Samsung QE65Q82

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Fanda78 18. 11. 2019 10:05

evlo píše:vtipny, ze je to temer flagship TV samsungu, ta q80, a veskere menu atd. rozmazane, to jede tak v 720p max furt, 4k tv pry :D

Pak jsem zkousel nejak to PWM overit a jediny kdo to pro moje oci blika je pri zapnuti to clear motion, jinak se to dalo, q70 pak blika i pri vypnutym, ale jen kdyz sem se nedival primo, coz teda neopdovida tomu co pisou na rtings, ale nema zadny merak na pwm nebo tak, muzou mit pravdu, jen pisu jak to vidim


Co to znamená pro normálního smrtelníka, aby se teď ze mě nestal po přečtení tvého příspěvku hodinový student :-) chci si jí kopit a měl jsem to do teď v plánu :-D Dal jsem jí přednost před SONY XF9005 :-) a teď tedy nevím, co si mám myslet :-D
Fanda78
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Frosby 19. 11. 2019 11:30

Dirty Screen Effect Test Samsung QE65Q82

Frosby
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drabek06 19. 11. 2019 13:39

Vy tam něco vidíte? Hokejista rozmazanej není a v pozadí žádný svislý pruhy taky nejsou . . .
drabek06
Junior

Odeslat příspěvekod evlo 19. 11. 2019 21:09

no vidim tam havne, ze ten odraz te lampy je tdaleko horsi nez jsem cekal, to jsem zvedav jestli budu vracet
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 19. 11. 2019 23:07

Tak jsem vybalil a jako je to prvni dojem, berte to s rezervou, ale lepsi nez matna. Rozhodne lepsi nez oled, oled proti tomu zrcadlo, realna cerna na samsungu je proste cerna, na oled v takovem pripade byla tmave modra nebo bezova.
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drabek06 19. 11. 2019 23:52

V tý místnosti byla zaplá jen ta lampa a TV. Při koukání ta lampa ale nijak neruší a neodráží se v panelu. Co se týče kontrastu, tak na to mám jinej názor. Pokud svítí ta lampa, tak je černá opravdu černá a obraz jako celek vypadá pěkně, ale jakmile lampu vypnu, tak v tmavejch scénách je vidět že je to LCD. Ale oproti původní 3 roky starý UE55J6282 to je samozřejmě úplně jinde, to se nedá srovnávat.
drabek06
Junior

Odeslat příspěvekod evlo 20. 11. 2019 00:06

kdyz by se delala v nejaky velikost tak 43-47, tak bych si to koupil i jako monitor

jinak samozrejme backlight bleeding jak svina a takove problemy to ma, ale to jsem cekal, za me za tech 32 dobry, nechapu jaktoze je to takove nezrcadlo, na prodejne me to prislo horsi, mel jsem c8 doma na stejnem miste a bylo daleko horsi ... me trvalo hodinu nez jsem to zapl jak jsem byl odvarenej z toho, ze proste cerna je cerna, vetsina lidi tohle tak nema, ale mam proste v mistnosti rozsviceno a nic se v tv neodrazi, nejake prosvitani podsviceni je proti odrazum, pro me, fakt uplne nic co se tyce rusivosti

-- 20. 11. 2019 00:24 --

A je to teda prvni TV co mam se 120hz panelem, dokonce varibalni refresh rate (asi ps4 neumi) a rozdil v zobrazeni pohybu oproti predchozi 60hz TV opravdu nevidim

OS proste hruza tech 720p, ale to tak maj vsichni - zas maj tam dobre veci, treba, ze clovek nemusi souhlasit s licencnim ujednanim a furt to funguje
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 20. 11. 2019 10:37

Achjo, ten sw je hruza, furt me to pridava do nabidky televizni vysilani, coz je teda ten nejmensi problem, ale furt to zapina ty "vylepseni" obrazu, dam treba pouzit na vse a stejne je to zas zapne, fakt hrozny, dalsi vec je to automaticky nastaveni svetlosti - furt to zesvetluje, i v noci ve tme, da se nejak nastavit at to neni tak "chytry" jak tam pisou, ale funguje to jen na zaklade senzoru okolniho osvetleni?
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Frosby 20. 11. 2019 12:19

senzoru okolniho osvetleni je mozne vypnut v nastaveniach. ;-)

Zaujimalo by ma ze ci to ma Q HDR 1500 ako QE65Q80 lebo na webe samsungu pisu ze Q82 ma len Q HDR 1000 :hm

https://www.samsung.com/sk/tvs/qled-q82r/QE65Q82RATXXH/
Frosby
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 20. 11. 2019 12:35

ale ja chci mit senzor osvetleni zapnuty, ale at to nepouziva logiku nastaveni podsviceni PODLE OBSAHU
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tanguero 20. 11. 2019 13:19

Informace na stránkách ALZA.cz i alza.sk, SMART OLED, je špatně, panel je SMART QLED.
tanguero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evlo 20. 11. 2019 20:59

dneska jsem cetl nejake vedecke studie na ty dorazy a potvridlo se me to co vidim uplne presne, ale vyvstala me otazka - pouziva samsung v techto nejvyssich seriich televizi displaye firmy Innolux?
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drabek06 20. 11. 2019 21:48

Co se Ti potvrdilo? Jaký studie? Piš jako člověk, aby ten příspěvek měl hlavu a patu! Takhle většina co píšeš jsou jen nejaký plky a nikomu nic neříkaj.
drabek06
Junior

Odeslat příspěvekod evlo 20. 11. 2019 23:37

a ty vis jak, relativne jednoduse, SW, zjistit vyrobce panelu v TV nebo jen pises prispevky bez informacni hodnoty?
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stevicek 21. 11. 2019 06:48

"Když najít výrobce vy chcete, napsat vy do Samsungu můžete."

Yoda
Stevicek
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků