Výběr 65" TV do 20 000,-

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod DennyRuzicka 31. 10. 2018 22:01

Update: TV je od minulého pondělí na reklamaci, tak uvidíme, jak se k tomu postaví. Servisák se v pátek ozval, že v pondělí TV vyzvedne. V pondělí tedy TV odvezena. Až se ozvou, dám další info.
DennyRuzicka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod biter 1. 11. 2018 08:53

Hisense 55 palců update

Problém s posouváním zvuku na TV Prima mám též, ale není to nic zásadního. Kvalita obrazu ok, zejména na HD. Na PVR teď používám jen 64 Gb flashku, a rychlost přetáčení měním pozvolně a pomalu, díky tomu se už televize nesekla. Je to trochu otravné, ale člověk si zvykne... Odezvy televize by mohly být rychlejší, ale to bude asi problém všech "chytrých" televizí.
biter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DennyRuzicka 1. 11. 2018 09:02

Ještě mě napadá jeden problém, který jsem před reklamací nedořešil. U předešlé TV sony jsem měl zvuk řešený přes receiver via HDMI CEC, což fungovalo bez problémů, po zapnutí TV se vždy zapnul receiver a zvuk běžel z externích repro.

Teď u Hisense mám zapojeno stejně a většinou po delším vypnutí TV a následném zapnutí se receiver na poprvé spolu s TV nezapne. Většinou až na druhé nebo třetí zapnutí, případně je někdy potřeba manuálně v TV menu přepnout na zvuk z externích repro, jako kdyby si TV nastavení nepamatovala.
DennyRuzicka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wolwzz 1. 11. 2018 09:51

Ahoj, tak ja jsem koupil Samsung UE65NU7172. Obsah do toho tlacim pres KIII Pro od Mecool ktery bezi na Coreelec, takze neresim ze tv neumi dts atd. Pozorovaci uhly, nic extra, ale sedim primo takze mi to nevadi a i z cca 45st se da v pohode divat. Zvlastni je, ze kdyz mam pustenou tv v sd tak uz cca od 30st kuze vypada zlute, ale u hd a uhd tento problem je az mnohem pozdeji z uhlu kde nemam sedacku. Plynulost obrazu s lehkym dopoctem je bezproblemova a i pres me obavy po prechodu z plazmy zadny problem nevidim. Soap opera se nekona pokud tam nenastavim vic jak 50%. Dulezite ovsem je, aby byl vstupni signal ve spravne sn.frekvenci jinak dopocet nejde pouzit a dochazi k neprijemnym zaskubum. Cerna je cerna, lehky podsvit tam je videt, ale nic zasadniho. Nejvetsi problem mam s tim, ze jsem zrusil projektor a novy budu kupovat az po prestehovani takze jsem to ted resil vetsi tv a bohuzel 165cm neni 2,5m :( asi jsem mel jit do 75" modelu. Mel jsem nabidku na LG 75UK6200P za nejakych 26tkc, ale nechtelo se mi davat 10navic a i kdyz jsem nenasel nikde info pocital jsem ze se jedna o rgbw a kdyz jsem porovnaval na prodejne lg a sam tak jsem u lg videl u 4k videi rozdil v detailech takze jsem rgbw hned zavrhnul.
wolwzz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 1. 11. 2018 21:13

A Tvůj příspěvek je proč zde ve vlákně?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wolwzz 1. 11. 2018 21:34

Protoze to je 65" tv do 20tkc?! Alternativa k tv uvedenym v prvnim prispevku? Ale v poradku, pokud ti na tom neco vadi tak to smaz.
wolwzz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 1. 11. 2018 21:46

To chápu a mazat Ti to nemám potřebu. Jen taková drobnost. Zakladatel vlákna si vybral nějaké telky. Z nich si určitou objednal a má ji doma. No a pokud to celé správně čtu, tak ji musel reklamovat - vrátit ji už nemůže. Tedy jednoduše řečeno - má vybráno, byť má problémy. Alternativa pro výběr je mu nyní již k ničemu. Jedině, když mu vrátí peníze a on začne s výběrem znovu. Možná se ale při vyšší únavě pletu a vše je jinak.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wolwzz 1. 11. 2018 23:22

Ano tomu rozumim, ale forum cte spoustu lidi kteri nemaji potrebu neco psat a hledaji informace. Sam jsem hledal info o Hisense a nic moc jsem se nedopatral. Takze verim, ze muj prispevek nekomu muze pomoct pri vyberu TV a hlavne ma moznost se me ohledne teto TV na cokoliv zeptat.
wolwzz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 2. 11. 2018 17:39

Já bych řekl, že by mu bylo líp v samostatném a adekvátně pojmenovaném vlákně. A protože tu moderátora dělám mnoho let, vím, o čem píšu.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wolwzz 2. 11. 2018 17:53

Tak to smaz vc. naseho dohadovani at tu zbytecne neni pul stranky bordela. ;)
wolwzz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 2. 11. 2018 18:55

Nesmažu. Tvůj příspěvek není špatný. Jen se domnívám, že měl být v samostatném vlákně. Nikoliv zde, kde je již vyřešeno - vybráno. V samostatném vlákně by si ho jistě všimlo vícero potencionálních tazatelů.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků