TCL U55P6046 Spadlý Android

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vchalupa 4. 12. 2019 11:11

Zdravím,

snad vkládám do správné sekce. Rád bych se zeptal, máte někdo zkušenost s 3. tlačítkovou televizí TCL s Androidem? Na mém TCL U55P6046 jsem provedl update z Android 7 na Android 8 a vše v pohodě. Pak ale po jednom výpadku proudu se už TV načetla tak, že místo Home Screen je černo. Jde jen čistě TV. Nemá to reset button tak jsem zkoušel googlit kombinace a ať zkusím jakou chci, zůstanu na úvodní hlášce Android ERROR -18. Potřeboval bych ,,násilím" vyvolat novou instalaci Androidu z interního uložiště.

Neporadili by jste co s tím? TCL nemá prý v ČR servis :( a v rámci reklamace je to nejistých 30 dnů bez TV.

Moc díky za každou radu!
vchalupa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 4. 12. 2019 22:58

Nemá v ČR servis? Předpokládám, že alespoň nějakou technickou podporu mít bude... nebo to taky ne... zastoupení?

TCL fanda indeshit by nevěděl?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod gustoh 5. 12. 2019 10:14

TCL televizor ja ani zadarmo.Ale Indeshit ako zastanca TCL urcite poradi... :-)
gustoh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vecino 5. 12. 2019 11:29

TCL má v ČR servis a ofiko ... je to: http://www.novotnyelektronik.cz/cz/portfolio
Sony KD-55XF9005 + HT-XF9000 + Xbox One X
vecino
Junior

Odeslat příspěvekod vchalupa 5. 12. 2019 15:58

Díky, tenhle servis jsem nenašel. Zeptám se tam u Novotného. Prozože sám to asi nespravím :(

-- 5. 12. 2019 15:59 --

PS: ja uz taky TCL a obecně android TV ani zdarma.. Hned věnuju tchýni jestli mi ještě někdo dotáhne TCL stroj do baráku.
vchalupa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gustoh 5. 12. 2019 20:17

Android je super.Iny TV ako s Andriodom by som uz nechcel.Ale len Philips alebo Sony.
Sam mam doma dva Philips TV a nemam problem si cokolvek doinstalovat preinstalovat.A funguju bez zasekov.Tak neboj sa Androidu.Mozno ked si zaciatocnik treba len viac studovat.
gustoh
Mírně pokročilý