Výběr Philips 65OLED873

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod orgasmic 22. 5. 2019 00:07

Ahoj,

chtěl bych znát odpověď na můj dotaz.
Doma mám Samsung UE55KS7002, v pracovním bytě LG OLED řady E7.
Z OLEDu jsem unešen a i polovička říká, že na OLEDu vypadá vše daleko lépe :D

Na LG běží úplně vše, pro příklad, polovička kouká na nějaké dřívější díly Ordinačky přes FB a na LG vše běží parádně. Doma na Samsungu to nefunguje...video se spustí a pak se kousne...celkově ten browser na Samsungu stojí na prd.
Odkaz na video: https://www.dailymotion.com/video/x78ia ... m0tT9b5rVc

Tak přemýšlím, že bych i domu pořídil OLED, ale chtěl bych už 65 palců a teď je za super cenu Philips 65OLED873.
Před tím Samsungem jsme měli doma Philips s Ambilight, který se nám moc líbil, ale nakonec šel kvůli tragickým reakcím z domu a byl nahrazen vážně rychlým Samsungem.

Teď dotaz, jsou reakce u Philips OLEDů už na lepší úrovni, než na předešlých LCD? (Předešlá TV byla Philips 55PFS7509) a má někdo zkušenost, jestli zvládá i přehrávání videí z netu?

Tak nějak nevím, jestli to je z rozmaru a nemám si nechat stávající Samsung :D

EDIT: Ještě je za stejnou cenu OLED LG 65 řady B8. Oželet Ambilight, ale zase má LG parádní ovládání (ukazovátko) a mám s ním dobrou zkušenost celkově.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior

Odeslat příspěvekod indeshit 22. 5. 2019 09:00

ukazovátko si můžeš pořídit za $10 k jakékoliv značce z aliexpresu a ještě budeš mít na druhé straně qwerty klávesnici = neřeš
Philips už se zlepšil, ale Sony to není. Pokud jde o Android TV, tak Sony je s tím trochu dál než ti ostatní.
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod borin7 22. 5. 2019 13:05

Když uz LG tak C8.Ten ma lepší procesor atd.
Av Harman Kardon 355+JBL ES 80,iXtreamer,Nad Viso HP50+Fiio X3,Panasonic TX-P50ST60E,Panasonic DMP-BDT360EG,Mazda 3 165G
borin7
Junior

Odeslat příspěvekod maro2455 22. 5. 2019 13:45

Reakce androidu a celkove tv naprosto ok, s nizsimi radami philipsu z predeslych let se to neda srovnat, tam to bylo na facku.
Ta 65oled873 je vyborna tv, ktere nic nechybi a jejim nakupem rozhodne chybu neudelas.
Pokud clovek chce tak v androidu najde dalsi velke benefity napr. Intalaci Kodi+stream cinema a dalsim neprebernym mnozstvim doplnku do kodi, tam si tu tv clovek oak dokaze uzpusobit svym potrebam asi nejlepe..
Mimochodem co pro tebe za tuto tv znamena “super cena”?
maro2455
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 22. 5. 2019 18:15

orgasmic máš LG, jsi spokojený. Nabízí se tedy LG na prvním místě. Chceš-li jiný OS - konkrétně Android, vezmi Sony. Oba si porovnej s Panasonicem. Ten má nejchudší prostředí a nejméně aplikací, ale zase to je schopen vrátit jinde.

Na Philips se můžeš, samozřejmě, podívat taky.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod orgasmic 22. 5. 2019 22:02

maro2455 píše:Reakce androidu a celkove tv naprosto ok, s nizsimi radami philipsu z predeslych let se to neda srovnat, tam to bylo na facku.
Ta 65oled873 je vyborna tv, ktere nic nechybi a jejim nakupem rozhodne chybu neudelas.
Pokud clovek chce tak v androidu najde dalsi velke benefity napr. Intalaci Kodi+stream cinema a dalsim neprebernym mnozstvim doplnku do kodi, tam si tu tv clovek oak dokaze uzpusobit svym potrebam asi nejlepe..
Mimochodem co pro tebe za tuto tv znamena “super cena”?

Cena je teď 40tis za 65 velikost.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior

Odeslat příspěvekod indeshit 23. 5. 2019 21:08

Už se dala i levněji (35k)
Nebo pokud máš kumpána v elektru, tak za necelých 33k
indeshit
Pokročilý