Televize LG55SK8000PLB

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Vajdan 23. 4. 2019 11:10

Zdravím, chtěl sem na tyhle televizi zadat název set top boxu abych používal na vše magický ovladač a o2 mi to tam nenašlo. Operátor mi řekl že to o2 nepodporuje což se divím v dnešní době. Nemáte někdo zkušenost? Děkuji
Vajdan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 23. 4. 2019 18:50

U některých TV v kombinaci s STB stačí zadat shodné zařízení od jiného poskytovatele. Tudíž, když víš, jaký STB (značku/typ) máš, kupříkladu na netu si zjistíš, který poskytovatel ho ještě nabízí a mrkneš na seznam v TV. Hotovo.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Vajdan 23. 4. 2019 19:08

Tohle přímo od o2, tak nevím jestli to někdo bude nabízet. Jen nevím kde to zjistit název toho StB. Ve spodu je napsané sériové číslo. Myslíš že to bude stačit? Nemám v tom zkušenosti
Vajdan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 23. 4. 2019 19:23

Předpokládám, že máš návod, nebo na internetu v technické zóně bude nějaká bližší informace o výrobci a typu zařízení.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Vajdan 23. 4. 2019 19:36

Název jsem už našel, ale nevím jak najít kdo to ještě nabízí
Vajdan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 23. 4. 2019 19:40

A zařízení se stejným názvem v TV není? Je možné, že to fakt nepůjde.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Vajdan 23. 4. 2019 19:50

Musím se mrknout, ale jsou tam spíš názvy asi operátorů atd... Teď mi ale říkala známá co dělá v o2 že mají samsung televizi v práci a tam to ovládají vše jedním ovladačem od Samsungu, ale poradit mi neumí
Vajdan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radon 23. 4. 2019 19:56

Neverim, ze to pujde. A naprosto nemozne je vyuziti te magicke funkce, tedy chovani jako pocitacove mysi, to proste zadny STB nemuze poslat zpetnou vazbu do TV o tom, kde se nachazi kurzor ...
radon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Vajdan 23. 4. 2019 20:07

Někde na netu jsem četl že prostě magickým ovladačem jde ovládat vše. To znamená i programy
Vajdan
Kolemjdoucí