Philips TV 2019 [Obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod lotrmates 29. 12. 2020 00:17

Herber píše:Zdravím mám 43PUS7304 a po poslední aktualizaci vnímám řadu problémů: odstraněné režimy ambiligtu, ačkoliv mi to vadí, jsou tím nejmenším problémem, horší je, že obraz se celkově zhoršil, je více trhaný, natural motion funkce přestala úplně fungovat. Myslím, že je tam nově i méně obrazových a zvukových režimů, ve prospěch nových, ale v zásadě nepoužitelných funkcí (dts play fi???) atp. Jsem velmi zklamán. Televize se kterou jsem byl doposud spokojen se mi změnila pod rukama v něco horšího...opravdu to nechápu.Pokud někdo víte, jak navrátit předchozí verzi systému, dejte mi prosím vědět.


Mám verzi TMP191E_R.101.001.123.009 a vše v pořádku. V před-předchozí verzi jsem nemohl upravovat ekvalizér zvuku, tady funguje zatím vše, snad krom nastavení hlasitosti sluchátek.

Jediná věc, se kterou bojuji dlouhodobě, jsou chyby spojené s aplikací Sledovanitv.cz. Špatně se zobrazují údaje o vysílaných pořadech v Live Channels (zdroje). Zatím ani s podporou Philips, ani Sledovanitv.cz nebyla žádná náprava ke spokojenosti.

Jednou se mě stalo, že po aktualizaci pár věcí nešlo, bohužel pomohlo až Nová instalace televize.

Případně napsat na podporu Philips, zda by poskytly servisní firmware.
lotrmates
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Matobe 29. 12. 2020 17:14

Herber píše:Zdravím mám 43PUS7304 a po poslední aktualizaci vnímám řadu problémů: odstraněné režimy ambiligtu, ačkoliv mi to vadí, jsou tím nejmenším problémem, horší je, že obraz se celkově zhoršil, je více trhaný, natural motion funkce přestala úplně fungovat. Myslím, že je tam nově i méně obrazových a zvukových režimů, ve prospěch nových, ale v zásadě nepoužitelných funkcí (dts play fi???) atp. Jsem velmi zklamán. Televize se kterou jsem byl doposud spokojen se mi změnila pod rukama v něco horšího...opravdu to nechápu.Pokud někdo víte, jak navrátit předchozí verzi systému, dejte mi prosím vědět.


Postup ako sa vrátiť na niektorú z predchádzajúcich verzií firmwéru a tiež firmware samotný a fórum nájdeš na tomto webe: https://toengel.net/philipsblog/firmware-archiv/.
Sám som sa s použitím tam uvedeného návodu a firmwaru úspešne vrátil na nižšiu verziu na 55oled804 po veľmi spackanej aktualizácii, po ktorej sa TV stala nepoužiteľnou pre jej pravidelnú stratu zvuku a mrznutie tak, že pomáhalo len odpojenie TV zo zásuvky.
Matobe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dedek91 25. 4. 2021 10:37

TV přijímače řady 935, možná i ostatních řad, vyzkoušeno na 48OLED935/12 nekorektně podporují Voyo. Po několika minutách sledování se začne spouštět spořič obrazovky. Reklamace není možná. Servis odkazuje na chybu systému Voyo a podpora Voya na spatný sw televizoru. Na problém nikde Philips ani Voyo neupozorňuje. Tedy smůlu má jen zákazník.
dedek91
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michalko58 25. 4. 2021 19:11

To teda nepotesi, ale na druhu stranu, to sa aj najde niekto, kto si dobrovolne plati Voyo???

Mne toto robi 55oled854 pri prehravani vo VLC pri "Bol raz jeden zivot" stiahnutom z YT. Neviem preco, asi je to tak nizky datovy tok, ze si mysli, ze sa nic neprehrava :D

Mozno by si mohol skusit nejaky plugin pre Kodi a spustit to Voyo v nom. Ak taky existuje samozrejme.
michalko58
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kvok 25. 4. 2021 23:54

Pustit to přes Chromecast by měl být použitelný workaround.
Jinak ale 935 je model 2020, ne 2019 (byť platforma je stejná).
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron