Nová 55'' TV kolem 15tis. Kodi, sport, DVB-T2

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Baf13 28. 11. 2019 21:24

Tebou zmiňované TCL a Hisense jsou modely, které tady nekoupíš a proto to pro nás Evropany nemá žádnou vypovídajíci hodnotu.
Baf13
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 28. 11. 2019 21:28

drabek06 nikde jsem netvrdil, že toto je vlastnost, kterou jsou čistě obdařeny televizory Samsung a ještě všechny. Všechny neznám, takže nemohu soudit. V jednom příspěvku jsem dokonce uváděl, že třeba u Q82 (snad označení nepletu) nevím, protože jsem ho osobně neviděl. Mně vadí PWM obecně u každého výrobce.

V některých testech/měřeních PWM je na tom Samsung lépe, protože se měřilo při vypnutých vylepšovátkách pohybu, které frekvenci při aktivním režimu údajně výrazně sníží. Ano, některá měření toto popisují, jiná nikoliv.

Mně je jedno, jak to kdo má. Jen když vím, že mně někde něco vadí, tak to tazateli korektně napíšu, aby si onu překážku mohl sám odzkoušet. Třebas známému jsem toto také prezentoval, byl rád, ale nakonec si Samsung koupil, protože ani on a jeho rodina s tím problém neměli.

Závěr - nezlob se na mě, ale nejsem zvyklý lidem lhát, či jim zamlčovat pravdu. PWM není přítomné pouze a jen v televizorech značky Samsung. Nicméně o Samsung je velký zájem, proto se tato informace ve spojitosti s ním zde na fóru, objevuje možná častěji, než jinde. Nejedná se o lež, ale o měřitelný ukazatel, který by uživatel měl znát, stejně, jako by měl znát, jaký typ panelu příslušné LCDčko má, neboť každá technologie má své klady a zápory. Nikdo nechce výrobky značky Samsung očerňovat. Je na výrobci, jakým způsobem televizor vytvoří a předloží kupujícímu. Jen pro Tvoji informaci... podobně jsem nelhal třebas v případě Panasonicu, kde jsem tazatele opakovaně upozorňoval na nepřítomnost FastScanu u ladění satelitního tuneru. Nicméně případně podrážděný zrak je pro mě horší, než podrážděné nervy kvůli tomu, že musím telku jednou za čas přeladit. Mimochodem Panasonic již minimálně část letošních modelů FastScanem vybavil.

Bylo by vhodné diskutovat, ne se snažit názorem přehlušit druhého s potřebou ho nejlépe umlčet. Takové jednání přímo nesnáším a pokud budu mít sílu mluvit a psát, se mu nepodrobím.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků