Hisense H55U7A - nastavení, zkušenosti, tipy...

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod miso99 3. 9. 2019 22:48

tv mam tu, co je vlakno, youtube pustam na tv bud priamo, ale vacsinou som pripojeny z notebooku, magio tv je kablovka na optike, cim lacnejsie, tym lepsie ;)
miso99
Junior

Odeslat příspěvekod martas38 3. 9. 2019 23:17

Patrně to umí i tenhle, a je levnější. To ovládání hlasitosti prostě není standard.
https://www.ab-com.cz/lindy-hdmi-arc-au ... tereo-rca/
Ale dost možná jestli by nebylo lepší změnit tvůj audio systém za nějaký stereo receiver, který půjde ovládat přes HDMI CEC televizním ovladačem (ale nový stroj bude ještě podstatně dražší). A nebo se prostě smířit se dvěma ovladači.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod miso99 4. 9. 2019 00:14

ovladac od tej veze sa mi pokazil, pokusim sa dat si naprogramovat novy s tym, ze mi tam urobia aj tu tv a budem to ovladat jednym, snad sa to podari
miso99
Junior

Odeslat příspěvekod martas38 4. 9. 2019 00:24

Přiznám se, že takové řešení mě vůbec nenapadlo :)
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod capirex916 4. 9. 2019 14:14

Ahojte, tak jsem se stal pred par dny majitelem asi.jedne z poslednich 55u7a..koupeno v expert elektro za cca 14tis..Jen tak mimochodem prodavaci jsou opravdu experti..Na mou otazku ukazete mi prosim tv....odpoved.tady ji mate a konec..na vsechny otazky jsem.si odpovedel sam..na tv jela ct4 s otresnym signalem,ale ze by mi ukazal neco jineho,nejake mody apod nic samozrejmme..nejvic jsem se toho dozvedel tu:)Chtel jsem tv do 15000..Hodne jsem zvazoval i 55pus7303 ale tam neni podpora bluetooth na audio(pouze klavesnice aod.),coz vyuzivam.dva dny na to zacla akce na philips a pus 7304,tu bych taky hodne zvazoval,ale bohuzel..to bych nikdy nekoupil asi zadnou...na tv zatim jedu pres wifi na aplikaci sledovati.tv a zaregistroval jsem si voyo na rok zdarma..prvni dojmy asi jak vsichni..v zakladu nic moc nastaveni obrazu,ale to doufam vychytam.prej to jde a funguje:):) ..zkousel jsem zatim zkusmo podle honzika mod kino den,ale zadne viditelne zlepseni to neprineslo...co me na tv bavi za tech par dni tak vzhled,ovladac,rychlej system..Myslim,ze neco pres 14K je to.slusna tv za slusne penize..uvidime co prinesou naslujici dny a tydny:)
capirex916
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miso99 6. 9. 2019 17:42

martas, to bude najjednoduchsie
capirex916, ak najdes nejake nastavenie, skus dat, mne sa to nepaci nijako, nieco som nasiel aj tu, aj na nete, ale to je hroza, 4k skvele, ale kablovka na nic, ta je len full hd(zevraj)
miso99
Junior

Odeslat příspěvekod miso99 9. 9. 2019 01:24

takze mam tu prvy velky problem, pri prechode do menu aplikacie mi tv zamrzol, akonahle som nejaku zvolil, cierna obrazovka, musel som tv vytiahnut zo zasuvky, potom som to skusil znova, ale objavilo sa len nacitavanie, dalo sa prejst aspon spat, tak som to skusal znova, potom to zacalo znova reagovat, ale app game center vypisuje, ze tv nieje pripojeny k internetu, nasiel som viacero podobnych skusenosti a teraz neviem, ako to mam riesit, nejake rady? ak to takto pojde, budem to musiet vratit
miso99
Junior

Odeslat příspěvekod miso99 9. 9. 2019 11:45

este som zabudol napisat, ze tv zamrzla po nainstalovani ss iptv aplikacie, ci tam nevznikol nejaky problem, neviem, po odinstalovani to ide, okrem app game center, kde stale vypisuje, aby som pripojil tv k internetu, aj ked to ma netrapi, ale ist by to malo asi
miso99
Junior

Odeslat příspěvekod miso99 18. 9. 2019 19:05

mam tu uz monolog, ale opytam sa znova, cim viac pouzivam tv, tym viac zistujem, ze smart funkcie nefunguju spolahlivo, alebo vobec, aplikacie mrznu, prehliadac neprehra videa, je brutalne pomaly, je to moja prva smart tv, je to tak bezne, ale to iba robi tento operacny system? alebo znacka? je to normalne, ze je to taketo zabrzdene? da sa s tym nieco urobit? dakujem
miso99
Junior

Odeslat příspěvekod Xuser 19. 9. 2019 14:19

Skús aktualizovat firmware. Na niektorej strane tu bol odkaz na stiahnutie...
Xuser
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 19. 9. 2019 17:18

Přesně tak. Základem je reset TV. Aktualizace softwaru na nejnovější dostupnou verzi a znovu reset. Zbytek spadá do marnění cenného času. Jestli k tomu nemáš odvahu, odvez TV do servisu.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miso99 21. 9. 2019 22:04

tv ma najnovsi software, je po resete, napriek tomu prehliadac je skoro nepouzitelny zlozitejsiu stranku ani nenacita, len sa to toci doblba, rolovanie pomale, anyview cast ide na tv spomalene, obraz meska, niekedy iba trochu, appky ako ktore, youtube ide, ostatne som ani neskusal, ale celkovo bieda, mam to reklamovat, alebo sa d tym mam zmierit, je to normalne u tohto tv?
miso99
Junior

Odeslat příspěvekod leroj 21. 9. 2019 22:35

no jestli jsi čekal, že ti TV nahradí MMC tak jsi se splet, ale to už víš. je to prostě televize, u té je potřeba aby měla hezký obraz - pokud ti vyhovuje, tak si kup MMC za pár korun, to zvládne skoro vše.
já mám Panasonika a z appek používám YT a Meteo, no a z dlouhé chvíle se peru s browserem - ostatní je pro mě zbytečné, případně nepoužitelné.
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod miso99 21. 9. 2019 23:07

ja len ze co mam cakat, ked sa to da vylepsit budem rad, v podstate nepotrebujem toho az tak vela, dnes som chcel pozriet futbal, nenacitalo mi stranku, ina ide bez problemov, dost cudne je to cele....
miso99
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 22. 9. 2019 10:38

Prohlížeč v televizorech je pro okrajové surfování. Náročnější úkony a přehrávání videí atp. povětšinou nezvládá, či nezvládá korektně.

Jestli Tě TV obtěžuje nefunkčností, či chybováním, vrať ji, nebo nechej překontrolovat zkušeným kamarádem, či rovnou v servise.

Jestli jsi chtěl rozsáhlejší SMART prostředí, měl jsi zvolit telku s Androidem. Nyní máš stále dostupnou alternativu v podobě externího, samostatného boxu.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků