Info k Philips 50PUS6704 nebo výběr alternativy

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ceeper 25. 11. 2019 14:55

Ahoj,

máte někdo zkušenosti s výše zmíněnou TV, případně mohl by mi někdo dát pár tipů na cca 50" TV v ceně do 12 000 Kč s jackem nebo +/- 9 000 Kč bez jacka?

Philips 50PUS6704 je v akci na Alze a přibalujou k ní zdarma soundbar, což mě jako cenový balíček celkem zaujalo. Bohužel jsem se dočetl, že tahle televize má hrozně dlouhou prodlevu při přepínání kanálů a to mě trochu odrazuje od koupi. Vážně je to taková krize? Prosím případné majitele o info :)
Mám 2.1 repráčky, které plánuju k TV připojit, proto bych preferoval jack. V případě absence jacka mám v plánu koupit soundbar, se kterým bych se ale rád vešel do uvedeného stropu 12 000 Kč.

Díky za rady :)
Nic neumim, v ničem se nevyznám, ale do všeho se neomylně nacpu :)
Ceeper
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod patro16 6. 12. 2019 18:43

ja som ho kupil a pisal som o nom tu https://forum.avmania.zive.cz/viewtopic.php?p=12422023#p12422023

pouzivam ho zo satelitnym boxom ale zapnutie tv aj prepinate kanalov z dvb-t je normalne, bohuzial ako ide prepinanie kanalov cez integrovany satelitny tuner ti nepoviem pretoze to nevyuzivam

ma sluchatkovy jack ktory sa da zvlast regulovat len to treba zapnut v nastaveni /tiez mam cez neho pripojeny zosik s repro/

jedinu nevyhodu zatial vidim v tom ze to ma saphi a nie android takze tam napriklad nemozes nainstalovat apku televize seznam tak ale v tejto cenovej kategorii sa to dalo cakat.
patro16
Kolemjdoucí