Panasonic OLED

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod adamzilincan 23. 2. 2020 10:24

@thf42

K tomu zvuku na GZ950 popis od 14:00 na youtube
https://youtu.be/82ItWSH7FmM
adamzilincan
Junior

Odeslat příspěvekod thf42 23. 2. 2020 10:43

Zafata: dik, taky me to napadlo, ale videl jsem logo pana.. takze fake

adamzilincan: v nekterych recenzich naopak psali ze gz950 ma o dost lepsi zvuk jak c9.. me teda prijde velmi dobrej na tv.. ale co resim je synchronizace ne kvalita, nicmene vsechno mam pres hdmi 1080p, jeste musim zkusit nativni 4k, vestavenej tuner nebo interni prehravac souboru.. zatim to vypada ze je idealni posunout zvuk dopredu o cca 80ms (ano poznam to)
thf42
Junior

Odeslat příspěvekod Achernar9 24. 2. 2020 20:55

thf42 píše:pokud vim na zvuk nejsou zadny rychly volby, jedu na tomhle systemu asi 4 roky
nezda se ti ze video a zvuk je lehoulince mimo?
obraz neustale nejak ladim, vetsinou mi to prijde az moc "punchy" zvysil jsem gammu a snizil kontrast, jeste zvysit cernou (ktera se zde jmenuje vtipne brightness) a mam z toho lcd

Tak rozcházení videa od zvuku absolutně nevnímám. Já taky sleduju filmy výhradně v českým dabingu. Anglicky neumím a titukama se nemíním odreagovávat od děje. ;-) Takže změnu zvuku musím řešit vždycky přes menu. To není zrovna moc pohodlný.
Obraz neladím, nezasahuju do toho moc. A jak a kde posunovat zvuk vůči videu. :-D To slyším poprvé v životě, že je to možný. Pro mě je v menu tolik položek, že ani z 90% nevím k čemu.
Dneska jsem zkusil připojit HDD ale pustit z něho film, to teda bylo něco !!! A když to tak vemu, tak už stejně zas nevím jak sem se k tomu propracoval. Zkoušel jsem i e-nápovědu ale tam odkazovali na přehrávač médií... ale nic takovýho jsem nikde nemohl najít. Na to nemůže být na dálce tlačítko ? Prvně jsem zkoušel tl. AV ale tam je jenom HDMI.
Achernar9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SSakul 24. 2. 2020 22:00

Hdd najdeš relativně lehce : Na ovladači zmáčkni " Home " a v menu co vyskočí vyber : " zařízení " . Hdd popř flašku pak najdeš úplně vpravo .

Na nějaký přehrávač jsem kašlal , přímo na hdd stačí vybrat smíšené složky a vybrat , co člověk potřebuje
SSakul
Junior

Odeslat příspěvekod Achernar9 24. 2. 2020 22:16

Jojo, to je vono, tak jsem postupoval. Naslepo a vyšlo to. Nic jinýho jsem stejně nenašel. Třeba su blb ale za ty nesrozumitelný, komplikovaný menu, ať je to v čem chce, bych odpovědný lidi pověsil do průvanu.
Achernar9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod skorky 24. 2. 2020 23:44

Přidáš ikonu na home obrazovku a na dva kliky jseš v hddčku,pohoda:)
Přílohy
1E18C624-027C-4843-90C7-BE539339AE54.jpeg
Naposledy upravil skorky dne 25. 2. 2020 17:17, celkově upraveno 1
skorky
Junior

Odeslat příspěvekod SSakul 25. 2. 2020 00:25

Super tip ! nenapadlo mě zmáčknout " option " aby se objevila možnost připnout na domovskou a s Panasonicem se teprve sbližuju . Každopádně díky
SSakul
Junior

Odeslat příspěvekod trebuk 25. 2. 2020 17:59

Ma panasonic tx-55gz950e HDMI 2.1? Dnes mi prišla TV domov nastaveni som našiel nastavenie HDMI 2.1
trebuk
Junior

Odeslat příspěvekod kvok 25. 2. 2020 18:02

Podporuje jedinou funkci HDMI 2.1, a to ALLM. 48Gbps porty nemá.
kvok
TV expert

Odeslat příspěvekod Achernar9 25. 2. 2020 20:52

skorky píše:Přidáš ikonu na home obrazovku a na dva kliky jseš v hddčku,pohoda:)

Ty si to řekneš jak chleba s máslem :-D přidat ikonku... to bych musel vidět jak. :-D Zatím jsem furt ve stádiu hledání, objevování, seznamování. A kolikrát než se k něčemu proklikám, tak ten postup zas zapomenu. :oops:
Aaa... ten přehled programů co máš tady na tom obrázku taky marně hledám. :hm
Achernar9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 25. 2. 2020 20:55

Zkus se podívat na tento článek a projít fotky, co tam jsou.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod AVC-A1 25. 2. 2020 22:21

Zdarec, chtel bych znat Vas nazor, zda je rozdil v kvalite obrazu GZ2000 oproti E9 natolik lepsi, ze ospravedlni cenovy rozdil cca 13 tisic (v 65 palcich). Zvuk neresim, ten mam urcite referencni (i kdyz obe TV maji sounbary, ale E9 lze sehnat v podstate za cenu mirne nad C9, tak proto ta, ma i lepsi design. Asi tady nebude nikdo, kdo mel obe doma... Predpokladam, ze pro vnitrni klid doporucite asi Panasonic, ale ten rozdil preci jen neni uplne zanedbatelny.
AVC-A1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maro2455 25. 2. 2020 22:48

Kde mas e9 za podobnou cenu jek c9 ja vidim vsude nemaly cenovy rozdil.
Tady ti kazdy bezmezne doporuci panasonic. C9/e9 ti rozhodne udela obrazove stejnou sluzbu, ikdyz si treba budes muset obraz po prvnim pusteni trochu prizpusobit;) 13k je dost, panasonic si ho neobhaji
maro2455
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kvok 25. 2. 2020 22:56

Příplatek za GZ2000 IMO smysl nemá. Koneckonců v slepém testu HDTVtest vyhrála LG C9, GZ2000 při nejvyšším jasu vykazuje trochu posterizace. Navíc je tu výhoda plnohodnotného HDMI 2.1 u C9.
kvok
TV expert

Odeslat příspěvekod PNP-NPN 26. 2. 2020 07:58

Pre mna príplatok zmysel má-pretože si priplatím (okrem iného)za vyriešenú retenciu obrazu (gz 2000 nemá žiadnu)
PNP-NPN
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka