TV 65-75 do 20tisíc max<25tisíc>

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Kylller 7. 3. 2020 16:26

Dobrý den,
prosím Vás o radu. Chci si koupit novou televizi 65-75 palcovou do 20 000; maximálně do 25 000(samozřejmě čím menší cena tím lépe :-)).
Bude na ní běžet T-Mobile TV možná někdy dýl pozemní vysílaní, filmy z PC, někdy čistě PC monitor, PS4/5, sdílení obrazu z mobilu.

Zkoušel jsem pročítat prolejzat fora, ale nemůžu se pořád rozhodnout.. Popřípadě nějaký tip na slevu nebo slevový kod uvítám :-)
Předem děkuji za rady..
Kylller
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 7. 3. 2020 16:58

Tady viewtopic.php?p=12509396#p12509396 je kupón na např. Philips 70PUS7304. (Ale nejsem si teď jistý, zda ty Android TV kromě Chromecastu dávají i Miracast - to je sdílení celé plochy mobilu. Taky jestli to má být jako monitor na kancelářské věci, tak by se hodila podpora chroma subsamplingu 4:4:4).
kvok
TV expert

Odeslat příspěvekod indeshit 7. 3. 2020 17:11

Miracast - typickej wifi direct bez nutnosti routeru už právě ne, ale ve finále to funguje stejně, ale na stejný síti. Prostě zrcadlení. Jo, ten Philips je fajn. Případně v Electroworlu je teď 75EP660 za 24990 a ještě 15% zpět na další nákup čehokoliv.

Výhoda toho Androidu, ať už Philips, Sony, TCL,.cokoliv... je ta, že už ten komp na ty filmy skoro ani nepotřebuješ. KODI máš rovnou v tý telce a rovnou můžeš streamovat, aniž by jsi si za....al (zaplňoval :) ) harrdisk.
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Baf13 7. 3. 2020 17:36

Popř. Hisense H75B7510.
Baf13
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 7. 3. 2020 18:41

Nechápu, proč se nakonec od Miracastu, resp. Direct Wi-Fi ustupuje.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod indeshit 7. 3. 2020 19:34

Taky to nechápu ... Je toho ale mnohem víc.
Stále mi slouží v rodině UE40D5000 !!! Geniální design, nadčasový. Úžasně tenká a pozor... Otočný podstavec.
Tato vymoženost už dneska je raritou. Má, pokud se nepletu, jenom Philips a to u jednoho modelu.
3D pryč, pointer/touchpad pryč (tehdá měl např samsung poiter touchpad nebo pak ještě gyro, které fungovalo jen v moment, kdy byl přiložen prst - to bylo šikovnější než magic u LG ...ale LG si asi na to vyšláplo.)

-- 7. 3. 2020 19:34 --

To, co bývalo kdysi standardem, je dneska luxusem.

Bohužel to platí nejenom v TV elektronice.
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 7. 3. 2020 19:54

Jo a pro mě bylo zajímavé i ovládání pohybem ruky u Samsungu.

Omlouvám se za OT... tazateli.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod indeshit 7. 3. 2020 20:03

Jo, ale brzy z toho bolela ruka ;) Nápad to ale byl zajímavej.
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 7. 3. 2020 20:06

Ano, já to používal jako alternativu, když jsem nedosáhl na ovladač.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod jhsoft 7. 3. 2020 21:05

Kylller píše:Dobrý den,
prosím Vás o radu. Chci si koupit novou televizi 65-75 palcovou do 20 000; maximálně do 25 000(samozřejmě čím menší cena tím lépe :-)).
Bude na ní běžet T-Mobile TV možná někdy dýl pozemní vysílaní, filmy z PC, někdy čistě PC monitor, PS4/5, sdílení obrazu z mobilu.

Zkoušel jsem pročítat prolejzat fora, ale nemůžu se pořád rozhodnout.. Popřípadě nějaký tip na slevu nebo slevový kod uvítám :-)
Předem děkuji za rady..

Až budete mít vybráno, tak mi pošlete typ TV, na některé modely umím zajímavé slevy, tak třeba budu umět pomoci.
jhsoft
Poslední varování

Odeslat příspěvekod kvok 7. 3. 2020 21:29

indeshit píše:Otočný podstavec. Má, pokud se nepletu, jenom Philips a to u jednoho modelu.

Taky Panasonic HZ1000 a HZ1500.
kvok
TV expert

Odeslat příspěvekod indeshit 7. 3. 2020 22:56

Panasonic vlastně byl taky i dřív nějakej s otočným, žejo? Tak 2 roky zpět?
Třeba to vyústí v comeback této zapomenuté vychytávky.

Někdo mi tehdá říkal, že jsou výrobci tlačeni dělat ty 2 nožky místo středovýho stojanu kvůli stabilitě. To je ale blbost, co myslíte?
Z mýho pohledu to dělají kvůli profitu. Stojan centrální znamená víc materiálu a tudíž vyšší vstupní náklady. Ty 2 nožky představují malé množství materiálu a je to jednodušší výrobní postup. Nebo existuje jiný důvod? Nějak nevím, co si o tom mám myslet.

-- 7. 3. 2020 22:57 --

Dneska centrální hnáta představuje skoro až konkurenční výhodu ;) , natožpak otočná

-- 7. 3. 2020 22:58 --

Mimochodem pus7304 s otočnou nohou je pěkná telka, ale zrovna ne v 65".

-- 7. 3. 2020 23:10 --

jhsoft píše:Až budete mít vybráno, tak mi pošlete typ TV, na některé modely umím zajímavé slevy, tak třeba budu umět pomoci.

To máš docela dobrý tedy, že i v této kategorii máš prostor na zajímavou slevu a zároveň profitabilitu. Tak jsem vekslák, ale v této kategorii kouzlit neumim ;)

-- 7. 3. 2020 23:21 --

Lidi dneska jsou zmlsaní a pokud není sleva 20%, tak ofrňujou nos.
Kdyby byla sleva 12%, měli by říct "12? Tak to je v pohodě!" a jak bychom se všici měli ;)
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kvok 7. 3. 2020 23:59

Baf13 píše:Popř. Hisense H75B7510.

Na tu jsem teď zapomněl, též dobrá volba.
indeshit píše:Panasonic vlastně byl taky i dřív nějakej s otočným, žejo? Tak 2 roky zpět?

Panasonic EX780, otočný i výsuvný.
kvok
TV expert

Odeslat příspěvekod MgX 8. 3. 2020 09:26

jhsoft píše:Až budete mít vybráno, tak mi pošlete typ TV, na některé modely umím zajímavé slevy, tak třeba budu umět pomoci.

Toto není obchodní centrum, kde si lidé mastí kapsičku. Podobné aktivity (byť chápu, že uživatelům mohou být vhod) nejsou vítány a dává se za ně trest.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Kylller 8. 3. 2020 16:32

kvok píše:Tady viewtopic.php?p=12509396#p12509396 je kupón na např. Philips 70PUS7304. (Ale nejsem si teď jistý, zda ty Android TV kromě Chromecastu dávají i Miracast - to je sdílení celé plochy mobilu. Taky jestli to má být jako monitor na kancelářské věci, tak by se hodila podpora chroma subsamplingu 4:4:4).

Děkuji
Každopádně na kancelářské věci myslíte exel a word ? :-)

-- 8. 3. 2020 16:41 --

A co takhle Samsung či LG?
Byl sem dnes po prodejnách a třeba ten Hisense-LG-Samsung-Philips >každý měly jiný podání barev hlavně Hisense, tedy modelově nevím jestli to byly přímo tyhle..
Samsung se mi líbil že můžu nainstalovat appku na T-mobile TV
Philips upřímně se bojím sekání androidu co sem četl je to u androidu časté
Jo a poprosil bych radu ohledně IPSxVA co jsem se dočetl spíše VA co myslíte?

Každopádně děkuji za rady a tipy ;-)

-- 8. 3. 2020 16:43 --

Popřípadě ostatní ,,noname,, výrobci?

-- 8. 3. 2020 16:44 --

Klidně nechám 65 palcovou myslím že by taky stačila.
Kylller
Kolemjdoucí

Další stránka