Jakou tv 55" 4k VA panel

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Majkyneek 3. 1. 2019 17:48

Tu Hisense H55U7A zde na fóru často někdo doporučuje. Je vážně teď v té kategorii do 15k nejlepší? Jde mi hlavně o pozorovací úhly do stran a trochu i dolů (televize by mohla být lehce nad úrovní hlav). Jinak přehrávám HD filmy a vlastně veškerý obsah z PC, tudíž mě ostatní funkce ani tak netankujou. Hlavně kvalita obrazu.
Majkyneek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 3. 1. 2019 17:52

V tomhle tématu máš VA panel přímo v názvu, tzn. ty TV budou mít horší pozorovací úhly. Na oplátku ale zase lepší obraz.
kvok
TV expert

Odeslat příspěvekod Majkyneek 3. 1. 2019 18:00

Dobrá, chápu. Dejme tomu, že bych pozorovací úhly oželel kvůli kvalitě obrazu a přehrávání. V případě budgetu 15k mám jít do této? Jak říkám, zdrojem je PC, jedná se mi o HD filmy a časem možná BR, k čemuž bych asi musel pořídit chytrou krabičku. Sem tam nějaký mirror view.
Majkyneek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Soreno 3. 1. 2019 21:45

Hisense H55U7A mám už doma a jsem spokojen, ale neporovnám ti to s jinýma TV je to moje první LCD. Ten pozorovací úhel je znát - ze strany blednou barvy. Při koukání na TV ze sedačky (vzdálenost cca 2,6m) to není vůbec znát - sedačka délky 2,2 m. To blednutí je až když koukám od jídelního stolu (cca 1 m od sedačky), ale to stejně koukat nechci.
Na co jsem narazil - filmy z PC ve 4k rozlišení mi to nenačte přes wifi ani síťovej kabel - z flashdisku jedou bezproblémů.
Soreno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod antarian 3. 1. 2019 21:56

Za 15000 jde koupit i philips 55pus7303, ale jake to je ti neporeferuju :-)

Pry docela peklo nastavit, tak uvidime nakolik to pujde nebo ne dle toho co jsem nasel kde na forech.

Jinak ja jsem se rozhodoval podobne :-) lakala me 65 ale koupim ji az za 2 roky a 55 pak presunu do loznice.
antarian
Kolemjdoucí

Předchozí stránka