Sony 2019 [Obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod danix386 29. 10. 2019 18:37

danix386
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod skorky 29. 10. 2019 22:12

S-IPS
Přílohy
2D790990-4CE8-4850-A658-C2F8354C01CD.jpeg
skorky
Junior

Odeslat příspěvekod danix386 9. 11. 2019 18:12

A není to, že KD-49XG8396 má VA panel a KD-43XG8396 IPS?

https://www.displaydb.com/tv/sony-kd-43xg8396
danix386
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod danix386 11. 11. 2019 10:57

danix386
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JoinerT 13. 11. 2019 13:55

Ahoj, chtěl bych se zeptat, co si myslíte o televizi Sony Bravia KD-43XG7096. Přemýšlím o televizi do ložnice do max 10tis. Na televizi poběží kabelovka od UPC, filmy z flash disku či videa z YouTube.
Původně jsem uvažoval o menší TV 32palců, ale tam je výběr nic moc.
Máte někdo s touto TV zkušenosti? Nebo mám vzít nějakou levnější např. Hisense, Thomson, Philips a neřešit to? :-)
JoinerT
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PedA 26. 11. 2019 10:10

Ahoj, má někdo negativní zkušenost s 55xg9505? děkuji za konkrétní odpověď
PedA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nokáč 27. 11. 2019 22:33

Ja mám asi dva mesiace.. a zatial len pozitíva.. pár príjemných prekvapení ktoré som nečakal.

za celý čas len zatial dve drobnosti - pri automatickom ladeni programov, následnej editácii sa mi stalo, že pre dve stanice pridelil rovnaké číslo, resp. nejak oživil zmazanú stanicu..
Potom mám občas, ale len občas, problém s nastavením maximálnej hlasitosti na externých repro z ovladača TV .. mám staré ONKYO ktoré nemá ofiko ACR, ale má už aspoň HDMI-CE - takže to asi nebude problém TV.. ¨ no a za určitých nevysledovaných okolností, si TV ovladač nastaví nízko max. hlasitost (musím ju zvýšiť ovladačom onkya a zas je to tyžden OK)..
No len u sledovania TV, prepnem na Netflix a tam to problém nie je.. vypadá to na nějaký problém staré Onkyo - snaha o DTS zvuk - a nová TV

Nicméně ONkyo sa bude měnit, tak to neriešim

Inak pochvala za prostredie.. hodne doriešených drobností .. predtým som mal Samsung.. a ten to tak uživatelsky dotiahnuté nemal ani zdaleka.

a obraz nehodnotím.. chvílu som mal doma jak Samsung tak Sony.. rozdiel bol výrazný, ale to bolo dané rokom výroby - nebolo to už porovnatelné ..
S obrazom som max. spokojný, ale keďže nemám dve rovnocenné tv vedla seba, tak logicky je ta moja najlepšia..
nokáč
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PedA 28. 11. 2019 07:43

Ahoj, díky za odpověď.
Ještě jedna otázka. Má odpojovací napájací kabel? Budu dávat TV na zeď.
Mimochodem mám Onkyo 8270 a hraje fakt dobře.
PedA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nokáč 28. 11. 2019 22:20

ok.. tak ešte jedna nedomyslenosť.. napájací kábel je neodpojitelný..
Podobne ho mám na zdi, a kabeláž v kolene v stene -> nastal rébus..

Koncovku som kolenom dostal.. nie je velká, ale súčasne zas kabel nie je moc dlhý čo obmedzovalo manevrovatelnosť .. bolo to sice funkčné, ale za pár rokov by som zas nadával jak to s toho dostať von..

Tak som kúpil jednoduchú predlžku, nie klasickú - ktorej sú plne obchody, ale tento typ https://www.alza.cz/kabel-prodluzovaci-sitovy-2m-230v-d241163.htm a skryl to za TV a bol zrazu odpojitelný..
nokáč
Kolemjdoucí

Předchozí stránka