Televizor JVC LT-49VU10J, LED

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Yarda 12. 4. 2019 19:38

Dnes nám přišla serepeska, že naši reklamaci vyřídili odstoupením od kupní smlouvy. Tak hloubáme, jakou televizi si koupit místo ní.
Můžete nám někdo poradit? Tahle televize (49´) nás stála 13kKč, tak nějakou podobnou.

BTW: Dřív jsem se dost zajímal o parametry televizoru, třeba když v podnikové prodejně na Oravě začali prodávat typ 428, tak jsem sedl do auta a jel jsem si ji koupit, teď už to nechávám mladším. Od televizoru požaduji, aby uměl chytat T2 z antény, měl nějaké rozumné ovládání a abych ho nemusel každých čtrnáct dní vozit na reklamace, nějaké další hifikundace moc nemusíme.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický
Yarda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 12. 4. 2019 19:42

LG, Panasonic, Sony, Samsung... Hisense/Philips.

Nejlíp se 100Hz panelem... výběr v Tebou naznačené ceně a velikosti ovšem 100 Hz nepovolí.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 12. 4. 2019 20:13

Napriklad Philips 50pus7303. Ale tazko si predstavit co znamena rozumne ovladanie.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 12. 4. 2019 20:15

Dovolím si tvrdit, že zrovna Philips by asi nemusel obstát. Nejblíž bude Panasonic, Hisense a možná LG.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kvok 12. 4. 2019 23:25

Jestli se vleze větší, tak Hisense H55U7A je dobrá volba.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yarda 13. 4. 2019 11:08

Tak jsem dnes dostal peníze. Poptávám různě, co za televizi bychom si mohli koupit. V jednou qelbu mi řekli, že značku JVC už do obchodu neberou, protože co je montují v Turecku se kvalita silně zhoršila.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický
Yarda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kvok 13. 4. 2019 11:46

Ne že je tam jenom montují, oni je tam vyvíjí. Respektive tam Vestel vyvíjí OEM vzory a česká ETA si je nechá polepit logy JVC, GoGen a Hyundai. Sice JVC jsou z těch tří ještě nejlepší, ale ani tak to není žádný zázrak. Nicméně svoje nové GUI mají hezké, abych našel i pozitivum. A taky mají levné modely s širokým barevným gamutem, ale to samo o sobě ještě slušný obraz neudělá.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stormborec 13. 4. 2019 16:49

Na široký gamut vite co...
LG 32LH5000 (2009) 120Hz, IPS EEFL
Samsung 40NU7192 (2018) 60Hz, VA LED
stormborec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radon 13. 4. 2019 18:24

Nikoho nenapadne koupit si levne indicke auto a cekat od nej spolehlivost. Tak proc to delat u TV? Levny model Samsung, Sony nebo Panasonic se do te ceny vleze. V detailech se budou lisit, ale detailni potreby stejne nezname :-)
radon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kvok 13. 4. 2019 18:49

Třeba takový levný model Panasonic FX550, který kompletně dělá Vestel, že? Řídit se podle značky je blbost.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 14. 4. 2019 10:07

radon píše:Nikoho nenapadne koupit si levne indicke auto a cekat od nej spolehlivost. Tak proc to delat u TV? Levny model Samsung, Sony nebo Panasonic se do te ceny vleze. V detailech se budou lisit, ale detailni potreby stejne nezname :-)

Lacny Panasonic je presne rovnaky TV ako JVC, kedže s Panasonicom nema okrem loga nič spoločne. Vyraba to ta ista firma. Lacne Sony tiež nema so Sony nič spoločne. :-)
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yarda 21. 8. 2019 15:50

Napadlo mne, že jsem si vlastně ten televizor zadarmo půjčil na vánoce :-)
Narazil jsem na tenhle:
https://www.okay.cz/smart-televize-sony ... 49-123-cm/
Mám cukání skočit do auta a jet si ho koupit.
Ale zaráží mne, že se značkou SONY se v elektroqelbech setkávám sporadicky, v jednom mi dokonce řekli, že tuhle značku vůbec neberou.
Máte někdo konkrétní zkušenosti a informace co by se mi při rozhodování mohly hodit?
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický
Yarda
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků