TV do 25k CZK

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Tose52 6. 2. 2020 22:03

Ahoj,

vybírám TV a rád se poradím.
Hlavní kritéria

Cena 20 - 25 tisíc CZK

Sledování filmů a seriálů přes streamovací služby (mám netflix UHD a HBO GO) - LAN připojení
Sledování filmů z USB, některé filmy stáhnu z úložiště. Jde mi především o to abych nemusel filmy konvertovat či používat PLEX (a jiné služby)
Sport jen okrajově (fotbal a motoGP)
Gaming velmi okrajově (sem tam FIFA, jiné party hry a konzolové exkluzivity)
Z gauče čučím rovně cca 2,5m z gauče a případně 3,5m od barového stolu (IPS nechci, měl jsem tu čest u monitoru), dle vzdálenosti předpokládám že by stačila 55 ... musí vzhledem k budgetu.

Přemýšlím o samsungu RU8002, který mi přijde jako výborný kandidát vzhledem k poměru cenu/výkon. A mohl bych vzít v 65 palcích (22k) Ale obávám se toho přehrávání přes USB (na druhou stranu tomuto kritériu bych takovou váhu nepřikládal - použil bych pravděpodobně nějaký konvertér - pokud je to možné, jakou máte zkušenost samsungáci?.
A jako konkurent mi zůstal v oku sony xf9005 v 55, tam mi ale trošku vadí, že se přece jenom už jedná o modelový rok 2018 a navíc vnitřně vím že už stála cca 18-19tis (nyní 24k) :-D .

Podobná situace s cenou u xg9505 (2019), kterou jsem vyhlédl o vánocích a kdybych jí koupil tak bych sem ani nepsal :D (byla původně za 24 - 27k a nyní je za nesmyslných 34k.)

Díkes za rady a doporučení, hezký večer.
Tose52
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 6. 2. 2020 22:33

Tose52 píše:A jako konkurent mi zůstal v oku sony xf9005 v 55, tam mi ale trošku vadí, že se přece jenom už jedná o modelový rok 2018 a navíc vnitřně vím že už stála cca 18-19tis (nyní 24k) .

Vždyť na Mall.cz je za 19k teď.
kvok
TV expert

Odeslat příspěvekod indeshit 6. 2. 2020 22:39

Přesně, jak píše kvok. ...dobrá trefa a dobrej timing zrovna ;)

-- 6. 2. 2020 21:41 --

Pokud 55" není moc malá (malá je, ale existujou na světě větší neštěstí, než mí 55" ...ale 65" má větší smysl), tak v tom rozpočtu je to luxusní kousek.
indeshit
Pokročilý