Philips TV 2019 [Obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod michalko58 29. 4. 2020 12:00

To si mal celkom dobru cenu. A sem tam si rypnut treba. :-)

Verim, ze ti to vyhovuje ale je to (zatial) prilis vela prace a prilis podruznych problemov okolo, aby sa to rozsirislo medzi masy.

Co sa tyka BT reproduktora, tak som to prave, kvoli tebe, vyskusal s internetovym radiom Auna Silver Star. Isiel som podla navodu uvedeneho vyssie.

V Bluetotoh som vybral vyhladat zariadenia, naslo mi radio, dal som pripojit a po chvilke sa ma TV spytal, ci su to sluchadla alebo ine, vybral som "ine "a ide to, aj ked akosi prilis potichu (tak isto aj pri moznosti sluchadla).
michalko58
Junior

Odeslat příspěvekod tramin 29. 4. 2020 13:40

Tak mě to nenajde nic. Zkus ještě prosím, jestli to najde i mobil, dík.
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod michalko58 29. 4. 2020 15:44

Telefon mi nenaslo (Android 8.1) a ked som dal sparovat z telefonu tak sa mi nezobrazil kod na TV, cize to zlyhalo...
michalko58
Junior

Odeslat příspěvekod tramin 29. 4. 2020 19:08

Dík, tak to vypadá, že to funguje jen na něco. No nic, budu muset počkat na sluchátka, když tak koupím bluetooth transmitter.
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod michalko58 30. 4. 2020 07:31

To neviem povedat s cim vsetkym to funguje, mne napriklad nefunguje pripojenie ako bezdrotova obrazovka, ale to nesiel ani predosly TV 55pus7502. A neviem ci je chyba v PC alebo v TV...
michalko58
Junior

Odeslat příspěvekod tramin 30. 4. 2020 09:21

No hlavně se to nedá nikde zjistit. Ale asi to bude fungovat jen na audio zařízení.
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod Nery 30. 4. 2020 10:27

Chci se zeptat někoho, kdo vlastní model 50PUS7304. Všiml jsem si, že při sledování např. ČT4, pokud nahoře v proužku běží nějaká zpráva resp. text, že je posun trhavý, není plynulý. To samé jsem si všiml při běhu závěrečných titulků na konci filmu.
Nery
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod takyjamam 1. 5. 2020 10:43

Nery a jaký tam máš v tv nahraný sw, jakou verzi ? Jo a co sleduješ, pozemní vysílání?
Naposledy upravil takyjamam dne 1. 5. 2020 11:19, celkově upraveno 1
takyjamam
Junior

Odeslat příspěvekod jardadts 1. 5. 2020 11:03

Nery:
Pohraj si s nastavením pohybu.
Nastavení pohybu
Natural Motion
Styly pohybu
 Nastavení > Obraz > Více možností > Pohyb > Styly pohybu.
Styly pohybu nabízejí optimalizované režimy nastavení pohybu pro různý videoobsah.
Výběrem stylu pohybu lze zlepšit zážitek ze sledování. (Film, Sport, Standard, Plynulý, Osobní)
Funkce není dostupná v níže uvedených případech: •  Nastavení > Obraz > Styl obrazu > Monitor.
•  Nastavení > Obraz > Styl obrazu> Hra. Natural Motion
 Nastavení > Obraz > Více možností > Pohyb > Natural Motion.
Díky funkci Natural Motion jsou všechny pohyby hladké a plynulé.
Výběrem možnosti Maximum, Středně
nebo Minimum lze nastavit různé stupně redukce trhavých pohybů, které jsou obvyklé u filmů na televizoru. Nastavte
možnost Minimum nebo Vypnuto, pokud je na přehrávaném filmu na obrazovce zřetelný šum.
Poznámka: Funkce je dostupná, pouze pokud je možnost Styly pohybu nastavena na
možnost Osobní.
jardadts
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod traktorista.z.jzd 3. 5. 2020 15:46

Měl bych jednu otázku k seznamu aplikací - je možné je nějak seřadit abych si svoje dal dopředu a předinstalované dozadu ( a nebo ty nepoužívané rovnou ne snad odebrat, ale odsunout je do složky odkud se přidávají ty další). Model 70PUS7304.
traktorista.z.jzd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jardadts 3. 5. 2020 16:26

Traktorista: stačí najet na aplikaci a podržet OK ,pak si můžeš aplikace přesouvat dle libosti.
jardadts
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod traktorista.z.jzd 3. 5. 2020 19:06

Jo, to bylo ono, díky. Škoda že to není rovnou v návodu.
traktorista.z.jzd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HonzaS23 28. 5. 2020 09:59

Dobrý den,jsem tu poprvé a jsem pouhý uživatel...žádný odborník. Prosím o radu.Koupil jsem TV Philips 55PUS9104....už jsem se prokousal vším, ale nemohu přijít na následující věc.Mám připojený internet a službu SledovaniTV a zároveň i klasickou pozemní anténu. Sleduji TV přes internet. Ovšem po každém vypnutí na delší dobu(přes noc) mi po zapnutí naskočí příjem přes pozemní anténu a musím se složitě proklikat na aplikaci sledovanitv.Je mi jasné, že odborníkům jsem asi pro smích, ale nemohu zvládnout toto základní nastavení....někde je asi chyba. (samozřejmě u mně).Byl by někdo tak hodný a napsal mi polopatický postup jak to udělat. Děkuji
HonzaS23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michalko58 29. 5. 2020 07:43

To je uplne bezna vec a nespravis s tym nic. Obzvlast ak vypinas TV zo zasuvky.

Pomaha ak si SledovanieTV das medzi oblubene aplikacie a presunies ju hned na prve miesto, potom stacia dva kliky (Domcek -> SledovanieTV) a si tam. ;-)
michalko58
Junior

Odeslat příspěvekod HonzaS23 29. 5. 2020 12:12

Děkuji za info......tak nejsem tak neschopnej. Ale proklikávat se je otravné!!
HonzaS23
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka