TV na PS4pro,Fotbal,Filmy do 16K(TLC65EP/55DP nebo jiné?)

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod NeználekJenda 1. 10. 2019 20:18

Dobrý den, rád bych poprosil o radu. Při hledání mne zaujal typ TCL 65EP641 aktuálně za 16K, anebo levnější a rok starší model Smart televize TCL 55DP600 za 10,5K. Vyplatí se připlatit? je rozdíl tak znatelný? anebo byste k Výše vypsanému užívání doporučili úplně jiný typ TV? Předem děkuji za odpovědi.
NeználekJenda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod indeshit 1. 10. 2019 21:43

Dle mýho TCL naprosto v cajku. Na filmy určitě super 65" oproti 55", navíc TCL má Android, takže díky Kodi je to na filmy TOP. Na PS4 pro jakbysmet, na sport taky.
Možná by nemusela do 16k bejt špatná UE55RU8002, která má 100hz. Na sport to nemusí bejt nutně lepší (ne každý má rád dopočet mezisnímků), pokud ale v budoucnu budeš upgradovat na kteroukoliv konzoli, tak 100hz panel bys u ní ocenil jednoznačně. +Freesync podpora u daného modelu. Hendikepem může být horší podpora video a audio kodeků - to však lze řešit externě - třeba právě přes konzoli.
Dá se sehnat přes kódy přes Mall.cz za 13990,-
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod NeználekJenda 1. 10. 2019 22:40

Díky, za tu cenu mi to přijde jako ideální volba. Psal jsem Vám zprávu. Pokud je ta možnost, prosil bych info ohledně kódů.:)
NeználekJenda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod C3llario 2. 10. 2019 14:21

Pre ziskanie kodov, treba nakupit nieco na MALL a zaplatit to pomocou VISA/VISA Elektron karty. Nasledne kupony pridu na mail a medzi nimi je aj zlava na tu 55RU8002. Mimochdom na hranie je to v tejto trieda asi naj co sa da zohnat ;-)
C3llario
Junior