Hisense 65U7A versus Philips 65PUS 7303

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod benfa 13. 8. 2019 14:32

Prosím o radu. Rozhoduji se mezi těmato dvěma modelama
Hisense 65U7A versus Philips 65PUS 7303.
Případně tip na 65 tkovou telku do 20 tisíc. Moc děkuji
benfa
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 8. 2019 20:49

benfa, můžeš se trochu více rozepsat o požadavcích a nárocích na TV, tak aby zde zkušení rádci mohli odpovědět, k čemu bude sloužit, co na ní budeš sledovat a provozovat atp.?
Yamaha AX-900, Yamaha AVX-500, Marantz CD67, Harman/Kardon HD750, Kenwood GE- 7030, Cabasse MT32 Alderney, Focal JMLab Chorus 707
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod benfa 13. 8. 2019 21:33

Děkuji za reakci. Nikdy jsem něměl smartku. Doposud led Sony 40 asi 10 let stará. Chtěl bych sledovat telku přes satelit, možná nějaký Lepší TV, nebo sledování TV.. Hlavně sport a dokumenty. Občas nějaký film z netu. Možná později najdu více možností využití :-).Moc nároků nemám. Pěkný obraz , zvuk.. Vzdálenost cca 3,5-4 metry. Moc tomu nerozumím. Zatím chodím po obchodech a sonduji. Našel jsem tuto diskusi a mám najednou spoustu nároků :-) Nebo jít do něčeho levnějšího ? Např Samsung 65NU 7172 ?
benfa
Junior

Odeslat příspěvekod MYCHAL S TVRDÝM 13. 8. 2019 21:58

že ty jsi přejmenovaný majky?
MYCHAL S TVRDÝM
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod benfa 14. 8. 2019 05:20

Nevím , jak tomu mám rozumět ...Jako že bych se vrátil v čase ? Když se podíváš, tak jsem si založil profil k vůli mobilu někdy roce 2007 :-). Nevím, kdo je Majky a je mi to celkem jedno. Poprosil jsem o radu, ne o zbytečné komenty..

Když už jsem tady.. Ještě se mě do výběru dostala tato 65" Hisense H65U7B .. Má dle mě lepší zvuk, možná ještě něco, ale zase je to prý jen 60HZ..
Narazil jsem ještě na dost levnější variantu...65" TCL 65DP600 momentálně za 13 K

Poradí mě teda prosím odborníci ?Děkuji
benfa
Junior

Odeslat příspěvekod selicz 14. 8. 2019 11:25

zajdi se na ně podívat a sám musíš usoudit co je rozumné oželet na úkor investovaných peněz.
Vybrané TV jsou od sebe 30% a do 20ti v 65" žádné dělo nekoupíš. Vždycky je to něco za něco. Pokud se Ti bude líbit LTC vem ho, pokud chceš AMBI vem Phillipse pokud chceš zvuk vem jiné atd. 100 lidí 100 názorů a každý od toho čeká něco jiného.
Byl jsem se podívat na 7303 protože za 17k super kauf a hromada lidí píše jak je spokojená. Dneska vím, že bych spokojený nebyl, protože čekám trochu něco jiného a tak hledám dál. Kdybych dal na lidi a testy, dneska raději čumím z okna.


Ještě doplním, vedle 7303 stála a teď nevím jestli RU nebo NU 7472 a měla hezčí ostřejší obraz a celkově byla hezčí obrazem, ale nijak dál jsem se jí nevěnoval, protože Samsunga nechci. Třeba Ti to pomůže.
selicz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gustoh 14. 8. 2019 13:05

No a TCL radsej tiez nie.Obval by som sa o stabilitu systemu.Iba ak mas pevne nervy.To uz radsej toho Philipsa.
gustoh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod benfa 15. 8. 2019 08:38

selicz píše:zajdi se na ně podívat a sám musíš usoudit co je rozumné oželet na úkor investovaných peněz.
Vybrané TV jsou od sebe 30% a do 20ti v 65" žádné dělo nekoupíš. Vždycky je to něco za něco. Pokud se Ti bude líbit LTC vem ho, pokud chceš AMBI vem Phillipse pokud chceš zvuk vem jiné atd. 100 lidí 100 názorů a každý od toho čeká něco jiného.
Byl jsem se podívat na 7303 protože za 17k super kauf a hromada lidí píše jak je spokojená. Dneska vím, že bych spokojený nebyl, protože čekám trochu něco jiného a tak hledám dál. Kdybych dal na lidi a testy, dneska raději čumím z okna.


Ještě doplním, vedle 7303 stála a teď nevím jestli RU nebo NU 7472 a měla hezčí ostřejší obraz a celkově byla hezčí obrazem, ale nijak dál jsem se jí nevěnoval, protože Samsunga nechci. Třeba Ti to pomůže.

V čem by jsi prosím nebyl spokojený ohledně Philipsu? Děkuji
benfa
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků