad bod 1
pokud to vypnes jako Mute, ikona tam bude. Musis ten zvuk uplne ztlumit, pak nebude...
Abox
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 20. 9. 2018 18:05

ondratr ano, stavová ikona umí měnit barvy dle některých režimů, které nahodíš/aktivuješ. Je to vhodné, aby uživatel věděl, že kupříkladu teď je něco zapnuto, což může znamenat vyšší spotřebu v pohotovostním režimu.

Já tyto věci až tolik neřeším. Přes den televizor vypínám do stand-by přes ovladač, na noc pak zcela. Buď hlavním vypínačem s následným vypnutím přepěťové ochrany, anebo, tam kde vypínač není, tak vypnu jen přepěťovku.

Abox u bodu 1 poradil správně. Skokové deaktivování zvuku bývá provázeno stále se zjevujícím indikátorem. Zatímco vypnutí do nuly nikoliv.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondratr 21. 9. 2018 11:10

Holt budu TV zeslabovat na nulu stejně jako na samsungu. Dříve jsem měl plazmu LG a tam ta ikona neotravovala. Holt co se dá dělat
ondratr
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků