Slušný, levný OLED 55"

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 14. 11. 2019 19:22

Sony s Acoustic Surface hraje pro běžné ucho jinak, než Philips s Bowers and Wilkins. Sony, napsal bych, má blíže k neextrémistům v hifi oblasti.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peppies 14. 11. 2019 19:34

lithrai píše:Ten ovládač sa dá kúpiť samostatne?


Ano třebas zde https://www.dalkove-ovladace.cz/ovladac ... dac-p-8646
peppies
Junior

Odeslat příspěvekod rousini 14. 11. 2019 19:41

No podle toho, jak tu nepadá moc tipů na konkrétní modely předpokládám, že to v té základní cenové kategorii bude obrazově šulnul. Pak už jde o OS a fičůry, jako ambilight. To by se mi docela hodilo, protože bych opticky zvětšil obraz. Mám velkou pozorovací vzdálenost, ale na druhou stranu nechci pohledovou stěnu s nábytkem zredukovat na TV panel (+65") a reprobedny...
rousini
Junior

Odeslat příspěvekod Tapir1 14. 11. 2019 20:22

A proč předpokládáš, že by tomu tak nemělo být? Všichni výrobci mají na ceny a marketing celé týmy. Meďák za cenu Oktávky lze tedy těžko očekávat ... Philips po aktualizaci na Oreo běží svižně, mluvím z vlastní zkušenosti. Howgh
Tapir1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazik 14. 11. 2019 21:38

rousini defacto ano, liší se pouze v drobnostech, které ale pro někoho mohou být rozhodující.
Snad se mi podaří vyzkoušet tu Philips s ambilight a uvidíme.
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 14. 11. 2019 22:02

Ambilight je perfektní. Bohužel u některých tónů barev jsem v posledním čase zaznamenal pocitové chvění. Ne každý ho ale vnímá.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PetrK221 14. 11. 2019 22:37

Mám stejný úkol, sehnat 55-65 tv..
Limit je max do 30kkč spíše méně. Tím jsem vymazal 65 modely, které jsou šíleně předražené. Možná počkat květen-červen na nějakou ultimátní akci? Osobně bych počkal, ale doma chtějí tv do vánoc :(.
Vzádálenost 3,5m umístění na zdi. TV by měla sloužit min 6+ let. Povětšinou tam pojede T2/HD satelit/iptv. Občas filmy/seriály z netflixu/hbo či něco lepšího z NASu. Občas nějaká hra na xbox/ps4. Využítí je multi, ale povětšinou obyč vysílání. Teď se díváme na LG LCD 38" a už to chce něco lepší. Sport sleduji minimálně. Obrazově dám přednost opravdu lehce barevnějším a plynulejším scénám, než za každou cenu věrohodnosti.
V hledáčku mám tyto:
C9 cena 28kkč - modelový rok 2019, dobré hodnoty v HDR a pro konzole, rychlý a stabilní OS s dobrým dálkovvým ovladačem. Podpora HDMI 2.1 - spíše asi do budoucna a je otázka, jestli to využiji.
B9 - cena 26,4kkč plus jako dárek soundbar LG SK6F v hodnotě cca 5500 - trochu slabší bráška, ale láka mě ten soundbar, který bude hrát o dost lépe než cokoliv integrovaného + se dá využít samostatně pro mobil, či pc. Což si myslím, že bychom využívali. Nejsem žádný audiofil, ale rozdíl předpokládám výrazný.
803 - 24kkč - takový univerzál - obrazově něco mezi C9 a B9, spíše asi k C9 v něčem lepší, celkově horší. Hodně mě láká ambi, který s žádnou jinou tv neudělám. Vypnout jej mohu vždy. Má android, u kterého jsem pořád skeptický co bude za 2-3 roky, jak s podporou tak stabilitou, viz telefony. Výhoda je VLC/KODI a to, že to asi po celou délku životnosti TV přehraje vše (nas), negativum je pomalost a stabilita. Rychlost tv je pro mě také plusový parametr. "Výhoda" je tedy vše v jednom a s cenou jsem mezi C9 a B9 s repro. Když mě naštve android, musím s tím žít :(. K LG jej mohu dokoupit a případně zahodit.
A teď babo raď.... :hm
PetrK221
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mrazik 14. 11. 2019 23:51

No vidim, ze nejsem jediny. Ten ambilight nevim jestli by vyhovoval cele rodine a stale mi prijde lepsi ta C9. Android bude lepsi poridit jako krabicku.
Kde maji C9 za 29?
mrazik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PetrK221 15. 11. 2019 06:29

Okay.cz bude mít v sobotu vše bez DPH nebo novej datart Znojmo 20% na LG nebo Philips.
PetrK221
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MYCHAL S TVRDÝM 15. 11. 2019 07:14

Pokud v budoucnu plánujete koupit PS5 nebo novej Xbox určitě požadujte hdmi 2.1. Nové konzole budou 2.1 vybaveny a budou ji využívat. C9 ji má určitě, B9 myslím že taky. Ty ceny jsou super, nečekal bych, jenom se tedy rozhodnout jestli C9 nebo b9
MYCHAL S TVRDÝM
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rousini 15. 11. 2019 08:08

PetrK221 píše:Okay.cz bude mít v sobotu vše bez DPH nebo novej datart Znojmo 20% na LG nebo Philips.


Jenom upřesním: Bez DPH bude vybraná elektronika...
rousini
Junior

Odeslat příspěvekod PetrK221 15. 11. 2019 08:26

Pokud jsem to dobře pochopil https://img.okay.cz/db/wysiwyg/Newslett ... kay-cz.pdf
https://img.okay.cz/db/wysiwyg/Newslett ... kay-cz.pdf
Kód: Vybrat vše
Na prodejnách OKAY platí Akce pouze 16. 11. 2019. Sleva na prodejnách se vztahuje na veškerý nábytek
a elektro s výjimkou mobilních telefonů. Při nákupu na prodejnách bude sleva odečtena u pokladny.
3. V e-shopu okay.cz platí Akce 16. 11. 2019 a 17. 11. 2019. Sleva v e-shopu se vztahuje na vybrané produkty
označené ikonou „Sleva v košíku -DPH“. Sleva v e-shopu bude zákazníkovi odečtena v košíku.
4. Sleva neplatí na již zlevněné zboží ani na zboží zahrnuté do jiné reklamní kampaně.
5. Ceny uvedené v Akci a procentuální slevy jsou vypočítány z původní prodejní ceny zboží. Původní prodejní
cena je cena, za kterou bylo zboží prodáváno před tím, než bylo zařazeno do předmětné Akce

Myslím, že ty tv do toho patří.
PetrK221
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rousini 15. 11. 2019 09:11

PetrK221: Díky za upřesnění. Nicméně -DPH z cen na prodejně je ve finále -10% cen běžných...
Další nedostatek, že na prodejně je dost omezený sortiment...
rousini
Junior

Odeslat příspěvekod jirkau 15. 11. 2019 09:16

Na eshopu je LG C9 vyprodaná, dá se ještě rezervovat na vybraných prodejnách. B9 mají podle webu na eshopu jednu poslední. Zkusil jsem rezervovat, uvidím zda mi dají cenu bez DPH - měla by být za 28.916, což je super cena
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Update: Tak rezervovat za cenu bez DPH nejde, už mi volali, takže leda jít zkusit ráno na prodejnu zakoupit. Já si tedy ještě na novou telku ještě počkám
Naposledy upravil jirkau dne 15. 11. 2019 09:51, celkově upraveno 1
jirkau
Junior

Odeslat příspěvekod butchch 15. 11. 2019 09:31

B9 na prodejně většinou znamená, že je to vystavená TV. Byl jsem teď na jedné prodejně v Brně, kde měli vystavenou B8 a na ní pouštěli statické obrázky, po pár vteřinách se změnil na jiný. Nikdy jsem ještě neviděl na živo, že by se tak krátkodobě "vypaloval" obraz. Obrys původního obrázku tam byl viditelný pěkně dlouho. Takže z prodejny vystavený kus hlavně nebrat.
Vedle měli vystavenou B9 a tam jsem měl trochu problém s tím, že se obrazovka leskla a vše se v ní odráželo.
butchch
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků