Philips 65 PUS 7303 zvuk do HIFI

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Abox 21. 12. 2019 20:04

Pokud je koupeny u nas, je cz navod prilozen. Pokud to mas z druhe ruky, tak ho musis vydyndat od toho prodejce.
Jinak mi nerikej, ze tech 5 vet v anglictine, kdyz das treba do gugl translatoru nepochopis.
CZ manual poskytoval https://www.basys.cz/ , ale byly pouze na zakoupene pristroje u nas.

1 Switch the receiver into standby.
1 Vypnete receiver do pohotovostniho stavu

2 While holding down BAND, press and hold STANDBY/ON for about two seconds.
2 Drzte stisknute tlacitko BAND, zmacknete a drzte tlacitko STANDBY/ON cca. 2 vteriny

3 When you see RESET? appear in the display, press AUTO SURROUND/STREAM DIRECT.
OK? shows in the display.
3 Kdyz uvidite na displeji napis RESET?, zmacknete tlacitko AUTO SURROUND/STREAM DIRECT.
Na displeji se zobrazi OK?

4 Press ALC/STANDARD SURR to confirm.
4 Zmacknete ALC/STANDARD SURR pro potvrzeni

OK appears in the display to indicate that the receiver has been reset to the factory default settings.
Na displeji se zobrazi OK, ktere indikuje, ze se receiver resetuje do tovarniho nastaveni.
Abox
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 22. 12. 2019 09:53

Neřešme zde jazykové znalosti druhého. Buď chceme pomoci, nebo ne. Ne každý zvládá vše. Jeden umí dobře zpívat, druhý operovat a třetí zase postaví dům.

Díky za pochopení.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod benfa 22. 12. 2019 18:18

Abox píše:Pokud je koupeny u nas, je cz navod prilozen. Pokud to mas z druhe ruky, tak ho musis vydyndat od toho prodejce.
Jinak mi nerikej, ze tech 5 vet v anglictine, kdyz das treba do gugl translatoru nepochopis.
CZ manual poskytoval https://www.basys.cz/ , ale byly pouze na zakoupene pristroje u nas.

1 Switch the receiver into standby.
1 Vypnete receiver do pohotovostniho stavu

2 While holding down BAND, press and hold STANDBY/ON for about two seconds.
2 Drzte stisknute tlacitko BAND, zmacknete a drzte tlacitko STANDBY/ON cca. 2 vteriny

3 When you see RESET? appear in the display, press AUTO SURROUND/STREAM DIRECT.
OK? shows in the display.
3 Kdyz uvidite na displeji napis RESET?, zmacknete tlacitko AUTO SURROUND/STREAM DIRECT.
Na displeji se zobrazi OK?

4 Press ALC/STANDARD SURR to confirm.
4 Zmacknete ALC/STANDARD SURR pro potvrzeni

OK appears in the display to indicate that the receiver has been reset to the factory default settings.
Na displeji se zobrazi OK, ktere indikuje, ze se receiver resetuje do tovarniho nastaveni.

Tohle jsem si samo přeložil..bohužel mě prostě nereaguje ten dvojklik pohotovostního režimu a bandu...
benfa
Junior

Odeslat příspěvekod Abox 22. 12. 2019 18:49

Nevim, co je u tebe dvojklik. Zamacknes Band a drzis zamacknuty a k tomu zamacknes Standby/On, az se ti zabrazi ten Reset...
Ja mam VSX-1021 a tam je neco podobneho, jenom s jinym tlacitkem...
Naposledy upravil Abox dne 22. 12. 2019 18:50, celkově upraveno 1
Abox
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod benfa 22. 12. 2019 18:50

prostě vypnu to do pohotovostního....v tom momentě je to jako mrtvé a nic nesvítí , nic se neděje. Zmáčknu BAND ..držím..pak zmáčknu STANDBY/ON a nic...už mě z toho jebe...
benfa
Junior

Odeslat příspěvekod Abox 22. 12. 2019 19:15

Maximalne jeste na chvilku odpojit napajeci kabel a zase zapojit...a zopakovat ten postup.
Abox
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod benfa 22. 12. 2019 19:56

nejde, nejde, nejde.. Kuwa to poletí...

-- 22. 12. 2019 20:44 --

Abox píše:Nevim, co je u tebe dvojklik. Zamacknes Band a drzis zamacknuty a k tomu zamacknes Standby/On, az se ti zabrazi ten Reset...
Ja mam VSX-1021 a tam je neco podobneho, jenom s jinym tlacitkem...

nemyslel jsem vyloženě dvojklik... prostě vypnu AV .... na přístroji (ne na ovladači) zmáčknu BAND,,,,držím....a k tomu zmáčknu a držím STANDBY/ON.. a nic.. Nevím, proč, ale nic.... logicky...proč by taky mělo při vypnutém AV.... Dělám něco blbě ?
benfa
Junior

Odeslat příspěvekod Abox 23. 12. 2019 06:45

Blba otazka - ten Standby/On drzis taky na tom pristroji, ne na ovladaci..?

Jeste co me napada, v manualu se pise, ze Reset nejde, kdyz je nastaveno - vice na strane 69 orig. manualu.
Abox
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod benfa 23. 12. 2019 08:27

Ano, obojí na přístroji.. zkoušel jsem to i na ovladači, ale to se mi vždy zapl AV... Nevím jak ten manuál, ale já mám origoš anglický jen do stany 66... 4teš tam něco jiného ?
benfa
Junior

Odeslat příspěvekod Abox 23. 12. 2019 08:48

http://www.avitel-bg.com/xdocs/vsx-528- ... ceiver.pdf

A pozor - napadla me jeste jedna moznost. Existuji rozdily mezi Us verzi a Eu.
Alespon treba u mojeho VSX-1021 ano. Krome dalkace se lisi trochu i ve funkcnosti.

Jedine, ze by tu byl ten problem. Vsak v tom svojem manualu to musis mit taky napsano, jenom na jine strane.
Abox
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod benfa 23. 12. 2019 09:16

jak jsem psal, neumím iingliš, takže nevím, kde hledat.. Mohl by jsi mě zkopčit tu myšlenou vyjímku? Dík
benfa
Junior

Odeslat příspěvekod Abox 23. 12. 2019 10:10

U toho VSX-1021 se lisi jednak ovladacem a tim, ze ta Us verze ma zabudovany Sirius.

Tak treba u te Eu verze, (pokud mas Eu verzi vubec), je nejake jine tlacitko, ja fakt nevim.
Otevri ten manual a hledej. Bude to nekde u toho Factory reset.

edit: sorry, ted se divam, ty mas VSX-529 a ja porad hledal VSX-528...beru zpet.

Tady:
https://www.pioneer-audiovisual.eu/site ... _ENpdf.pdf
str. 63

Ale ten popis je stejny, jako u te 528. Podivej se na to nastaveni HDMI a site.
Abox
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod benfa 23. 12. 2019 10:27

nechceš mě to prosím přeložit ? A jaké nastavení HDMI a sítě myslíš? Je divné, že nedostanu do telky obraz z menu AV.. Z Ostravy to není tak daleko :-) :-) :-)
benfa
Junior

Odeslat příspěvekod Abox 23. 12. 2019 10:28

https://www.youtube.com/watch?v=k8tUHzOU14g
Jak se dela tovarni reset na videu (od 1:14 minuty).
Vic uz nepomuzu.

Treba prodejce vedel, proc se ho zbavuje.

edit:
https://translate.google.cz/
To co je napsano na te strane 63 pod tim Important...
Abox
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod benfa 23. 12. 2019 10:58

Mohu poprosit ještě na které straně najdu to nastavení HDMI a sítě ?

-- 23. 12. 2019 11:19 --

Díky, povypínal jsem to a šlo to resetovat... Bohužel reprák zatím nejede.. Teda ne reprák, ale ten výstup..
benfa
Junior

Předchozí stránka