Philips TV 2020 [Obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jirkau 26. 11. 2020 12:09

martin.spa píše:Verzi mám naprosto stejnou. Já jsem připojen přes wifi ac, a jak jsem psal, žádné trhání. Nicméně v recenzích přímo na philips.cz tam také někdo psal, že se mu obraz seká. Takže to možná bude nějaký obecnější problém. Každopádně být tebou, tv bych vrátil.

U mně na 43PUS8505 jsem žádné trhání nezaznamenal, youtube děti jedou vcelku dost.

Black.Kerio píše:
jirkau píše:Black.Kerio

Divné menu, pomalejší odezva a placatý ovladač. Za tmy tam něco nahmatat je nemožné. :-(

Jako podsvetleny ovladac doporucuji telefon s android a original aplikaci od philipsu https://play.google.com/store/apps/deta ... lipstvapp2

Philips appku se mi nepovedlo propojit s TV. Mám tu asi dost nestandardní řešení, TV je připojená na wifi hotspot z mobilu a prostě na sebe nevidí.
jirkau
Junior

Odeslat příspěvekod martin.spa 26. 11. 2020 15:50

Aplikace jsem zkoušel 2 (Philips TV Remote a TV Remote for Philips) obě funkční. Nicméně v té od philipsu jsem nenašel tlačítko info, v té druhé ano. Chtěl jsem to zejména kvůli tomu, abych se podíval v jaké kvalitě mi běží netflix (kolega z práce má předloňský model a na nich prej přestal běžet veškerý online obsah v uhd.
martin.spa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Black.Kerio 29. 11. 2020 15:48

martin.spa píše:Philips appku se mi nepovedlo propojit s TV. Mám tu asi dost nestandardní řešení, TV je připojená na wifi hotspot z mobilu a prostě na sebe nevidí.

Telefon urcite nefunguje jako switch.
Black.Kerio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod geforce85 1. 12. 2020 19:14

Tak dnes vratena TV do mallu. Peniažky prídu do 2 týždňov.
Sony je draha a ine TV nesplňaju parametre : HBO, netflix a dolby vision vsetko do 43 palcov.
Poradite niečo?
mobil: Samsung N 10+
pc :Alienware17 R4+Gustard U12
audio : Onkyo TX 8050 + Onkyo C 7030 + Klipsch rb-81 ii+ Klipsch R-10SW, Sony D-NE20, fiio e18, fiio X5 2nd, bv audio headamp
sluchadla: SONY MH1c , Sony MDR-10RBT, Sennheiser HD595, fake IE80, DUNU 1000
geforce85
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 1. 12. 2020 21:23

Vím, že je to těžké, ale ve větších úhlopříčkách je přeci jen větší výběr. Jestliže s tím nepohneš... počkej na názor dalších.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod jardadts 1. 12. 2020 21:32

Pravděpodobně jsi měl smůlu na špatný kus. Klidně zkus ten samý model ,když nic jiného nesplňuje tvé požadavky. Philips s Androidem opravdu běžně přehraje skoro vše.
jardadts
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod geforce85 1. 12. 2020 21:48

Alebo pockat ci ta sony nepadne este viac
geforce85
Junior

Odeslat příspěvekod Shr3k 7. 12. 2020 19:12

Chtěl bych nahradit plasmu Panasonic TX-P50G30, vždycky jsem chtěl Ambilight, ale zase jako za OLED se mi utrácet nechce, televize slouží jen večer na zprávy a případně na filmy. Mám vzít 65 IPS nebo 70 VA? https://www.tvfindr.com/de/vergleich/?t ... v-3=&tv-4= radí IPS, že ten Ambilight udělá s IPS hodně...
2018 Opel Insignia Country Tourer 2.0T Exclusive, Glory Red
2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G Kizoku A/T, Dynamic Blue
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Shr3k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martin.spa 7. 12. 2020 22:25

Ambilight určitě ipsku pomůže. Já měl doteď LG ips a nyní 58pus8505 s MVA. Ze začátku to byl celkem šok, protože lg mělo daleko lépe nastavené výchozí profily obrazu. Philips jsem musel hodně přenastavit, protože obraz mi přišel hodně do červena a přišel mi nepřirozený. Pozorovací uhly jsou oproti ips o hodně horší (ikdyž nechápu, že u rodičů, kteří mají také va panel od samsungu z roku 2012 tam je to daleko lepší než u tohoto philipsu, ale zase daleko lepší než u hisense, kterého mají rodiče manželky, tam je to uplná tragédie). Philips má rozhodně lepší černou a celkově daleko lepší homogenitu podsvícení, než měla ta lg s ips.
martin.spa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Shr3k 8. 12. 2020 14:55

Jaký je tam u 58PUS8505 cca pozorovací úhel? My sedíme na cca 2m gauči hned naproti 3-4 metry daleko a jsme 2. Zase ten kontrast je tedy rozdíl a telku pouštíme jen večer. Asi koupím nejdřív 4K 32" VA monitor ke kompu, nikdy jsem VA panel neměl.
2018 Opel Insignia Country Tourer 2.0T Exclusive, Glory Red
2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G Kizoku A/T, Dynamic Blue
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Shr3k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martin.spa 8. 12. 2020 23:03

Tak dnes jsem ty úhly pozoroval důkladněji a je to horší než to původně vypadalo. už tak při 20 stupních (naštěstí mimo sedačku) jde černá do modra a ostatní barvy blednou. Nicméně přijde mi, že takto je tomu zejména v noci, přes den mi to zatím nepřišlo tak hrozné.
martin.spa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Eldorado4.0 23. 12. 2020 09:31

ahoj, máte model 65 nebo 55 PUS9435 ( doplněny o soundbar od B&W ) ?
Rád bych k němu doplnil/rozšířil o další zvukové zařízení, primárně subwoofer a pripadne i satelity pro jeste lepsi hudební resp. filmový zážitek :-) Přestože B&W hraje pěkně, urcite by to chtělo "zesílit". tech 50W a zejmena hluboké tóny tam prostě "nejsou"...
Osobně se mi líbí minimalistické řešení, pokud možno připojení bezdrátově. Budu rád za jakékoliv tipy.
Eldorado4.0
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 24. 12. 2020 15:25

K OLED 935 jde připojit drátem subwoofer, nejde to i tu?
Dozadu by mohly jít TAW6205/10 připojit přes DTS Play-Fi - snad to půjde i k TV použít jako zadní repro - ta funkce je u Philips novinka, tak nevím, jak přesně to bude/nebude fungovat.
kvok
TV expert

Odeslat příspěvekod Eldorado4.0 25. 12. 2020 10:04

Pripojeni je dle manualu standardne pres digital out, hdmi, ale i bluetooth. Uplne nejlepsi by asi bylo to play-fi. Zkusim napsat do philipsíu, zdali jiz existuje nejake certifikovane subwoofer zarizeni .
Eldorado4.0
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mystix 25. 12. 2020 14:19

K těm TV Phillips. Moje aktuální zkušenost. Mám 55pus6561 a zrovna včera ve "velmi vhodnou" dobu se po 4 letech odporoučela do křemíkového nebe. Normálně se při reprodukci vypnula a už ji nenahodím. Po zapnutí jen svítí logo a dál se to nedostane. Zkoušel jsem všechny možné rady z netu, ale nic nepomohlo. A když jsem tak hledal, tak jsem viděl spoustu lidí, že má stejný problém, který se jim také nepodařilo vyřešit. Kupoval jsem ji tehdy za cca 35k a čekal bych, že by mi mohla vydržet déle jak 4 roky. Teď budu muset koupit novou a tedy nevím, nevím jestli zase Phillips.
Mystix
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka