Nová TV THOMSON 55UE6400 - blikání obrazu při pohybu kamery

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jichaj 6. 12. 2019 20:56

ted jsem zkusil ty videa-hobit a underwater...a hobit se znatelne skubal (na zacatku jak to prejizdi pres mapu) pri prehravani pres VLC player, ale pres media center co je "na plose" to bylo temer v poradku-nevadilo mi to,u podvodniho videa to bylo v pohode
vse na Thomson 55ue6400
jichaj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod OndrejSpe 11. 12. 2019 15:37

@jichaj Takže máš úplně stejnou TV. Já už to vrátil, ke zkoušení videa jsem se už nedostal (jsou to ty soubory z ulozto?). Můžeš, prosím tě, zkusit přehrát z HbbTV ČT znělku seriálu vyprávěj, jedno jaký díl? Znělka je vždy asi cca v druhé minutě. Jestli uvidíš také sekání? Tam to bylo úplně nejhorší. Nicméně sekání také "potvrzuješ", takže asi opravdu problém v TV a nedopočítávání.

PS: Peníze z Alzy vráceny (tedy i když to byl reklamační protokol) asi do 3dní přišlo na účet... ale... Na místě jsem se paní ještě ptal, je to všechno? Ještě něco je potřeba? Už mam čekat jen na peníze, nic dalšího? Odpověď byla ANO, jen počkáte na peníze. Tak NE... v nějakém z emailu, kde byl ten dobropis jsem si spíše náhodou všiml, bylo psáno, že ho mam podepsat a poslat k nim (ano chápu, ale paní říkala něco jiného). No tak jsem raději zavolal na jejich linku a ANO, bylo potřeba poslat podepsaný dobropis, nebo jim zavolat na linku a potvrdit a pak teprve pošlou peníze. Ještě, že jsem tedy nakonec na linku zavolal, pač jinak bych čekal, čekal a pak řešil, proč ještě nejsou peníze... :)
OndrejSpe
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 11. 12. 2019 16:09

Onen postup s dobropisem je teď běžný, také to znám z minulosti jinak.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OndrejSpe 12. 12. 2019 10:30

Jo s tím podepsání a odesláním bych problém neměl, spíš mam (trochu) problém s tím, že paní na pobočce uváděla nepravdivé/neúplné informace. Já si toho naštěstí (spíš náhodou) všiml. Alza má své výhody i nevýhody, ale to jako skoro se vším dneska. Nová telka je už objednaná jinde a má dnes dorazit. :-)
OndrejSpe
Junior

Odeslat příspěvekod jichaj 16. 12. 2019 17:18

ondrejspe: v tom Vypravej, jak se presouvaji pres obraz ty postavy, tak to jakoby pulsuje/blika..ale jinde jsem si toho nevsiml..
souhlasim, ze je to fakt nedostatek tohohle modelu, za tech 9k co stala, mi ale zatim prevazuji pozitiva..
jichaj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod OndrejSpe 17. 12. 2019 08:46

Díky za vyzkoušení. JJ to je přesně ono, jak se posouvají postavy herců ve znělce, tam to bylo úplně strašný.
Ale i celé to přehrávání na mě blikalo (ze všech testovaných zdrojů). Zřejmě je to ale asi opravdu věcí každého soudruha, kdo to vidí/vnímá. :) Jestli to nevidíte jinde, jen na té znělce, tak je to OK. :)
Já vzal nakonec dražší PHILIPS a jsem zatím moc spokojen viz: viewtopic.php?f=1703&t=1303422&p=12442436#p12442436
OndrejSpe
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků