OLED/QLED 40-50 tis

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod benfa 24. 1. 2020 07:14

Dobrý den, prosím o radu,tip na telku OLED/QLED do které půjde dát(android), nebo je v ní nainstalováno KODI. MOc děkuji
benfa
Junior

Odeslat příspěvekod tanguero 24. 1. 2020 08:03

QLED od Samsungu má svůj OS, takže KODI v něm není. OLED s Androidem se běžně prodávají už několik let, ve tvojí cenové relaci se vejdeš s 55´ s Philipsem nebo SONY. Pokud chceš 65´, tak v akci by se mohl Philips pod padesát dát sehnat. A osobně si myslím, že OLED je lepší volba, než QLED, pokud je priritou přehrávání filmů, ať už s KODI, nebo čímkoli jiným.
tanguero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod benfa 24. 1. 2020 08:41

Díky za reakci.. Našel jsem tuto.. https://televize.heureka.cz/philips-65oled754/# ale tam je saphi a do něj prý nejde KODI.. tak nevím...
benfa
Junior

Odeslat příspěvekod tanguero 24. 1. 2020 08:58

Tu nemyslím, Android má tahle: Philips 65OLED804
tanguero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod benfa 24. 1. 2020 10:00

supr, dík za tip... a nějaká jiná značka splňující podmíky? Ten ambilight on neužije, protože to má ve výklenku.
benfa
Junior

Odeslat příspěvekod tanguero 24. 1. 2020 10:11

S Androidem tahle: Sony Bravia KD-65AG8, ale musel by si připlatit. Proč vlastně chce to KODI? Já používám aplikace webOS v LG a přijde mě to lepší než KODI.
tanguero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod benfa 24. 1. 2020 10:16

Obecně jde spíše o Android..následně KODI.. Co se týká KODI..za mě nej věc co v telce mám. V kombinaci s CINEMA STREAM
benfa
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků