Netflix - nastaveni kvality na Smart TV

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MachrCZ 15. 10. 2019 22:15

Jelikož je Netflix už v ČR a dá se vyzkoušet na měsíc zdarma, zlákalo mě vyzkoušení, nicméně mě silně zklamalo jeho technické zpracování, u filmu to píše UHD nebo třeba Dolby Vision - jenže když to spustím, nenabídne mi to jako třeba KODI žádnou volbu kvality, prostě se to random spustí v nějaké...

Otázka tedy - na PC lze nastavit v uživatelském účtu nejvyšší kvalitu streamu, jak na Google TV? Googlim to už snad hodinu a nic.. Mám velmi průměrný net (20mbps), takže pokud to vybíra kvalitu automaticky, na UHD se nikdy nedostanu.. 4K obraz jsem podle mě neměl na žádném testovacím filmu/seriálu - současně tedy otázka, existuje nějaká možnost, jak si zobrazit na TV informace o přehrávaném videu? Abych měl jistotu, zda je to 720p, 1080p, atd... Mám Philips 58PUS7304..

Díky moc
MachrCZ
Junior

Odeslat příspěvekod ivotv 16. 10. 2019 06:13

Nastavit to nejde a deje se to automaticky.

Pokud mas na ovladaci tlacitko “i” pro info (zobrazi aktualni info o programu v tv) tak v Netflix aplikaci pri spustenem filmu ti to tlacitko zobrazi info o videu, kde je i aktualni rozliseni.
ivotv
Junior

Odeslat příspěvekod MachrCZ 16. 10. 2019 17:40

To bohuzel nemam, nechapu, ze neni proste moznost si to nastavit nebo alespon v TV zobrazit informace o streamovanem videu...
MachrCZ
Junior

Odeslat příspěvekod RADU65 16. 10. 2019 18:02

….lze nastavit v uživatelském účtu nejvyšší kvalitu streamu
ano lze,ale musíš mít balíček Premium za (319 Kč) který nabízí obsah v Ultra HD.Jinak info o filmu na tv o přehrávaném videu mě zobrazuje aktuální čas filmu a celkový čas,datový tok a rozlišení videa,zvuk a časovaný text.
RADU65
Junior

Odeslat příspěvekod MachrCZ 16. 10. 2019 22:25

A kde to nastavim? Balicek mam samozrejme nejdrazsi s UHD videi, ale nikde na SMART TV neni moznost nastaveni kvality streamu.

Jak na Philips 58PUS7304 zobrazim info o filmu? Google nic nenachazi :(
MachrCZ
Junior

Odeslat příspěvekod viking81 17. 10. 2019 07:04

Nechapes ze sa to nastavit neda? vdaka premiovemu balicku mas kvalitu az do UHD ale to ci to budes mat v UHD tak bude zalezat na rychlosti internetu...tieto aplikacie maju premenlivu kvalitu streamovania a v pripade ze net nestiha, tak sa ti to prepne same do horsej aby si neprisiel o plynulost sledovania. Mam to rovnake na HBO GO a mam 30 Mbit/s net. Ak je vecer vytazena linka, tak som rad za strednu kvalitu (obcas aj najnizsiu). A je to vidiet aj volnym okom v akej cca kvalite to ide ;-)
Wharfedale Diamond 11.4
Yamaha A-S701
Yamaha CD-S700
Samsung UE55KU6472
viking81
Junior