TV kolem 20.000,-Kč do paneláku

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 16. 3. 2020 15:36

Udělal jsi po aktualizacích obnovu do přepravního nastavení? Není tam pro hlasové povely nějaký zpřesňující režim, kdy obsluha říká příkazy a televize se je lépe učí rozpoznávat?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Kasprik 16. 3. 2020 16:07

Obnovu jsem neprováděl. Na televizi jsem zadal oblast pro Českou republiku, souhlasil s podmínkami. televize češtině rozumí, protože po mě příkaz zopakuje a napíše ho na obrazovku, ale zřejmě nerozumí co má udělat, a proto začne hledat na netu a Youtubu. Ještě mě napadlo, že napíšu na LG podporu, jestli nemají nějaký seznam příkazů.
Kasprik
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 16. 3. 2020 16:12

Počkej a má Tvoje televize jen hlasové vyhledávání, nebo i ovládání v češtině? Prošel bych e-Manuál přímo v TV. Občas tam bývají zajímavé věci.

Něco může být taky na netu.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Kasprik 16. 3. 2020 16:22

Aha, tak jsem se dočetl, že to zřejmě sice má české hlasové ovládání, ale samotné češtině televize nerozumí. Večer zkusím přepnout zemi na Anglii a zkusím na ní mluvit anglicky. Uvidíme. No i tak se bez toho obejdu. Jinak teď už cca 3 dny ladím obraz podle různého doporučení v testech. Hledám kompromis v obrazu, abych nemusel režimy přepínat ve dne a na noc. Jinak všem děkuji, já jsem nadšený I když jsem kokot a z původního rozpočtu jsou o 3.000,-Kč. navíc.

-- 16. 3. 2020 15:37 --

Tak z podpory LG přišla odpověď. Zatím smůla, nebo ovládat v angličtině.

"Bohužel ne. Ovládání hlasem je prozatím dostupné pouze v 15 jazycích (vč. AJ) a čeština mezi nimi není. Česky bude možné TV ovládat až po zprovoznění Google asistenta v ČR".
Kasprik
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 16. 3. 2020 16:44

Tudíž jsem se nespletl? Hlasové vyhledávání v češtině ano, ovládání ne.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Kasprik 16. 3. 2020 16:55

Díky za nakopnutí.
Kasprik
Junior

Předchozí stránka