Panasonic 2019 [Obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod lithrai 20. 4. 2020 10:22

Ja mám GZ1500 tuším od novembra minulého roku a mne ten zvuk stačí.
DAP: iBasso DX240+Amp8MKII, Dethonray DTR1 Prelude, Audio-Opus Opus#1
IEM: Hidition New Tears 6, ThieAudio Monarch MKII, Alclair RSM Quad
Desktop: RME ADI-2 DAC FS, HP: Mr.Speakers Aeon Flow Closed, F-CANS AURA
lithrai
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod majkom 20. 4. 2020 10:48

Diky za reakci, doptam se vas jeste pres sz, at tady neplevelim forum:)
majkom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 20. 4. 2020 11:11

Je škoda se ptát přes SZ. Ostatní určitě také zajímá, jak produkt vnímá jeho majitel :idea:

//Fórum je tu od otázek a odpovědí...
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fufo 23. 4. 2020 11:53

Prosím Vás... Je v niečom zásadný rozdiel v porovnaní modelu GZ950 a GZ1000?

Dík...
Fufo
Junior

Odeslat příspěvekod majkom 23. 4. 2020 12:04

Design stojanu
majkom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nery 30. 4. 2020 13:23

Dá se prosím někde na netu zjistit jaké aplikace lze do TV získat? Jedná se mi o skylink tv, malltv, seznam tv. Děkuji za info.
Nery
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JiJe 30. 4. 2020 14:01

To jsem taky marně hledal :-(. Na malltv a seznamtv se zkusím doma podívat, sám nepoužívám. Skylink mám nainstalovaný, při instalaci se celkem dost zaintegruje do systému. To je na jednu stranu dobře, jde jednoduše třeba postit od začátku pořad na který se dívám přes satelit. Na druhou stranu nahradí originální infořádek a epg, což se mi až tak moc nelíbí ale dá se s tím žít.

Edit: tak mall ani seznam v appmarketu není.
JiJe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bh69 28. 7. 2020 09:25

Měl bych dotaz na majitele GZ950 (GZ1000/1500, asi to bude stejne)

1/ je TV zcela ticha nebo pozorujete nejake brumy nebo piskani elektroniky ? v provozu za ruzneho nastaveni svitivosti a pripadne i ve stand by (v zahranicnim foru jsem cetl ze s tim nekdo mel problem)

2/ jak velky problem jsou odlesky (i ve srovnani s beznymi lepsimi LCD - treba Sony XF9005, XG9505 apod)

Diky moc
bh69
Junior

Odeslat příspěvekod Fufo 28. 7. 2020 12:14

Čo sa týka nežiaducich zvukov, na tieto veci som dosť háklivý, takže keď začala divne bzučať, pískať a pod moja GZ950(aj v stand by), pátral som... Zistil som, že sa to deje pri zapnutej wifi. Prehodil som TV na kábel a je ticho. Viac som toto neskúmal.

Vnímanie odleskov je podla mna individuálna záležitosť a záleží od presvietenosti izby. Pred tým som mal LCD Sony Bravia a ani v tedy a ani teraz pri OLED nevnímam dako rušivo odlesky TV.
Fufo
Junior

Odeslat příspěvekod bh69 28. 7. 2020 12:41

děkuju, wifi nepouzivam, mam kabelovy rozvod, takze to by mne netrapilo
bh69
Junior

Odeslat příspěvekod Fufo 28. 7. 2020 14:20

Každopádne je to z môjho pohľadu zavada TV, aj keď osobne to “káblistov” nemusí obťažovať. Možno ak mal niekto z vlastníkov GZ podobnú skúsenosť mohol by prispieť či už s riešením, alebo len tak...pre overenie či je to všeobecná záležitosť, alebo je to kus od kusu... Na druhej starne predsa len zapnutá 5Ghz wifi môže poslúžiť viac ako 100Mb LAN v závislosti od prehrávaného obsahu.
Fufo
Junior

Odeslat příspěvekod jidash 19. 8. 2020 11:53

Zdravím. Vím že ten dotaz tu už jednou proběhl, ale nějaké řádné vyjádření, jak se k tomu postavit jsem taky nenašel. Mám vybraný model 58GX810E. Vyplatí se? Nechci zatím investovat do OLEDu. Mám malou dcerku a obavu z jejího malování po věcech :D
jidash
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Duke650 19. 8. 2020 18:46

58GX800 nebo 810 jsem kupoval cca před měsícem pro dceru do garsonky a je nadšená, za těch 14-15 imho dobrý kauf
FiiO K9 Pro_FiiO M11 Pro_Questyle QP1R
DCA AEON RT_Oppo PM-3_JH Angie_Tansio Mirai TSMR-3 Pro
TEAC NT-505>Lyngdorf RP-1>TEAC AP-505>KEF R700
Panasonic 65GZ1000>Yamaha YSP-2200
Duke650
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jidash 20. 8. 2020 10:18

Duke650 píše:58GX800 nebo 810 jsem kupoval cca před měsícem pro dceru do garsonky a je nadšená, za těch 14-15 imho dobrý kauf


Mám jen trochu obavy z homescreenu. Pravda, není to android, na druhou stranu je to prostředí vyvíjené vyloženě pro TV. Je v něm nějaký zádrhel? Něco, co člověka opravdu naštve?
jidash
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 20. 8. 2020 11:04

Ne, není tam nic, co by mohlo někoho štvát. Je to jednoduché. Stačí projít s virtuálním průvodcem a víš co a jak. Když bys tápal, zeptáš se zde. Jediný zádrhel je pro ty lidi, co prostě chtějí mít v telce milion aplikací. Pak se Firefox OS samozřejmě nemůže rovnat třebas Androidu. Běžné věci tam máš. Skylink apka, sledovanitv.cz apka, Youtube, Netflix... Záleží, co všechno chceš/potřebuješ. Většina uživatelů na Firefox OS u Panasonicu ocení minimum přehmatů a vysokou stabilitu systému.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků