Samsung 2019 [Obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kvok 11. 10. 2019 10:07

Je to to samé v podstatě.
kvok
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jossec 12. 10. 2019 15:24

mám vybranou QE55Q70R na czc za 23992kč, dá se za tuhle cenu sehnat něco lepšího, nebo je to dobrý kup?
jossec
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 13. 10. 2019 10:59

Zamysli se nad svým poměrně nekonkrétním dotazem, který postrádá doprovodnou informační hodnotu, aby někdo vůbec mohl napsat - ano/ne. Dobrý kup neznamená jen poměr kvalita/cena, ale do výběru přeci musí zasáhnout taky k čemu se má takové zařízení užívat, co od něho kupující očekává atd.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod jossec 13. 10. 2019 12:43

momentálně mám Samsung UE37D6000 z roku 2011, 100Hz, od TV sedím 3m a je to malé + přechod na DVB-T2, prto chci něco nového, většího a 55" by snad mělo být dostatečné (někde jsem četl že doporučovali na tuto vzdálenost i větší TV, ale ta už by se mi stejnak nevešla a cenově jsou taky někde jinde), převážnou většinu TV používám na sledování filmů z externího disku, zvuk přes HDMI-ARC do recieveru (5.1ch), potom DVB-T vysílání, na sport moc nekoukám, jen na MS v hokeji, občas z PC něco na TV přehrávám z youtube, nebo jiných internetovích TV, HbbTV by bylo fajn, ale to dnes už snad maj všechny telky.
jossec
Junior

Odeslat příspěvekod Spayd 14. 10. 2019 10:52

Ahoj, přemýšlím o nákupu nové tv, rozhoduju se mezi dvouma modelama a to QE55Q70R a QE55Q60R, chci se zeptat jestli se vyplatí přidat 5tis. cennového rozdílu za QE55Q70R a včem je kdyžtak rozdíl ? předem díky za objasnění. Tv chci na fimy,sport, PS4 pro.
Spayd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 14. 10. 2019 11:35

Rozdíl je v přítomnosti lokálního stmívání u Q70, které umožňuje lepší černou a výrazně lepší HDR. Příplatek je rozhodně opodstatněný.
kvok
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lithrai 14. 10. 2019 16:12

Predáva sa v Českej republike alebo na Slovensku QE32Q50R?
Dethonray DTR1 Prelude - Linum G2 SuperBaX - Alclair RSM Quad
lithrai
Mírně pokročilý

Předchozí stránka