Sony 2019 [Obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod warhawk22 24. 6. 2019 13:06

jj, ma to len Edge lit, a nenahneval by som sa, keby to malo Direct LED, ale co uz (resp. 85'' XG85 ma Direct LED, ale stoji 3 krat tolko ako 55'' verzia).
Pre mna bolo dolezitejsie, ze to ma rychly SOC a IPS panel. Inak by som asi preferoval XG95 model. Ale Edge LED nie je az take strasne. Nizsi kontrast sa da zniest, hlavne ked sa da TV normalne pouzivat. A s tymto SOC je to fakt radost pouzivat. App-ky rychlo nabiehaju, plynule animacie, ziadne zavahania a mrznutie. Aj ta Sony "nadstavba" na Oreo je dobra, celkom premyslene cele GUI prostredie, vela veci sa da upravit/skryt.
warhawk22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MachrCZ 27. 7. 2019 16:36

Která Sony má tedy VA panel, Direct led, kvalitní HDR obraz a android? Například starší KD-65XF7596?
MachrCZ
Junior

Odeslat příspěvekod paulo78 29. 7. 2019 23:06

Myslím ze XF75 urcite nema direct led...
Ked tak xe90, xf90, atd
paulo78
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod indeshit 30. 7. 2019 10:55

Z těch, co jsou v prodeji, tak XF9005, XG9505... cokoliv pod tyto modely nedosahuje "kvalitního" HDR
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Yarda 21. 8. 2019 16:41

Narazil jsem na tuhle
https://www.okay.cz/smart-televize-sony ... 49-123-cm/
mám cukání skočit do auta a zajet pro ni. Až tu přestane vysílání v normě T, tak pořízení nové televoïze pro mne bude aktuální.
Myslíte, že udělám dobře?
Zaráží mne, když obejduju v elektroqelbech, na značku SONY tam moc nenarážím.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický
Yarda
Junior

Předchozí stránka