Philips 50PUS7303 první dojmy

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod takyjamam 14. 8. 2020 15:51

Mě po aktualizaci žádný problém u 7303, ale něco podobného jsem měl u 6402 a to hned dvakrát za 14 dní. Stačilo odpojit od elektriky na pár minut a zas ok. Ve stejnou dobu, problém i u LG, typ si nepamatuji. Pravděpodobně stejná příčina u obou TV.
takyjamam
Junior

Odeslat příspěvekod Vills 28. 8. 2020 13:37

MgX píše:Zkoušel jsi odpojit TV od napájení? Alespoň na pět minut?


Pomohlo, díky.
58PUS7304 | Yamaha HTR-4069 | HTPC + Xbox One Controller |
Vills
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 29. 8. 2020 15:28

Paráda. Vždycky mě potěší, když se někdo zeptá a pak dá vědět, jak dopadl výsledek.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nimha 4. 5. 2021 15:47

Dovolím si to tu oživit. TV už nějakou dobu (2-3M) po mě chce svolení pro aktualizaci SW.

Jelikož vše chodí, jak má a chtělo by to po mně nějaký dvoustránkový právní souhlas ohledně nového SW, tak na to nereflektuji, nicméně prudí mě to zas a znova, a jak jsem se díval, tu hlášku s nabídkou aktualizace SW nelze vypnout; nebo ano?
nimha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod takyjamam 4. 5. 2021 20:31

Já mám poslední sw a žádný problém nepozoruji, naopak, zlepšení ano. Ale nikomu to nevnucuji, taky jsem se bál aktualizovat.
takyjamam
Junior

Odeslat příspěvekod nimha 5. 5. 2021 19:54

Hm, tak to možná taky zkusím. A co se zlepšilo?
nimha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod takyjamam 6. 5. 2021 07:35

Příjde mi svižnější systém , informace o programech při přepínání, čili současný a následující program je nyní správná. Co se týká obrazu, tak nedošlo k žádnému zhoršení, toho jsem se nejvíce obával. A i loga tv stanic se nyní zobrazují, krom ČT.
takyjamam
Junior

Odeslat příspěvekod s-l 23. 8. 2022 19:48

Zdravím , přestal mi jít obraz , aktualizoval jsem soft přes flešku , mačkal reset tlačítko a nic. Jen mi jde zvuk a mění se barva u ambilightu a po upgradu softu problikne logo Philipsu , takže to vypadá , že panel funguje - jen odněkud nedostává povely (lama teorie :-) ) . Nevíte co ještě můžu zkusit před reklamací ? Děkuji
s-l
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jardadts 23. 8. 2022 20:48

S-l : zkoušel si na pár minut odpojit od elektriky?
TV Philips 65OLED856 , Sony UBP - X800 , Yamaha RX-A 2070 , Apple TV 4K,Focal Aria 948
jardadts
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod s-l 23. 8. 2022 22:24

To bylo první , a při aktualizaci fleškou dokonce musíš.
s-l
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků