ANDROID TV BOX

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 22. 1. 2020 15:34

evlo píše:
MV_cz píše:Otázka je, jestli ten X96max už je komunitou podporovanej? Na X96mini jde ATV a Coreelec. Tak jestli už oboje frčí v pohodě i na nový krabičce, pak to smysl má.

to vsechno pouziva stejny referencni design od amlogic a treba i 905x3 funguje fakt v 4k, shield ne

ten shield, to je stejny jako 24hz na tv - ono to nejak prehraje vetsinu veci, kdyz clovek nevi jak to ma vypadat, tak ho to nestve (co se prehravani tyce)

No o Coreelec + KODI nemám strach, tam jsem už někde zahlíd, že existuje správnej img a funguje to vč. displeje na krabce.
Jde mi o to, jestli na to existuje nějakej firmware s funkčním AndroidTV? To jsem nenašel.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 22. 1. 2020 16:36

tak to treba ten mi box s + rtl gbe, protoze je, co vim, jediny co ma ty potrebne certifikace na android tv blbosti, ale ja uz napsal to nejmin problemove reseni

moc bych tem android tv neveril, androidu na tom uz vubec, podle me to je prave nejlepsi jen jako prehav na nahrazeni nefunkcnich tv prehravacu. youtube dneska umi asi kazda tv
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 22. 1. 2020 21:00

a pak teda jak tady borec dela machry s gigabitem apod., tak, alespon v linuxu, wifi normalne vpohode stiha hevc hdr10, i hodne velke
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Denis30 22. 1. 2020 22:49

Když srovnám po HW stránce Amlogic S905X3 a TESLA X900, tak se to zdá být stejné.
Denis30
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DRSG 22. 1. 2020 23:16

Upozornění: evlo viděl nvidia shield maximálně na obrázku a nebo ve svých mokrých snech :-D
DRSG
Junior

Odeslat příspěvekod leroj 23. 1. 2020 00:27

ta Tesla se mi zdá předražená, ten Amlogic by měl stačit

nedávno jsem koupil https://www.gearbest.com/tv-box/pp_009153770850.html?wid=1349303
našel jsem ho v cz skladu a za pár dní byl doma. šlape parádně, je docela rychlý (je to už můj čtvrtý TV box a je nejrychlejší) - 4K zvládá, HDR 10+ taky, 50 GB streamy jedou, ale tam už jsem na hranici netu...
Libreelec jsem zatím nezkoušel, nějak nebyl důvod.
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evlo 23. 1. 2020 09:22

ta tesla bude x2 nebo x3
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Denis30 23. 1. 2020 13:27

leroj: Vyplatilo by se vzít verzi PRO? Potom je už cena stejná, jako TESLA.
Jak poznám,že je v CZ skladu?
Denis30
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod leroj 23. 1. 2020 14:34

to nevím, koukal jsem tenkrát na to, ale nepochopil jsem, co tím Hi-Fi myslej - navíc nemá opt. výstup, tak jsem ho nevzal

CZ sklad je označen jako Warehouse: Fast-23 a doprava je za 4,14Kč (vozí to PPL) - v tom skladu ovšem většinou skoro nic není. ono to hledání tam je vůbec za trest...
a dej pozor, pokud to bereš z Číny, tak ti to mohou zadržet na celnici a chtít po tobě doplatit DPH (je to zhruba nad 22E), takže bych si to nechal poslat raději z nějakého evr. státu, pokud to někde najdeš.
mně zatím vše prošlo, je to o štěstí
nebo koupit tady: https://www.neven.cz/kategorie/dum-a-hobby/tv-boxy/tv-box-beelink-gt-king-s922x-4-64gb-emmc-android-9-0-tv/, ale tu cenu trochu oprali :)
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evlo 23. 1. 2020 14:48

Podle me, je to s922x zbytecnost, urcite zalezi na pouziti, obzvlast kdyz to chce menit co rok, podle me lepsi koupit nejakej sroti za 1500 co uz ma coreelec podporu a pak za rok novejsi zas za 1500 a ziskat tim nove dekodery, napr. letos av1 avs3 - pokud budou nekde pouzivany
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Denis30 23. 1. 2020 16:33

Noo, vypadá ten Beelink GT-King hodně zajímavě a lákavě...hlavně ten Dual OS.
Škoda, že na NEVEN je tak vysoká cena a taky tam nic nepíšou o Dual OS, že by verze, která má jen Android?

Používáš k tomu ještě nějaký jiný ovladač s klávesnicí?
Denis30
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evlo 23. 1. 2020 17:49

ty dva operacni systemy maji vsechny ty krabicky jak uz jsem psal, je to referencni design vse, takze pokud daji sd slo, ma to dual os (jde to mit i oboje na mmc, ale nevidim duvod a je to ojeb)
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod leroj 23. 1. 2020 18:14

evlo:
to já to měním častěji než po roce - když se objeví nějaká zajímavá novinka, tak mě láká ji vyzkoušet :)

denis30:
mám https://www.neven.cz/kategorie/dum-a-hobby/tv-boxy/w1-air-mouse-univerzalni-dalkovy-ovladac-klavesnice-2-4ghz-usb/ není to dokonalé, ale lepší než orig

ten Neven sice je předraženej, ale zase nemusíš čekat, řešit dopravu, dph - a dávají i záruku - je jen otázka, jestli to za ty peníze navíc stojí
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Denis30 23. 1. 2020 19:01

evlo:

Proč nevidíš důvod mít oba OS a je to oje....?
Denis30
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MV_cz 24. 1. 2020 13:21

No nevidí asi důvod mít oba OS na té samé mmc. Ale prostě android na mmc a coreelec na microsd.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků