Philips TV 2020 [Obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jirkau 26. 11. 2020 12:09

martin.spa píše:Verzi mám naprosto stejnou. Já jsem připojen přes wifi ac, a jak jsem psal, žádné trhání. Nicméně v recenzích přímo na philips.cz tam také někdo psal, že se mu obraz seká. Takže to možná bude nějaký obecnější problém. Každopádně být tebou, tv bych vrátil.


U mně na 43PUS8505 jsem žádné trhání nezaznamenal, youtube děti jedou vcelku dost.

Black.Kerio píše:
jirkau píše:Black.Kerio

Divné menu, pomalejší odezva a placatý ovladač. Za tmy tam něco nahmatat je nemožné. :-(


Jako podsvetleny ovladac doporucuji telefon s android a original aplikaci od philipsu https://play.google.com/store/apps/deta ... lipstvapp2


Philips appku se mi nepovedlo propojit s TV. Mám tu asi dost nestandardní řešení, TV je připojená na wifi hotspot z mobilu a prostě na sebe nevidí.
jirkau
Junior

Odeslat příspěvekod martin.spa 26. 11. 2020 15:50

Aplikace jsem zkoušel 2 (Philips TV Remote a TV Remote for Philips) obě funkční. Nicméně v té od philipsu jsem nenašel tlačítko info, v té druhé ano. Chtěl jsem to zejména kvůli tomu, abych se podíval v jaké kvalitě mi běží netflix (kolega z práce má předloňský model a na nich prej přestal běžet veškerý online obsah v uhd.
martin.spa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Black.Kerio 29. 11. 2020 15:48

martin.spa píše:Philips appku se mi nepovedlo propojit s TV. Mám tu asi dost nestandardní řešení, TV je připojená na wifi hotspot z mobilu a prostě na sebe nevidí.


Telefon urcite nefunguje jako switch.
Black.Kerio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod geforce85 1. 12. 2020 19:14

Tak dnes vratena TV do mallu. Peniažky prídu do 2 týždňov.
Sony je draha a ine TV nesplňaju parametre : HBO, netflix a dolby vision vsetko do 43 palcov.
Poradite niečo?
mobil: Pocox3
pc :Alienware17 R4 + lg 48cx
audio : Onkyo TX 8270 + Onkyo C 7030 + Klipsch rb-81 ii+ Klipsch R-10SW, Sony D-NE20, fiio e18,bv audio headamp
sluchadla: SONY MH1c , Sony MDR-10RBT,DUNU 1000
geforce85
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 1. 12. 2020 21:23

Vím, že je to těžké, ale ve větších úhlopříčkách je přeci jen větší výběr. Jestliže s tím nepohneš... počkej na názor dalších.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jardadts 1. 12. 2020 21:32

Pravděpodobně jsi měl smůlu na špatný kus. Klidně zkus ten samý model ,když nic jiného nesplňuje tvé požadavky. Philips s Androidem opravdu běžně přehraje skoro vše.
jardadts
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod geforce85 1. 12. 2020 21:48

Alebo pockat ci ta sony nepadne este viac
geforce85
Junior

Odeslat příspěvekod Shr3k 7. 12. 2020 19:12

Chtěl bych nahradit plasmu Panasonic TX-P50G30, vždycky jsem chtěl Ambilight, ale zase jako za OLED se mi utrácet nechce, televize slouží jen večer na zprávy a případně na filmy. Mám vzít 65 IPS nebo 70 VA? https://www.tvfindr.com/de/vergleich/?t ... v-3=&tv-4= radí IPS, že ten Ambilight udělá s IPS hodně...
Shr3k
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin.spa 7. 12. 2020 22:25

Ambilight určitě ipsku pomůže. Já měl doteď LG ips a nyní 58pus8505 s MVA. Ze začátku to byl celkem šok, protože lg mělo daleko lépe nastavené výchozí profily obrazu. Philips jsem musel hodně přenastavit, protože obraz mi přišel hodně do červena a přišel mi nepřirozený. Pozorovací uhly jsou oproti ips o hodně horší (ikdyž nechápu, že u rodičů, kteří mají také va panel od samsungu z roku 2012 tam je to daleko lepší než u tohoto philipsu, ale zase daleko lepší než u hisense, kterého mají rodiče manželky, tam je to uplná tragédie). Philips má rozhodně lepší černou a celkově daleko lepší homogenitu podsvícení, než měla ta lg s ips.
martin.spa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Shr3k 8. 12. 2020 14:55

Jaký je tam u 58PUS8505 cca pozorovací úhel? My sedíme na cca 2m gauči hned naproti 3-4 metry daleko a jsme 2. Zase ten kontrast je tedy rozdíl a telku pouštíme jen večer. Asi koupím nejdřív 4K 32" VA monitor ke kompu, nikdy jsem VA panel neměl.
Shr3k
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin.spa 8. 12. 2020 23:03

Tak dnes jsem ty úhly pozoroval důkladněji a je to horší než to původně vypadalo. už tak při 20 stupních (naštěstí mimo sedačku) jde černá do modra a ostatní barvy blednou. Nicméně přijde mi, že takto je tomu zejména v noci, přes den mi to zatím nepřišlo tak hrozné.
martin.spa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Eldorado4.0 23. 12. 2020 09:31

ahoj, máte model 65 nebo 55 PUS9435 ( doplněny o soundbar od B&W ) ?
Rád bych k němu doplnil/rozšířil o další zvukové zařízení, primárně subwoofer a pripadne i satelity pro jeste lepsi hudební resp. filmový zážitek :-) Přestože B&W hraje pěkně, urcite by to chtělo "zesílit". tech 50W a zejmena hluboké tóny tam prostě "nejsou"...
Osobně se mi líbí minimalistické řešení, pokud možno připojení bezdrátově. Budu rád za jakékoliv tipy.
Eldorado4.0
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 24. 12. 2020 15:25

K OLED 935 jde připojit drátem subwoofer, nejde to i tu?
Dozadu by mohly jít TAW6205/10 připojit přes DTS Play-Fi - snad to půjde i k TV použít jako zadní repro - ta funkce je u Philips novinka, tak nevím, jak přesně to bude/nebude fungovat.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eldorado4.0 25. 12. 2020 10:04

Pripojeni je dle manualu standardne pres digital out, hdmi, ale i bluetooth. Uplne nejlepsi by asi bylo to play-fi. Zkusim napsat do philipsíu, zdali jiz existuje nejake certifikovane subwoofer zarizeni .
Eldorado4.0
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mystix 25. 12. 2020 14:19

K těm TV Phillips. Moje aktuální zkušenost. Mám 55pus6561 a zrovna včera ve "velmi vhodnou" dobu se po 4 letech odporoučela do křemíkového nebe. Normálně se při reprodukci vypnula a už ji nenahodím. Po zapnutí jen svítí logo a dál se to nedostane. Zkoušel jsem všechny možné rady z netu, ale nic nepomohlo. A když jsem tak hledal, tak jsem viděl spoustu lidí, že má stejný problém, který se jim také nepodařilo vyřešit. Kupoval jsem ji tehdy za cca 35k a čekal bych, že by mi mohla vydržet déle jak 4 roky. Teď budu muset koupit novou a tedy nevím, nevím jestli zase Phillips.
Mystix
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků