70" do 20k na filmy z NAS a hry

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Whill 1. 12. 2019 16:37

Zdravím,

chci koupit 4k TV s HDR asi nejlépe 70" (příp. 65", pokud by byla výrazně lepší volbou) s určením na filmy z NAS různého původu a kvality (chci tedy RJ45 1Gbit, podporu DLNA) a hraní aktuálně na na PS4 Pro. Nejsem zrovna nějaký televizní fajnšmekr, takže limit je 20 tis. Kč, akorát nechci nějaký úplně low-cost obraz a protože se v tom absolutně nevyznám, tak se ptám zde.

(Do budoucna k tomu připojím nějaký soundbar, takže zvuk mne až tak nezajímá a na běžné vysílání tam asi někdy bude IPTV, ale to má nízkou prioritu)

Vybral jsem zatím LG 70UM7100PLA co se dá koupit do nějakých 18 tis. Je to úplně blbě?

Díky
Whill
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petison 4. 12. 2019 11:09

Taky o ní uvažuju. 70" je pro mě ideál a na Amazonu má od uživatelů velmi dobré recenze.
Nebo mne zaujala 70UM7450PLA ta už má oproti 7100 magický ovladač a středový stojan mi přijde lepší, protože se za něj dají ukrýt kabely. Neví někdo jaký je mezi nimi rozdíl co se týče kvality obrazu? Vypadá to dle tech. specifikací že jsou stejné..
petison
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Whill 19. 12. 2019 01:35

Co se týče stojanu, tak mi osobně je to jedno, protože v mém případě půjde na zeď. A ano, také jsem si všiml dobrých hodnocení od uživatelů v zahraničí.

Oživím tedy téma. Nějaké nové info ohledně zmíněné TV? Má ji už někdo?
Whill
Kolemjdoucí