Thomson 32HE5606 Android TV Dobrá volba

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod lokoj 1. 12. 2019 13:12

Ahoj, potřeboval bych poradit ohledně výběru Android TV.

Odkaz na TV: https://www.alza.cz/32-thomson-32he5606-d5534963.htm

1. Nemám přehnané nároky na TV. Budu měnit TV kvůli přechodu na DVBT2 a napadlo mě, že si pořídím Android TV.

2. Nevím co od toho čekat. Vlastně mi přijde dobrá věc, že můžu sledovat seriály atd. na YouTube.

3. Sledování filmů z externího HDD.

4. Bluetooth to asi nemá, ale bodlo by :-) Jenže to je dostupné až u věětších TV. Já chci 85 cm (32").

5. Hlasové ovládání

V uživatelských recenzích jsem zahlédl, že tam měl někdo problémy s přehráváním z HDD nebo sekáním TV po nainstalování nějakých aplikací. Toho se bojím.

Jak jsem psal, nemám přehnané nároky. Jdemi o pozemní vysílání, YouTube, přehrávání z HDD no a hlasové vyhledávání na internetu je jen bonus navíc. Jinak sedím pořád u PC, takže nepotřebuji surfovat na TV. Ale rád prozkoumám, k čemu se dá TV s Androidem dál využít.

Takže uvímtám jakékoli rady a postřehy k TV této značky.
lokoj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 1. 12. 2019 16:33

Předpokládám, že konkrétně s touto TV nebude mít velká skupina uživatelů zkušenosti. Android může být zajímavá volba, ale když se dobře neodladí, je k zlosti.

32" je poměrně malá velikost. Samozřejmě záleží, jak daleko ji máš. Přehrávání z externích zdrojů vždy záleží na podpoře. Android TV OS umožňuje doinstalovat další přehrávače, které mohou být při přehrávání úspěšnější, než osazený výrobcem. Není ale nikde napsáno, že vždy přehraješ vše.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod lokoj 1. 12. 2019 19:09

No nám 32" vyhovuje.

Také se bojím té odladěnosti Androidu. Tuto značku neznám, tak nevím, co od toho čekat.

Jaký je vlastně rozdíl mezi Android TV a Smart TV. Tedy když nebudeme mluvit o rozdílnosti OS.
lokoj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 1. 12. 2019 20:52

Smart TV je obecně chytré, tedy pokročilejší prostředí s aplikacemi atp. Android TV OS je jeden OS z mnoha, které lze zařadit do SMART TV.
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod indeshit 1. 12. 2019 21:44

Neviděl jsem naživo, ale mělo by to bejt jako 32es580 od TCL.
Ovladač hlasovej by šel připojit, BT by to mělo mít, Android je pohoda, nahraješ KODI a jedeš
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lokoj 2. 12. 2019 07:12

Ok díky za informace.

Na Alze mají v popisu ovládání hlasem, tak snad už to ten hlasový ovladač má.
lokoj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jichaj 3. 12. 2019 18:37

pochybuji. ale neni problem koupit univerzalni air mouse za 300kc
jichaj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod indeshit 3. 12. 2019 19:33

Nebude u 32" základního modelu.
indeshit
Pokročilý