Hisense H55U7A - nastavení, zkušenosti, tipy...

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod takyjamam 4. 12. 2020 18:18

Přesně, mě to také zajímá.
takyjamam
Junior

Odeslat příspěvekod miso99 4. 12. 2020 22:09

Napisem potom pamati, bude to trhak. Ech.
miso99
Junior

Odeslat příspěvekod miso99 5. 12. 2020 01:51

Kedze som dostal novu dosku, tak tam bol firmware z vyroby, tak som skusil starsi natiahnut, ten z decembra 2019 pod oznacenim J0919 a natiahlo ho bez problemov.
Iba ten novy, co mi dali na podpore teraz nie. Predtym tiez nebol problem a to som aktualizoval viackrat.
Nicomu to ale zas nepomohlo, je to rovnake, ako predtym.
V kazdom pripade som skepticky, ze ak sa to tam nejako podari dostat, tak ten software nieco zmeni, kedze doterajsie 3 aktualizacie s tymi problemami nepohli.

luvadcz píše:miso99 Zkusil jsem tvé video z odkazu a úplně v pohodě přehraje. Připojím se tak, že si otevřu youtube na pc nebo mobilu a zmáčknu takovou tu ikonu odeslání a vyberu Smart TV

Obrázek


luvadcz, Aku verziu tv mas ? 1787EU, alebo 1846EU? ak to prve, ako ja, aku verziu softwareu mas?
miso99
Junior

Odeslat příspěvekod miso99 8. 12. 2020 21:52

Pokracovanie. Servisak mi poslal dalsie 2 updatey, ani jeden tv nenatiahne. Zistil som este, ze aj cez usb tv seka video 60fps, co som teraz natocil telefonom a bolo iba full hd, aj na youtube to iste.
Neviem, ci to nejako pomoze vyriesit problem, len ze ci nieje nejaky studak niekde, ozaj neviem. Som zvedavy, co bude dalej.
miso99
Junior

Odeslat příspěvekod miso99 15. 2. 2021 21:08

Ahoj. Po dlhsej dobe update. Tv je v servise, ale servisak mi povedal, ze mal tv doma, ale problemy s prehravanim videa nema, ze videa ktore nesli u mna, sekali, jemu nesekaju.
Poziadal som ho, nech mi to natoci a posle ako dokaz, zatial mi nic neposlal, ze mu to nejde poslat, no neviem.
Tiez zevraj nieje ziadny problem s pripojenim a odpojenim telefonu, vsetko mu ide, pritom doma to neslo a to som skusal rozne telefony, ci tablet, takze tiez tazko verit.
Problem s prehravanim cez ikonku cez pc odignroval, ze proste to nieje podporovane, hoci kolega vyssie pise, ze nema s tym problem.
Prehravanie cez usb tiez udajne ide bez problemov.
Teraz naozaj neviem, ako mam dalej postupovat.
Nejaka rada? Dakujem Vam
miso99
Junior

Odeslat příspěvekod miso99 22. 2. 2021 12:57

Takze tv mam uz doma, udajne sa zavada neprejavila, dokazy nepredlozili ziadne.
To, ze nejdu appky ich netrapi, zevraj nerucia za tretie strany, keby som to bol vedel, tak ten tv nekupim. To tlacidlo youtube je este na ovladaci, takze logicky by malo vsetko fungovat, inac podla mojho nazoru ide o vadu.
Toto sa mi zda ako uvedenie do omylu. Som dost vytoceny. Kedze to nejde poriadne, nemozem to ani predat, ani nic. Nemam chut to nechat len tak. Tolko moja skusenost.
miso99
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků