Philips 50PUS7303 první dojmy

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MachrCZ 30. 7. 2019 16:26

Máte někdo nějaké ideální nastavení obrazu? Mám objednanou 58PUS7304 - coz bude podobná TV jako tato 7303, takze bych ho mohl okopírovat, že?
Díky
MachrCZ
Junior

Odeslat příspěvekod ivotv 30. 7. 2019 20:01

Idealni nastaveni.. zvolit rezim obrazu film (movie), ten by mel byt nejbliz tomu, jak maji filmy vypadat.

Je mozny, ze se tvemu oku libit nebude, tento rezim ze zacatku vypada “nudne”. V tom pripade si bud za chvilku zvyknes, nebo nastavis jiny podle toho co se libi tobe.
ivotv
Junior

Odeslat příspěvekod gustoh 31. 7. 2019 10:58

Ja pouzivam na 7503 rezim PRIRODZENY a ten mi najviac vyhovuje na bezne pozeranie.
Skusal som aj 1000 roznych vlastnych nastaveni ale vzdy som sa vratil l tomu rezimu PRIRODZENY. Ale samozrejme kazdemu vyhovuje nieco ine takze by si si mal vyskusat vsetky moznosti a pohrat sa s vlastnym nastavenim.
gustoh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MachrCZ 31. 7. 2019 11:40

Jasný, já jen, že jsem koukal na různé stránky a na hodně stránkách a recenzích bylo nějaké doporučené nastavení...

Smart TV budu mít prvně, takže se budu vše učit a zrovna nastavení obrazu je uplný základ :)

Tak díky
MachrCZ
Junior

Odeslat příspěvekod jardadts 31. 7. 2019 13:29

MachrCz :
7304 je nový model a teprve se na něj chystají recenze.Bude třeba chvilku vydržet než se nějaký best settings objeví. Nicméně každý kus má z výroby nastavení trochu jiné,takže ti to nakonec nemusí vůbec vyhovovat.
Já bych se držel přednastaveného režimu FILM .Využívám jeden doporučený best settings a je dost podobný přednastavenému režimu Film.
TV Philips 65OLED856 , Sony UBP - X800 , Yamaha RX-A 2070 , Apple TV 4K,Focal Aria 948
jardadts
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MachrCZ 6. 8. 2019 14:18

Ted jsem koukal na video recenze te TV a prekvapilo me ze ovladac nemel nikde z druhe strane klavesnici, nevim proc, ale mel jsem za to, ze ta 7304 ten ovladac s klavesnici ma, nevite nekdo jak to teda je? Pac kdyby ovladac tu klavesnici nemel, tak bych asi musel koupit bezdratovou klavesnici? Nebo jde TV ovladat treba hlasem?
MachrCZ
Junior

Odeslat příspěvekod ivotv 6. 8. 2019 15:16

Nektere veci jde ovladat hlasem, ale urcite ne vsechno.

Nevim jestli tenhle model ma klavesnici, ale u 2018 me zklamalo, ze tu klavesnici musi podporovat aplikace a nefunguje automaticky vsude. Takze treba netflix a youtube funguje, ale hbo go nebo seznam tv uz ne.
ivotv
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 6. 8. 2019 20:03

7304 nemá klávesnici na ovladači. Asi už pouze hlasem.
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod selicz 8. 8. 2019 13:51

včera jsem se na 65pus7303 byl podívat, protože je nyní za facku a přišla mně celá bez detailů a rozostřená. Snažil jsem se to hodinu něčím zmírnit, ale nepovedlo se. Všechno jsem povypínal pozapínal kombinace restartoval a nic. Co se fotbalu týče bylo to spíše jak zelené město duchů než fotbal někdo proti někomu. Nemáte s tím někdo zkušenost zda je to nastavením nebo zda to lze dostat do pozorovatelného stavu ?
selicz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MachrCZ 9. 8. 2019 14:04

Já mám od včera 58pus7304 a naprostá hitparáda! Ale je to novější model, takže to může být rozdílné.. každopádně 4k film v HDR je něco neskutečného.. obraz fakt pecka!
MachrCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Majky majk 10. 8. 2019 15:54

Chci se zeptat jak jste spokojeni s pus7303??
Majky majk
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Vagi 10. 8. 2019 19:33

Můj tchán je velmi spokojen. Obrazově OK, ambilight super, ovládání, no občas lehce komplikovanější, ale jinač max.spokojenost.
3.0 V6
Vagi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Merediction 10. 8. 2019 20:03

Nemáte někdo tip na soundbar pro 55" verzi? Tzn. 55pus7303. Ideálně aby se vlezl mezi ten podstavec :-D
Merediction
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod selicz 12. 8. 2019 13:05

Majky majk píše:Chci se zeptat jak jste spokojeni s pus7303??


já se na ni byl podívat a po hodině jsem odešel s velkým zklamáním. Každý od toho asi čeká něco jiného.
selicz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rejca 19. 8. 2019 12:38

Merediction píše:Nemáte někdo tip na soundbar pro 55" verzi? Tzn. 55pus7303. Ideálně aby se vlezl mezi ten podstavec :-D


Mrkni na https://www.mall.cz/domaci-kino-soundba ... g-hw-ms650 ... Je teď doprodej a recenze po Evropě má slušné (vůbec nevadí, že má integrovaný "subwooger" - spíš to je výhoda....).
rejca
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků