Samsung QE65Q90R vs LG OLED65C9PLA

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Radster 7. 2. 2020 15:10

Zdravím. Vybírám domů novou TV ve velikosti 65" a už nějakou dobu se rozhoduji, zkoumám a čtu informace i na tomto fóru :-). Použití 90% sledování TV a filmů + 10% hraní XBOX. Máme Skylink a nyní sledujeme i Netflix. Zvuk neřeším, mám dobré repro přes receiver Yamaha HTR 4069. Jak za vás vychází srovnání těchto dvou TV? Jde mi prioritně o super obraz a šikovné funkce - viděl jsem magický ovladač od LG a dost se mi to líbilo vč. hlasového vyhledávání. Q90 se dá v tomto rozměru sehnat již za 44 tis, což je pro mne takovej strop (vím, že C9 je o něco dražší, ale určo bude v nějaké akci někde/někdy :-) ) Rád bych, aby TV byla pár let obrazově i technologicky cajk a byla i připravena na novou generaci konzol. Nyní máme doma Philips 47PFS7509, takže posun oproti této tv bude s mnoha dalšími zařízeními v dnešní době :-[ . Díky všem za názory a doporučení.
Radster
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maro2455 7. 2. 2020 16:20

Na tve pouziti urcite c9, nebo klidne b9!
Pripadne koukni na oled od panasonicu, na tve pouziti idealni, ale pravda trochu mimo rozpocet.
Kdybych byl na tvem miste, chvili pockam a vemu b9 jakmile bude pod 40k. Cerven/cervenec byvaji oled lg cenove nejnize, samozrejme se bavim vzdy o lonskem modelu.
Doporucuji projit srovnani b9 a c9 a toho samsungu napr. na rtings.com
maro2455
Mírně pokročilý