Který z těchto 55'' OLED TV?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 18. 7. 2020 11:52

Mclaren F1 kdyby neměl kartu v modulu, tak se mu ale modul hlásí v TV. Měl by se hlásit. Jen nebude dekódovat programy. Zatlačení modulu jsem už taky zmínil, bývá to poměrně častý jev, ale u nováčků satelitního příjmu, kteří nechtějí dotlačit modul do slotu natvrdo.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod majkom 18. 7. 2020 16:12

Hele, ja vim ze uzivatel je casto mimon;) ale ano karta je v modulu, ano cipem napred, ano cipem na horni stranu...
Modul jsem zatlacil (vic asi uz jen za pouziti kladiva;), kdyz ho vytahuji je citit ze na zacatku klade mirny odpor.. hele ja pouzival ca slot na 3 tv pred touhle, takze pokud lg nevymyslelo nejaky mega nonsens, tak v tomhle by problem byt nemel.

Vecer kdyz bude cas postnu foto modulu, pripadne nekdy v nejblizsich dnech skontroluji slot (tv je na zdi, budu ji davat dole kvuli prestaveni drzaku)..

Kazdopadne diky za snahu.
majkom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 18. 7. 2020 16:36

Ono je těžké odhadnout, do jaké míry je kdo zdatný. Vždy u nové TV mají prostě lidé vyšší opatrnost. Alespoň někteří. V každém případě... jestliže modul při počátku vyjímání má mírně vyšší odpor, zcela jistě se jedná o sundávání z pinů. Tím pádem je dobře zasunut.

Nafoť to a pro zajímavost sem vlož.

Osobně bych zkusil najít nějakého známého/kamaráda, co má modul. Je celkem jedno, zda pro kabelový nebo satelitní příjem. Prostě nějaký. Abys ho mohl prubnout a zjistit, zda i u něho zůstává zašedlá nabídka v rámci menu.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mclaren F1 18. 7. 2020 19:42

Já to nemyslel nijak zle, stát se může cokoli komukoli včetně toho co jsem zmiňoval (správné vložení karty a řádně zatlačit modul). MGX nemyslel jsem to tak že tam kartu nemá ale jestli ji ne vytáhl a znovu nevložil špatně.
Mclaren F1
Poslední varování

Odeslat příspěvekod majkom 11. 10. 2020 12:12

Tak som sa konecne dostal k tomu nafotit kartu a modul, pripajam. Vycte z toho nekdo neco?
diky.
Přílohy
46506EBD-A093-4B3C-BB3F-5A44C0193C72.jpeg
2B5EF0F9-E048-4756-B12F-02D5B6A3E3AA.jpeg
9A358299-2427-447E-8818-93EFD2A97AEE.jpeg
majkom
Mírně pokročilý


Odeslat příspěvekod majkom 12. 10. 2020 00:22

Diky... obnoveni kanalu nic nevyresilo...
majkom
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků